Strona główna

Na drogach może być ślisko

12
Napisany dnia: 11.02.2019, 20:19 , Tagi: Brak

Meteorolodzy ostrzegają, że w regionie jasielskim w nocy i rano 12 lutego może wystąpić zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że dnia 12.02.2019 r. od godz. 0400  do godz. 1000 prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -1°C, temperatura minimalna gruntu około -2°C.

Prawdopodobieństwo: 85% (Oblodzenie)        

W  związku  z  ostrzeżeniem :

            UPRASZA  SIĘ  O :

 1. Likwidację śliskości ciągów komunikacyjnych, chodników.
 2. Posypywanie  piaskiem  podejść  do  budynków, chodników oraz ciągów pieszych.
 3. Dostosowanie  prędkości  jazdy  pojazdów  samochodowych  do  warunków  atmosferycznych.

red/Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Coś
dnia 11.02.2019, 20:35
Ocena
komentarza:
9
Tradycyjnie się uprasza czyli pewnie znowu zaskoczy drogowców
@ 1,9 TDi - JEST MOC !!!!
dnia 12.02.2019, 15:51
Ocena
komentarza:
2
Spoko spoko, na passaciku mam zimóweczki w super stanie z niemiec używki - bieżnik jak nowy, lodu się nie boję... Szerokości...
@ Zabawny
dnia 11.02.2019, 20:50
Ocena
komentarza:
-6
Będzie taki mróz że wróble na gałęziach będą pękać
@ Hmm...
dnia 11.02.2019, 20:57
Ocena
komentarza:
4
Kiedy ostatnio widziałeś wróbla ?
@ Ghg
dnia 12.02.2019, 12:08
Ocena
komentarza:
1
Codziennie widze
@ Zabawny
dnia 11.02.2019, 21:15
Ocena
komentarza:
4
Dziś np Piotrka Wróbla i jego ojca
@ Do Zabawny
dnia 11.02.2019, 21:37
Ocena
komentarza:
9
Będą takie mrozy że przymarznie Cap do Kozy
@ Kpina
dnia 12.02.2019, 11:06
Ocena
komentarza:
2
I znowu kierownik Powiatu se przysnął .Zanim patrol z powiatu stwierdził ze jest ślisko to do czasu przyjazdu piaskarki lód się stopił a pieniąc podatnika w błocie się utopił.Czy ktoś rządzi w tym powiecie?
@ ixi
dnia 12.02.2019, 14:42
Ocena
komentarza:
7
Ja drogowców NAKAZUJE posypywanie, odśnieżanie i dbanie o drogi, miastu NAKAZUJE odśnieżanie i posypywanie chodników tak aby były bezpieczne. Nie po to płaci się ciężkie podatki żeby mi tu jeszcze bezczelnie mówić z góry. Czasy petentow, i unizonych przed urzędnikiem się skończyły.
@ Ale jaja
dnia 13.02.2019, 15:45
Ocena
komentarza:
3
MÓJ chodnik jest zawsze odśnieżony i nie trzeba mnie upraszac o dbanie o moją własność a chodnik miejski wzdłuż mojej posesji to sorry ale nie mój problem tzn jest bo piwa wypić mi na nim nie wolno to i odsniezał go nie bede
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Mercedesem wjechał w drzewo

   

  Dziś rano na ul. Jana z Dukli doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego mercedesa wjechał w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 • 15 milionów złotych na rewitalizację 

   

  Już wkrótce Miasto Jasło przystąpi do realizacji inwestycji, których łączna wartość opiewa na kwotę blisko 15 mln zł. W mieście powstanie m.in. nowoczesne centrum nauki. Remontu doczeka się również plac Żwirki i Wigury wraz z ulicami przyległymi. Zadania rewitalizacyjne finansowane będą przy udziale środków pochodzących z UE.

 • Konkurs na dyrektora szpitala rozstrzygnięty

  Komisja konkursowa powołana przez radę powiatu dokonała wyboru dyrektora jasielskiego szpitala. Do konkursu przystąpiło trzech kandydatów. Dzisiaj z jednym z nich podpisano umowę.

   

 • Budżet Obywatelski wraca do prokuratury

  Sąd Rejonowy w Jaśle rozpatrzył zażalenie złożone przez władze miasta Jasła na postanowienie prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia w sprawie nieuprawnionego przetwarzania danych osobowych mieszkańców Jasła w ramach pierwszego budżetu obywatelskiego. Sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia.

 • Oświadczenie nauczycieli i pracowników jasielskiego "Ekonomika"

   

  Nauczyciele i pracownicy jasielskiego "Ekonomika" wydali oświadczenie w związku trwającym w Polsce strajkiem nauczycieli. 

 • Zdrowie ucznia priorytetem dla polskiej szkoły

   

  W minioną sobotę, w jasielskiej filii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście edukacji zdrowotnej”. Wzięło w niej udział blisko sześćdziesięciu nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Szczególnie wartościowe dla praktyków edukacji okazały się przygotowane przez organizatora konferencji warsztaty.

 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie Visionoptyk

   

  Salon Visionoptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku 25 kwietnia, 8, 20 i 31 maja 2019 r. Zadzwoń już dziś i umów się na badanie.

 • Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

   

  Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

 • ICOONE® - najnowszy masaż podciśnieniowy

   

  ICOONE® to najnowszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. ICOONE® jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. 

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105