Strona główna

Możliwe intensywne opady śniegu i śnieżyce

9
Napisany dnia: 15.01.2019, 09:30 , Tagi: Brak

Ostrzeżenie o intensywnych opadach śniegu i zamieciach śnieżnych w dniach 15-16.01.2019 r.

Stopień zagrożenia: 1 

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że od godz. 1300 dnia 2019-01-15 do godz. 0800 2019-01-16 prognozuje się wystąpienie opadów śniegu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 15 cm do 20 cm, lokalnie do 25 cm oraz zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane przez wiatr o średniej prędkości od 20 km/h do 35 km/h, w porywach do 60 km/h.

Prawdopodobieństwo: 80% (Intensywne opady śniegu i zamiecie)

W  związku  z  ostrzeżeniem :

            UPRASZA  SIĘ  O :

 1. Odśnieżanie i likwidację śliskości ciągów komunikacyjnych, chodników.
 2. Odśnieżanie i posypywanie  piaskiem podejść  do  budynków.
 3. Dostosowanie prędkości jazdy pojazdów samochodowych do warunków  atmosferycznych.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Foks
dnia 15.01.2019, 09:35
Ocena
komentarza:
21
Trzeba zadzwonić na utrzymanie dróg żeby ich znów bxima nie zaskoczyła.
@ Bercik
dnia 15.01.2019, 14:58
Ocena
komentarza:
-1
Drogowcy pracują od 2 stycznia codziennie i zgodnie z warunkami umowy a to w jakim stanie są drogi zależne jest od zarządcy dróg gdyby drogowcy nie trzymali się umów to zarzadcy dróg już dawno nałożyli by kary umowne za nienależyte wykonanie usług
@ Kierowcy zawsze razem
dnia 15.01.2019, 16:04
Ocena
komentarza:
-2
i tak na pielgrzymce i w samoklęskach zasypie bo drogowcy leniuchy muszą odpocząć :)
@ obywatel PRL
dnia 15.01.2019, 12:15
Ocena
komentarza:
5
Dzwonić to za mało cza im zapłacić za każdy kilometer to bedom jeżdzić 25 godzin na dobe. zamiast godać do uch to trzeba do kieszeni
@ Jeżynka:)
dnia 15.01.2019, 16:01
Ocena
komentarza:
9
Drogowcy już wiedzą? Wczoraj temperatura na lekkim plusie idealne warunki, aby z dróg i chodników zebrać zalegający śnieg! ale po co? Dzisiaj koleiny nie do przejechania o chodnikach nie wspomnę. Może wreszcie władza ruszyła cztery litery i przeszła, bo gdzie nigdzie nie bardzo przejedzie i zobaczyć za co się płaci i to nie małe pieniądze!
@ Do Jeżynka
dnia 15.01.2019, 17:28
Ocena
komentarza:
6
Puknij się w głowe drogowcy robią to za co mają płacone, nikt za swoje pieniądze nie będzie odśnieżał dróg państwowych. Czy ty nosisz do pracy swoje narzędzia i dodatkowo oprócz swojej pracy wykonujesz inną na wlasną ręke.
@ nie kumam
dnia 15.01.2019, 20:39
Ocena
komentarza:
4
Przed 15 min ul.Szkolną jechały dwa pługi obydwa z podniesionym do góry sprzętem...ścigają się czy co ???..ponieważ takie przejazdy obserwuję kilka razy dziennie może ktoś mi powie po co ???...kilometrówki płacą ???
@ Kumaty
dnia 15.01.2019, 21:51
Ocena
komentarza:
2
Pługi jechały ale nie odśnieżały bo to nie ich teren do odśnieżania, przejeżdzały ul. Szkolną na swój rejon który zgodnie z umową mają odśnieżac, to tak jak byś odśnieżał koło domu a sasiad miał nie odśnieżone i poszedł byś mu odśnieżyć bo masz łopate.
@ nie kumam
dnia 16.01.2019, 07:40
Ocena
komentarza:
1
Naprawdę ???...to jak mam wytłumaczyć fakt że rondko Dyzia odśnieżył ..podniósł pług i pojechał w piz...c choć na ulicy pełno śniegu z solą było ???...specjalny pług do rondek ???
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Mercedesem wjechał w drzewo

   

  Dziś rano na ul. Jana z Dukli doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego mercedesa wjechał w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 • 15 milionów złotych na rewitalizację 

   

  Już wkrótce Miasto Jasło przystąpi do realizacji inwestycji, których łączna wartość opiewa na kwotę blisko 15 mln zł. W mieście powstanie m.in. nowoczesne centrum nauki. Remontu doczeka się również plac Żwirki i Wigury wraz z ulicami przyległymi. Zadania rewitalizacyjne finansowane będą przy udziale środków pochodzących z UE.

 • Konkurs na dyrektora szpitala rozstrzygnięty

  Komisja konkursowa powołana przez radę powiatu dokonała wyboru dyrektora jasielskiego szpitala. Do konkursu przystąpiło trzech kandydatów. Dzisiaj z jednym z nich podpisano umowę.

   

 • Budżet Obywatelski wraca do prokuratury

  Sąd Rejonowy w Jaśle rozpatrzył zażalenie złożone przez władze miasta Jasła na postanowienie prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia w sprawie nieuprawnionego przetwarzania danych osobowych mieszkańców Jasła w ramach pierwszego budżetu obywatelskiego. Sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia.

 • Oświadczenie nauczycieli i pracowników jasielskiego "Ekonomika"

   

  Nauczyciele i pracownicy jasielskiego "Ekonomika" wydali oświadczenie w związku trwającym w Polsce strajkiem nauczycieli. 

 • Zdrowie ucznia priorytetem dla polskiej szkoły

   

  W minioną sobotę, w jasielskiej filii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście edukacji zdrowotnej”. Wzięło w niej udział blisko sześćdziesięciu nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Szczególnie wartościowe dla praktyków edukacji okazały się przygotowane przez organizatora konferencji warsztaty.

 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie Visionoptyk

   

  Salon Visionoptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku 25 kwietnia, 8, 20 i 31 maja 2019 r. Zadzwoń już dziś i umów się na badanie.

 • Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

   

  Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

 • ICOONE® - najnowszy masaż podciśnieniowy

   

  ICOONE® to najnowszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. ICOONE® jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. 

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105