Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nagroda dla Tadeusza Krygowskiego!

12
Tadeusz Krygowski, prezes Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate otrzymał nagrodę Marszałka Województwa Podkarpackiego za wybitne wyniki sportowe jego podopiecznych w 2009r.


Zawodnicy JKK Karate w minionym roku zdobyli 62 medale w zawodach krajowych oraz międzynarodowych. Największe sukcesy to złoty medal Katarzyny Mocek w Międzynarodowych

Mistrzostwach Austrii w konkurencji kata, złoty medal Kamila Berkowicza i srebrny Pauliny Wałęgi w konkurencji kumite Międzynarodowych Mistrzostw Węgier, złoty medal Dariusza Zdybskiego w Mistrzostwach Polski Południowej.

GM

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ :)
dnia 09.11.2010, 23:00 · Zgłoś
Pan Krygowski złoty człowiek! Wyjątkowy trener z ogromnym doświadczeniem! Takich ludzi nam w Jaśle potrzeba!
Oczywiście gratulacje dla zawodników!
Odpowiedz
0
@ BOLO
dnia 08.03.2010, 19:59 · Zgłoś
panie Krygowski NAPRAWDĘ DUŻY SZACUN
Odpowiedz
0
@ aga2010
dnia 07.03.2010, 11:48 · Zgłoś
Pan Krygowski to wspaniały trener. Gratuluję młodym sukcesów. Musieli ciężko i systematycznie trenowac.Cieszę się,że doceniono trenera. A czy doceniono tych młodych zawodników????????????
Odpowiedz
0
@ njeznajomy
dnia 07.03.2010, 11:29 · Zgłoś
gratulacje;D
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 07.03.2010, 00:37 · Zgłoś
jak najbardziej zasłużona
Odpowiedz
0
@ jujek
dnia 06.03.2010, 07:54 · Zgłoś
Znam opinie o Panu Krygowskim,ani jednej negatywnej. Wręcz przeciwnie. Gratuluję!
Odpowiedz
0
@ Ronin
dnia 06.03.2010, 00:29 · Zgłoś
Tadziu - terner który nie nuczył ludzi tylko walki a ukształtował człowieka pełnego wartości - Sensej jesteś godny naśladowania
Odpowiedz
0
@ Mariusz
dnia 05.03.2010, 19:13 · Zgłoś
Gratulacje Tadziu!!!
Odpowiedz
0
@ tna
dnia 05.03.2010, 18:39 · Zgłoś
Nagroda jak najbardziej zasłużona:) oby tak dalej!:)
Odpowiedz
0
@ EkoNom
dnia 05.03.2010, 18:09 · Zgłoś
Gratualcje!! Zasluzona nagroda:) Oby kolejne lata przysnioły znacznie wiecej sukcesów!
Odpowiedz
0
@ LEYLA
dnia 05.03.2010, 15:59 · Zgłoś
ładna brednia... czyli wartościowi są tylko ci dla klubu co kase nań zarabiają ??!!
bez przesady...
nikt nie popatrzy ilu zawodników sie stara a ilu przez nie które sytuacje odeszło z klubu - bo wcale nie jest tak kolorowo jak sie wydaje a bynajmniej TU pokazuje.
Odpowiedz
0
@ Beata
dnia 05.03.2010, 15:44 · Zgłoś
Gratulacje!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.