Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Na wyciąg narciarski tylko do Świątowej Wielkiej

26

Jedyny w powiecie jasielskim czynny wyciąg narciarski znajduje się w beskidzkiej wsi Świątkowa Wielka w gminie Krempna. Dla zainteresowanych tą dziedziną sportu zostały przygotowane trzy trasy zjazdowe. Do godziny 21.00 można pozwolić sobie na odrobinę białego szaleństwa...

Gmina Krempna jest terenem turystycznym chętnie odwiedzanym. Również na tę porę zimową zostały przygotowane sportowe atrakcje.

- Gmina Krempna, ma warunki ku temu, by iść właśnie w stronę sportów zimowych. Pomysł stoku zrodził się właśnie dlatego, że turyści przyjeżdżający w te tereny mówili, że trzeba ożywić te miejscowości w gminie. Stok czynny jest kilka lat i stale przybywają tu nowi turyści zachwyceni malowniczą krainą i wracają do nas. Pewnie Wisłą, Szczyrkiem nie będziemy, ale uważam, że powiat jasielski również może być przez nasz stok rozpoznawany bardziej. - twierdzi Jan Gracoń, współwłaściciel stoku “Mareszka”.

Narciarze mogą korzystać z trzech tras zjazdowych o długości 700, 750 i 850 metrów, które są specjalnie oświetlane.  Również dla amatorów narciarstwa biegowego zostały przygotowane trasy o długościach: 1500 m, 3000 m i 4500

Na stoku można spędzić Sylwester. Jest również możliwość organizacji kuligu. Osoby nie posiadające własnego sprzętu narciarskiego mogą skorzystać z wypożyczalni.

W Sylwestra wyciąg czynny od godziny 9:00 rano do 1:00 w nocy od godziny 0:00- 1:00 zjazdy Gratis. Istnieje możliwość organizacji kuligów (013) 44 141 15.

Od poniedziałku do czwartku wyciąg czynny od 10.30 do 19.00, kasa do 18.00. UWAGA od 10.30 do 11.00 zjazdy GRATIS.

W soboty wyciąg czynny od 9.00 do 21:00. UWAGA od 9.00 do 9.30 zjazdy GRATIS!

Grupy powyżej 20 osób, które odwiedzą wyciąg oraz wykupią przynajmniej 20 zjazdów w dniach roboczych od poniedziałku do piątku otrzymają w promocji 3 karnety po 10 zjazdów GRATIS.

Cena za jeden zjazd wynosi 2 zł, za 10 zjazdów 20 zł, karnet całodniowy 50 zł. Karnety ulgowe dla grup zorganizowanych powyżej 10 os - 10 zjazdów 18 zł.

Więcej informacji na stronie internetowej www.mareszka.pl oraz pod numerem telefonu: (013) 44 141 15.

(icz)

Reklama

Komentarze: 26

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Piotrek
dnia 11.01.2011, 17:23 · Zgłoś
Chyrowa taka większa że 100 metrów dłuższa a w kolejce stoisz godzinę xD Mareszka pod tym względem jest lepsza i posiada 3 trasy co sprawia ze nie ma tłoko i można swobodnie jeździć do nauki idealna i do wypadu z dzieciakami POLECAM!!!

A i oczywiście pyszne jedzenie w barze takze POLECAM :D!!
Odpowiedz
0
@ jacek
dnia 08.01.2011, 22:00 · Zgłoś
w Mareszcze można szybciej jeździć, tylko trzeba umieć skręcać na kantach(bez rotacji nart i wytracania prędkości), dobry stok nauki takiego skrętu, a nie tylko dla stawiających pierwsze kroki.
Odpowiedz
0
@ m.
dnia 08.01.2011, 16:10 · Zgłoś
sam jestes [...] jak nie umiesz jezdzic na wiekszej gorce niz mereszka to nie nazywaj kogos wsiórem ciekawe jak ty wygladasz
Odpowiedz
0
@ narciara
dnia 03.01.2011, 07:28 · Zgłoś
Świątkowa to mała wielka [...] a te pseudo agroturystyki to żenada i tylko ten mini stok jest ok dla malutkich dzieci, reszta to dziura zabita dechami
Odpowiedz
0
@ TfóR
dnia 02.01.2011, 15:25 · Zgłoś
Ale się działo od rana w sobotę i przez pół niedzieli.
W końcu w kolejce trzebaa było stać.
Reklamowali, reklamowali i w końcu tyle samo ludzi w dzień co i na Chyrowej Może nie było to potrzebne
Odpowiedz
0
@ ww
dnia 01.01.2011, 20:51 · Zgłoś
do chyrowej jezdzą same [...] i p[...] to juz lepiej ta mareszka płaska.
Odpowiedz
0
@ narciarz
dnia 01.01.2011, 12:07 · Zgłoś
Komplet (narty+buty): 1 godz. - 20zł

powyżej 3 godz.- 30zł
Odpowiedz
0
@ kijek od nart
dnia 31.12.2010, 18:56 · Zgłoś
Ten kto słabiej jeździ na nartach lub chce spróbować dopiero nauczyć się jeździć. Re we la cja :)
Polecem
Odpowiedz
1
@ lisek
dnia 31.12.2010, 18:49 · Zgłoś
Powie mi kto ile kosztuje wypożyczenie sprzętu???
Odpowiedz
0
@ narciarz
dnia 31.12.2010, 18:10 · Zgłoś
Mareszka jest oky super sprawa polecam jest lux.
Odpowiedz
0
@ Bruno
dnia 31.12.2010, 14:58 · Zgłoś
Ja lubię ten stok.
Fajnie, że w końcu ktoś zaczął pisać o tym stoku.
Ludzie mogą się dowiedzieć, że jest takie coś
Ciągle to nowi ludzi wpadają. Jestem tam często i chyba obecność na portalach przyniosła rozgłos temu miejscu.
Brawa dla właścicieli, że w końcu się rozleklamowali.
Odpowiedz
0
@ Mrance
dnia 31.12.2010, 08:44 · Zgłoś
Mareszka w porownaniu z chyrowa to niewielka roznica a na mareszce jezdzi sie duzo lepiej nie ma takiego tloku na chyrowe jedz sie "pokazac" z nowym sprzetem. mareszka osla laczka? teraz po tych poprawach stoku duzo szybsza gorka sie zrobila wiec ja bym wybieral mareszka!!!!
Odpowiedz
0
@ villass
dnia 31.12.2010, 08:00 · Zgłoś
Mareszka jest spoko !! nie ma się co czepiać, mniejszy ruch spokojna jazda w sam raz dla mnie i moich znajomych i przynajmniej nie zbankrutuje na karnetach, ani nie dostane rozstroju w kolejkach.
Pozdro :)
Odpowiedz
0
@ narciarz
dnia 30.12.2010, 23:08 · Zgłoś
Oświetlenie do kitu!! dojazd jeszcze gorszy. Kiedy powiat zrobi ten kawałek drogi przez wioskę?
Odpowiedz
0
@ do sigan
dnia 30.12.2010, 16:37 · Zgłoś
i ludzi tez tam jak na Jaworzynie - jeden lubi pojeździć w spokoju z małym dzieckiem, zjeść coś dobrego i wypić [...], a inny woli lans w Chyrowej.
Odpowiedz
0
@ Pani S.
dnia 30.12.2010, 16:04 · Zgłoś
Chyrowa rządzi!:)

W Świątkowej to dla początkujących!
Ośla łączka
Odpowiedz
0
@ ski
dnia 30.12.2010, 13:42 · Zgłoś
Ostatnio na Chyrowej trzeba ubierac łyżwy bo na nartach ciezko sie jezdzi na tym lodzie co oni tam robia przez te armatki. Kto tam pracuje?????
Odpowiedz
0
@ Laura Diaz
dnia 30.12.2010, 13:15 · Zgłoś
A ja lubię. Blisko, niedrogo, piękne widoki, brak dzikich tłumów i kolejek. Stok świetny do bezstresowej jazdy, dla początkujących i dla dzieci i dla tych którzy nie chcą się cały czas oglądać na boki czy przypadkiem kogoś nie rozjadą, dobrze przygotowany. Szkoda że chwilowo nie mogę jeździć na nartach, bo na pewno bym się tam wybrała, to fajne miejsce.
Odpowiedz
0
@ sigan
dnia 29.12.2010, 12:25 · Zgłoś
No sory ale jeśli porównać Chyrową a Mareszke to Chyrowa to Jaworzyna Krynicka ;]
Odpowiedz
0
@ tuba
dnia 29.12.2010, 10:20 · Zgłoś
A mi się podoba.
Jak mam odpocząć z dziećmi i nie martwić się, że spadną z góry a nie zjadą, to właśnie jeździmy na Mareszke. I ceny przystępne i dzień miło spędzić można nie tylko na nartach ale polecam też spacer zobaczyć zagrodę pełną jelonków.
Odpowiedz
0
@ byłem widziałem
dnia 29.12.2010, 09:55 · Zgłoś
dla początkujących mała górka...
Odpowiedz
0
@ ;x
dnia 29.12.2010, 08:39 · Zgłoś
magura najlepsza tylko takie tam ceny wystawili ze głowa boli ;O
Odpowiedz
0
@ Kijek
dnia 29.12.2010, 02:23 · Zgłoś
A Chyrowa to niby nie ośla łączka? :D
Odpowiedz
0
@ narciarz 2
dnia 28.12.2010, 23:57 · Zgłoś
beznadziejny stok, moze dla poczatkujacych, chociaz nawet dla poczatkujacych radze jechac do gogołowa. Dla zaawansowanych to Chyrowa, Magura itd. Pozdro ;)
Odpowiedz
0
@ sigan
dnia 28.12.2010, 21:32 · Zgłoś
Fakt najlepiej ChyrowaSki.pl oraz Magura czy Kiczera.
Odpowiedz
0
@ Narciarz
dnia 28.12.2010, 19:57 · Zgłoś
Tylko, że to jest "ośla łączka". Jeśli ktoś umie dobrze jeździć na nartach nie będzie zadowolony
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.