Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nabór do sekcji piłki siatkowej dziewcząt z rocznika 1999 i 2000

9

Uczniowski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło ogłasza nabór do sekcji piłki siatkowej dziewczęta rocznik 1999 i 2000.

Proponujemy ciekawy program szkoleniowy w sali Gimnazjum Nr 1. Zajęcia prowadzą: Katarzyna Marcisz i Justyna Stadnicka.

Wtorek, piątek godzina 16:30 - 17:30

- Profesjonalne prowadzenie zajęć,
- Udział w Międzynarodowych Turniejach Piłki Siatkowej,
- Obozy sportowe,
- Turnieje Halowej i Plażowej Piłki Siatkowej,

Klub nasz uczestniczy w turniejach w Polsce, Słowacji, Czechach, Niemczech, Rumuni, Ukrainie i Węgrzech.

Kontakt:

tel: 692 502 813

e-mail: uks@mosir-jaslo.pl  >  mbajorek@rj.pl

Marek Bajorek

Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ; )
dnia 16.10.2010, 16:12 · Zgłoś
zajęcia są extra ! ; )
i panie też fajne ; ]
Odpowiedz
0
@ do haaaa
dnia 03.10.2010, 15:58 · Zgłoś
Zatrudnij się w Czarnych, ale tam [...] i [...] nie zatrudniają. Haaaaa haaaaa haa
Odpowiedz
1
@ haaaa
dnia 03.10.2010, 10:02 · Zgłoś
dla przykładu podam że trenerzy pracujący z młodzieżą z pobliskich wiosek i miasteczek zarabiają po 600 , 700 zł a w jaśle po ok. 300 zł.A te dziewczyny to pewnie po 100 zł dostaną i święto lasu. Dajcie panowie działacze spokój. Czarni potrafią godne warunki trenerom załatwić i to aż za bardzo a [...]
Pozdrawiam wszystkich pracujących społecznie!!!
Odpowiedz
0
@ do Gada
dnia 02.10.2010, 13:37 · Zgłoś
Może i są, ale albo się im nie chce, albo odpoczywają, albo mają wyższe aspiracje finansowe. Ci co chcą to pracują w MKS-ie lub UKS-ie. Czasem "uprawnienia" to czysty papier, niektórzy "zdobyli" go do kolekcji i wystarcza im że go mają. Osobiście wolę takich co chcą pracować i mają co przekazać młodszym, a przy pomocy doświadczonego trenera (Leszek Wierzgacz) robią to dobrze, z sercem i pasją.
Odpowiedz
0
@ sebasss
dnia 02.10.2010, 09:39 · Zgłoś
Po co się denerwujecie dziewczyny?Są godziny dla was,więc nauczajcie:P
Odpowiedz
0
@ Gad
dnia 02.10.2010, 09:36 · Zgłoś
Czy dwudziestoletnia zawodniczka ma uprawnienia do prowadzenia treningu ? Czy jest instruktorem, trenerem ? Samo doświadczenie nie wystarczy. Trochę Panie Marku profesjonalizm zawodzi. To już na prawdę nie ma w Jaśle trenerów siatkarskich, że zawodniczki muszą się same ze sobą szkolić? Same dobre chęci nie wystarczą. Czyżby daje pan do zrozumienia ,że w Jaśle nie ma trenerów siatkówki ?
Odpowiedz
0
@ XYZ
dnia 01.10.2010, 13:55 · Zgłoś
Do Pawła: nie masz o czymś zielonego pojęcia > nie komentuj. Masz kłopoty z czytaniem??? W komunikacie pisze wyraźnie: rocznik 1999 i 2000 (+ chęci).
Odpowiedz
0
@ Paweł
dnia 30.09.2010, 20:10 · Zgłoś
Napiszcie jakie warunki musi spełniać dziewczynka by mogła uczestniczyć w zajęciach.Godzina treningu to niewiele,gdyż sama rozgrzewka trwa jakieś pół godziny.Trochę lipne te treningi!
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 30.09.2010, 18:37 · Zgłoś
Już po samych prowadzących zajęcia widać jaki będzie pozio, powodzenia (przyda się ;) )
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.