Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nagrody dla sportowców, działaczy sportowych i trenerów.

57

39 nagród wręczył burmistrz Ryszard Pabian sportowcom, trenerom i działaczom sportowym w ubiegłym tygodniu w budynku Urzędu Miasta.

FOTOGALERIA

Nagrody za osiągnięcia sportowe 2014 roku otrzymało 29 sportowców, 7 trenerów i 3 działaczy sportowych.

Nagrody przyznano w 8 dyscyplinach: sporty walki – judo i karate; piłka nożna; piłka siatkowa; sporty rowerowe – kolarstwo górskie, kolarstwo ręczne (handbike); pływanie; triatlon; biegi; narciarstwo (w tym narciarstwo biegowe, alpejskie, zjazdowe niepełnosprawnych).

- Sport w Jaśle mamy na różnym poziomie i zdaję sobie z tego sprawę. Bardzo mi brakuje tego, że drużyny sportowe nie osiągają spektakularnych sukcesów. Będziemy się starać aby w najbliższym czasie się to zmieniło. Natomiast ogromnie cieszy nas fakt, że w sportach indywidualnych macie tak wiele osiągnięć zarówno na arenie wojewódzkiej jak i krajowej. Wiem też, że bierzecie udział także w zawodach za granicą. Bardzo nas to cieszy, bo zależy nam na tym, abyście się rozwijali, a przy tym pokazywali, że jest takie miasto na mapie – Jasło, które ma swoich sportowców i którzy walczą, aby to imię miasta Jasła znalazło się na arenach sportowych – powiedział przed wręczeniem nagród burmistrz Ryszard Pabian.

- Cieszę się bardzo, że możemy Wam przyznać te nagrody. Pewnie należy je rozpatrywać jako nagrody symboliczne, bo kwoty, które jesteśmy w stanie wygenerować w ramach tych nagród, nie są może na miarę Waszych oczekiwań, ale takie mamy możliwości. Proszę docenić gest, bo na tym nam zależy, abyście to odebrali jako nasze uznanie dla Waszej pracy i dla Waszych osiągnięć – zwrócił się do gości burmistrz.

Nagrody dla zawodników za wysokie wyniki sportowe
1. Czołowy piłkarz Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” w Jaśle – Arkadiusz Baran
2. Czołowa judoczka UKS „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” – Oliwia Brągiel
3. Najlepszy zawodnik Międzyszkolnego Klubu Narciarskiego – Filip Gajdek
4. Czołowa siatkarka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło – Aleksandra Gądek
5. Czołowa judoczka UKS „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” – Paulina Górniak
6. Czołowa judoczka Uczniowskiego Klubu Sportowego  MOSiR” Jasło – Gabriela Kwaśny
7. Czołowy piłkarz Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” w Jaśle – Łukasz Lepucki
8. Najlepszy pływak Klubu Sportowego SPEED Jasło – Jakub Madej
9. Czołowa siatkarka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło – Patrycja Maczuga
10. Czołowa siatkarka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło – Katarzyna Marcisz
11. Czołowa judoczka UKS „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” – Natalia Nocula
12. Czołowa zawodniczka Klubu Sportowego SPEED Jasło – Diana Pięta
13. Czołowy siatkarz Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło – Jakub Procanin
14. Czołowy piłkarz Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” w Jaśle – Michał Rakoczy
15. Czołowa zawodniczka Klubu Sportowego SPEED Jasło – Kinga Skałba
16. Czołowa zawodniczka Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate – Aleksandra Socha
17. Czołowa zawodniczka Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate – Zuzanna Węgrzyn
18. Czołowy judoka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło – Grzegorz Żytniak

Osiągnięcia w kategorii mistrzowskiej
1. Alan Ciborowski - zawodnik Klubu Sportowego SPEED Jasło - czterokrotny Mistrz Polski w narciarstwie biegowym, 6 krotny zwycięzca zawodów Pucharu Polski, zwycięzca klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w kategorii juniorów w biegach narciarskich.
2. Roksana Ciborowska - zawodniczka Klubu Sportowego SPEED Jasło - złota, srebrna i brązowa medalistka Pucharu Polski w biegach narciarskich, 5 miejsce Mistrzostw Polski, zwyciężczyni zawodów w Osiecznicy, Giżycku, Gorlicach i Krakowie.
3. Adriana Gajecka - zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło - Mistrzyni Polski Młodziczek w Judo, złota medalistka Otwartych Mistrzostw Francji, Mistrzyni Województwa Podkarpackiego, zdobywczyni złotych medali wielu turniejów judo.
4. Marlena Gajecka - zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło - Mistrzyni Polski Młodziczek w Judo, Wicemistrzyni Akademickich Mistrzostw Polski w Judo, złota medalistka Otwartych Mistrzostw Francji, Mistrzyni Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, Mistrzyni Województwa Podkarpackiego, zdobywczyni czołowych lokat w wielu turniejach judo.
5. Łukasz Gogosz - Mistrz Polski w Kolarstwie Ręcznym (hanbike), zdobywca czołowych lokat zawodów w Kolarstwie Ręcznym w kraju i za granicą.
6. Katarzyna Kolbusz - zawodniczka UKS „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” Wicemistrzyni Polski w judo kategorii Młodziczki, Mistrzyni Akademickich Mistrzostw Polski w Judo, Mistrzyni Województwa Podkarpackiego, Mistrzyni Jasła, zdobywczyni czołowych miejsc zawodów pucharu Polski i Europy.
7. Kamil Mastaj - zawodnik Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate - Mistrz Polski Młodzieżowców w Karate, Wicemistrz Polski Południowej, IV miejsce na Mistrzostwach Europy Seniorów.
8. Dawid Nguyen Quang - zawodnik Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate - brązowy medalista Mistrzostw Polski  Młodzieżowców w Karate, Mistrz Polski Południowej.
9. Joanna  Nocula - zawodniczka UKS „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” -Wicemistrzyni Polski Juniorów w Judo, Wicemistrzyni Akademickich Mistrzostw Polski w Judo, zdobywczyni czołowych lokat w zawodach Pucharu Polski.
10. Łukasz Szumiec - zawodnik Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów - zdobywca IV miejsca Mistrzostw Polski w Crosstriathlonie, IV miejsce w klasyfikacji generalnej Maratonów rowerowych Cyklokarpaty MTB, zdobywca czołowych miejsca  w maratonach biegowych.
11. Rafał Szumiec - zawodnik Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów - uczestnik Igrzysk Paraolimpijskich Soczi 2014 w narciarstwie alpejskim, dwukrotny wicemistrz Polski w Narciarstwie Zjazdowym, Mistrz i Wicemistrz Polski w Kolarstwie Szosowym Osób z Niepełnosprawnością.

Nagrody dla trenerów za szczególne osiągnięcia w pracy trenerskiej
1. Damian Ciborowski – Trener i prezes Klubu Sportowego SPEED Jasło.
2. Michał Czarnecki – Trener judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.
3. Przemysław Czarnecki – Trener judo i wiceprezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło”.
4. Wojciech Dubiel – Trener piłki nożnej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” w Jaśle.
5. Paweł Kasprzyk - Trener piłki nożnej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” w Jaśle.
6. Tadeusz Krygowski – Trener karate i prezes Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
7. Adam Pasterz – Trener piłki siatkowej Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło.

Nagrody dla działaczy sportowych
1. Marek Bajorek – Sekretarz Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiS” Jasło.
2. Celina Nocula – Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło”.
3. Łukasz Szydło – Działacz Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” w Jaśle.

Na uroczystości obecni byli: Ryszard Pabian - burmistrz Jasła, z-ca Elwira Musiałowicz-Czech, inspektor do spraw sportu Jerzy Raus, a także Agata Koba - rzecznik prasowy burmistrza. Na nagrody finansowe miasto przeznaczyło 17 tysięcy złotych.

Joanna Parzygnat
parzygnatjoanna@gmail.com

Reklama

Komentarze: 54

Dodaj komentarz Widok:
-30
@ Ja
dnia 24.06.2015, 18:06 · Zgłoś
Skoro burmistrz Jasła przyznaje nagrody sportowcom spoza Jasła, to burmistrz Jsła tak samo powinien docenić uczniów jasielskich szkół mieszkających poza Jasłem, którzy mają czasami wyższe średnie ocen niż nagradzani, mieszkający w Jaśle.
Odpowiedz
-23
@ też Ja
dnia 24.06.2015, 18:12 · Zgłoś
Tak, całkowicie się z Tobą zgadzam. Albo wszyscy zdolni spoza Jasła, albo nikt.
Odpowiedz
-18
@ to też Ja
dnia 24.06.2015, 18:27 · Zgłoś
@Ja pamiętaj, że zawsze znajdzie się taki, który zmieniając IP, będzie sztucznie nakręcał na Ciebie ataki, bo wyraziłeś opinię, która najwyraźniej nie była po jego myśli. Zapomniał, że mamy wolność słowa i każdy ma prawo do własnego zdania.
Odpowiedz
10
@ z
dnia 11.07.2015, 00:12 · Zgłoś
Tak czytam te komentarze. W jakim ty żyjesz świecie człowieku???
Odpowiedz
39
@ Adam
dnia 23.06.2015, 12:36 · Zgłoś
Faktycznie, twoje błyskotliwe i inteligentne wypowiedzi powalają i wszystkie na temat. Widać po minusach. Na marginesie, żałosne, że nie masz własnego komputera.
Odpowiedz
34
@ do Adam
dnia 23.06.2015, 12:56 · Zgłoś
To nie żałosne tylko żenujące.
Odpowiedz
32
@ ela
dnia 23.06.2015, 14:34 · Zgłoś
Niestety zawsze się znajdzie " najmądrzejszy ciekawski ", wszechwiedzący, nieomylny i mówiący innym co mają robić.
Odpowiedz
51
@ xx
dnia 22.06.2015, 08:24 · Zgłoś
Drogi kociołku, zmiana nicku nic nie daje. Identyfikator zostaje ten sam, geniuszu. Nie pogrążaj się.
Odpowiedz
-51
@ Do @xx
dnia 22.06.2015, 16:22 · Zgłoś
Powinieneś raczej zacząć "drogi garnku", ale widać nie załapałeś. Przecież się nie ukrywam, piszę: "moja wypowiedź...". Każdy, nawet mało rozgarnięty, zauważy, że ja - to ja. A odnośnie identyfikatora - istnieją miejsca, gdzie komputery są ogólnodostępne, co oznacza, że pod tym samym identyfikatorem może kryć się kilka różnych osób, geniuszu. Nie odpisuj, jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia w sprawie artykułu.
Odpowiedz
29
@ yy
dnia 23.06.2015, 15:16 · Zgłoś
Masz rację " xx ", przyjrzałem się identyfikatorom. Musi być bardzo " rozgarnięty " jak sam o sobie pisze. Tylko winni się tłumaczą. Szkoda czasu dla niego.
Odpowiedz
20
@ ja
dnia 24.06.2015, 08:58 · Zgłoś
Istnieją też czarne dziury. Nie ośmieszaj się już więcej Cetk4cyJdBy0.
Odpowiedz
-79
@ Ciekawski
dnia 15.06.2015, 13:50 · Zgłoś
Stypendium od burmistrza Jasła też jest jednorazowe (zapytaj panny z sekcji judo, czy dostają kasę co miesiąc, czy tylko raz w sierpniu/wrześniu). Więc się nie wypowiadaj, jak nie wiesz.
Odpowiedz
66
@ ...
dnia 17.06.2015, 09:28 · Zgłoś
Nikogo nie trzeba pytać, to wynika z artykułu geniuszu. Polemika z Tobą przypomina walenie głową w mur. Stwierdzenie "zazwyczaj co miesięczne " jest uogólnieniem i nie dotyczy tej sytuacji. Ktoś próbował Ci to wyjaśnić.
Odpowiedz
-63
@ Do @ ...
dnia 19.06.2015, 16:23 · Zgłoś
Drogi kociołku, artykuł dotyczy nagród dla m.in. sportowców. W tekście, geniuszu, nie ma słowa o stypendiach, bo te przyznawane są w sierpniu (lub wrześniu). I te szumnie nazywane stypendia są jednorazowe. Moja wypowiedź dotyczy nagród i stypendiów przyznawanych tylko i wyłącznie przez burmistrza Jasła, a nie innych stypendiów, które z reguły otrzymuje się co miesiąc. Zanim zaczniesz pouczać innych, przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem wszystkie wypowiedzi.
Odpowiedz
66
@ do ciekawski
dnia 15.06.2015, 08:55 · Zgłoś
Typuje to się liczby w Lotto. Stypendium to zazwyczaj co miesięczne pieniądze. Też nie dramatyzuj.
Odpowiedz
73
@ olo
dnia 12.06.2015, 14:07 · Zgłoś
Nikola, Ty taka od urodzenia??? Czytaj ze zrozumieniem: nagrody nie stypendia. Po drugie sportowcy z JASIELSKICH klubów.
Odpowiedz
-86
@ nikola
dnia 08.06.2015, 21:10 · Zgłoś
Stypendium przyznawane przez burmistrza miasta Jasło nie powinno być przyznawane dla mieszkańców Jasła? W co najmniej 2 przypadkach sportowców tak nie jest! więcej nie wiem
Odpowiedz
67
@ do nikola
dnia 12.06.2015, 13:02 · Zgłoś
Jak nie wiesz, to się nie odzywaj. Zawodnicy trenują w jasielskich klubach i poprzez swoje sukcesy i osiągnięcia przynoszą chlubę zarówno miastu, jak też i klubowi.
Odpowiedz
62
@ agata
dnia 12.06.2015, 14:13 · Zgłoś
Frustracja czy zazdrość? A może jedno i drugie?
Odpowiedz
-83
@ Logika Kalego
dnia 14.06.2015, 16:30 · Zgłoś
A jak uczniowie spoza Jasla, uczący się w jasielskich gimnazjach, osiągają przedmiotowe sukcesy ogólnopolskie i przynoszą chlubę miastu oraz jasielskim szkołom i nie dostają stypendium burmistrza, to frustracja czy zazdrość? Albo wszyscy, albo tylko jaślanie bez względu na to, czy to nauka, czy sport...
Odpowiedz
68
@ do logika
dnia 14.06.2015, 19:18 · Zgłoś
Stypendium a nagroda dwie różne rzeczy. Nauka w gimnazjum, nawet ponadprogramowa a zajęcia dodatkowe również.
Jeżeli osiągnąłeś przedmiotowy sukces ogólnopolski masz profity: punkty, wyższa ocena itp. A w klubie uznanie trenera. Więc jeżeli pan burmistrz docenił wysiłki tych młodych ludzi, to mu chwała. Jak tego nie rozumiesz, to przykre.
Odpowiedz
62
@ fan
dnia 14.06.2015, 19:59 · Zgłoś
Niestety bardzo przykre. Pozdrawiam wszystkich wyróżnionych. Gratulacje.
Odpowiedz
-91
@ ciekawski
dnia 14.06.2015, 20:30 · Zgłoś
Burmistrz docenił czy kluby typowały? Jakie znaczenie ma nazwa: stypendium czy nagroda - jedno i drugie jest jednorazowe, ale pieniądze to pieniądze. Może w klubie jest tylko uznanie trenera, ale w szkole sportowcy też maja profity typu: punkty, wyższa ocena z wf, wyrozumiałość nauczycieli, bo wyjazd i zawody, więc nie dramatyzuj.
Odpowiedz
58
@ ada
dnia 15.06.2015, 09:12 · Zgłoś
Burmistrz przyznał i wręczył. Czego tu nie rozumiesz???
Odpowiedz
-9
@ Rodak
dnia 05.06.2015, 19:21 · Zgłoś
Do @beta. Dziękuję za trafne spostrzeżenie.
Emigrantowi chodzi o żal osobisty. Prosto się domyślić.
Odpowiedz
12
@ emigrant
dnia 05.06.2015, 19:40 · Zgłoś
@Do emigranta, @Rodak (ten sam IP- YpucjZu4FmJP)- jeśli już piszesz i zmieniasz nicki aby krytycznych wobec moich opinii postów było więcej to nie pisz bezpośrednio jeden pod drugim bo tylko pokazujesz brak jakiejkolwiek inteligencji. Takim jak Ty, można każdą [...] wcisnąć i dlatego w Jaśle jest jak jest. Jeśli chodzi o przyszłe wybory to mogą być szybciej niż się spodziewasz. Czas pokaże.
Odpowiedz
-8
@ GG
dnia 05.06.2015, 16:57 · Zgłoś
Michał gratulacje
Odpowiedz
-1
@ sportowiec
dnia 05.06.2015, 09:45 · Zgłoś
17 tysięcy złotych na nagrody dla 35 ludzi sportu w Jaśle.To mniej jak miesięczne wynagrodzenie pani wice- burmistrz i pana burmistrza.Tak własnie traktowany jest w Jaśle sport a wszyscy zdziwieni że poziom tak marny.
Odpowiedz
-17
@ Do emigranta
dnia 04.06.2015, 14:57 · Zgłoś
Muszą kobiety na ciebie uważać, gdyż na starość podobają ci się
i masz masz dziwne odchylenia na punkcie młodych kobiet.
Odpowiedz
-14
@ emigrant
dnia 04.06.2015, 17:11 · Zgłoś
Wybacz, ale nie przypominam sobie aby mój komentarz dotyczył "młodej" kobiety. Wprawdzie nie należy kobietom wypominać wieku ale sumując wiek licealistki, ogrom "lat studiowania", kilka latek "kariery" zawodowej to już o "młodym wieku" raczej tu trudno mówić. Krótkie doświadczenie, niewielkie osiągnięcia i sukcesy zawodowe nie są zawsze równoznaczne z młodym wiekiem (w sensie biologicznym). Kobiety młode oczywiście podobają mi się ale także zwracam uwagę na inteligencję czyli "niektóre" przypadki nie muszą o nic się obawiać. Nie jestem również podatny na sztuczny, pusty w swoim wyrazie uśmiech.
Odpowiedz
-20
@ beta
dnia 04.06.2015, 21:33 · Zgłoś
Zaczynam odnosić wrażenie, że ma pan jakiś osobisty żal do tej pani. A 10 lat studiowania? Mogą wystąpić różne przyczyny takiego stanu rzeczy, natomiast Pan arbitralnie czyni jakieś założenia.
Odpowiedz
10
@ emigrant
dnia 05.06.2015, 18:37 · Zgłoś
@beta, złe wrażenie, żadnego prywatnego podtekstu. Czy 9 lat doświadczenia zawodowego i to takiego jak ma Ta Pani to są wystarczające argumenty do sprawowania takiego stanowiska? Przecież ta Pani nie kierowała w życiu niczym oprócz samochodu. Nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu, odpowiedzialności za realizowanie projektów, żadnych sukcesów z taka pracą związanych. To jest odpowiednia osoba do powierzenia jej realizowania planów budżetowych miasta? Czyni założenia? Można dowiedzieć się jakie? Gdyby Ta Pani nie miała niczego do ukrycia to jej życiorys zawodowy byłby PUBLICZNIE ZNANY!!! Dlaczego tego nie chce ujawnić? Może niebawem jednak do tego dojdzie, miejmy nadzieję że wszyscy dokładnie wszystko poznają i przekonają się czy wybór Pana Burmistrza był najlepszy z możliwych.
Odpowiedz
-41
@ Zazdrośnik
dnia 04.06.2015, 11:37 · Zgłoś
To niektóre rodzinki niezłą kaskę zgarnęły... A za chwilę ci sami uczniowie dostaną stypendium burmistrza za te same wyniki.
Odpowiedz
-5
@ dragoness
dnia 04.06.2015, 12:20 · Zgłoś
Fajny nick. I adekwatny. A stypendium burmistrza dostaje się za wyniki w nauce, nie w sporcie. Jeśli dotyczy to tych samych dzieciaków, tym większe gratulacje się należą.
Odpowiedz
-38
@ Zazdrośnik
dnia 04.06.2015, 12:34 · Zgłoś
I tu się szanowna Pani myli! Stypendia przyznawane są nie tylko za wyniki w nauce, ale też za osiągnięcia artystyczne, sportowe...Proszę poczytać artykuły z poprzednich lat (koniec sierpnia, początek września) lub przejrzeć stronę UM i poszukać informacji na temat nagród i stypendiów burmistrza dla najzdolniejszych dzieci z Jasla.
Odpowiedz
-2
@ dragoness
dnia 04.06.2015, 12:43 · Zgłoś
Czyli jedyne wyjście to wpierać rozwój dziecka ze wszystkich sił, aby też zaczęło odnosić sukcesy. Nikt nagród i stypendiów za darmo nie da, prawda?
Odpowiedz
-46
@ Zazdrośnik
dnia 04.06.2015, 13:08 · Zgłoś
Szanowna Pani! Mój wpis to trochę żart, a trochę autoironia i uprzedzenie ataków jasielskich trollików. Nasze dziecko może nie jest wspierane ze wszystkich sił (czasami po prostu brakuje na to czasu), ale też te nagrody "zgarnia". I ma Pani całkowitą rację - nic za darmo. Pozdrawiam.
Odpowiedz
-6
@ dragoness
dnia 05.06.2015, 15:40 · Zgłoś
Dziękuję administracji za usunięcie wpisu [...] tnkDXgNcQr0I.
Odpowiedz
-18
@ rwerwe
dnia 03.06.2015, 20:32 · Zgłoś
kiedyś to w jaśle były dwa duże kluby piłkarskie, a teraz...
Odpowiedz
2
@ kij
dnia 04.06.2015, 12:06 · Zgłoś
Kiedys w Jasle były,,jasielskie,,duże zakłady pracy,ktore dawały kase i zatrudniały zawodników tych drużyn.Teraz nie ma zakładów w rękach jaslan to i na lokalny sport nie ma kasy
Odpowiedz
-8
@ kuba kangur
dnia 03.06.2015, 12:33 · Zgłoś
nagrodzeni mają prawo być docenieni choćby uściskiem ręki od władz najwyższych bo władza ma być blisko każdego a nie na piedestale przed czerwonym chodniczkiem, dlatego dobrze, że na każdej uroczystości jest ktoś z władz,oni zasługują na uznanie jak każdy, kto robi dobre rzeczy, gdyby urzędnicy siedzieli na [...] a wysyłali zastępcze postaci to byłaby ignorancja
Odpowiedz
-6
@ wisi mi to
dnia 03.06.2015, 11:58 · Zgłoś
a gdzie ta pani... chyba jakas kierowniczka w [...] włosach ktorej jasielskie elyty nadskakiwali jak kiedys towarzyszom...po mszy na rynku w czasie przemarszu tychze... elyt...na 3 go maja...
Odpowiedz
-5
@ ML i 3TOHI :)
dnia 02.06.2015, 20:17 · Zgłoś
Brawo Kuba P :) !!!
Odpowiedz
-1
@ XXX
dnia 02.06.2015, 16:02 · Zgłoś
A gdzie zajacowa?wreczanie nagrod bez zajacowej to nie impreza
Odpowiedz
3
@ :)
dnia 02.06.2015, 14:23 · Zgłoś
Chyba co niektórzy zapomnieli, aby pogratulować i docenić wysiłek młodzieży i kadry przygotowującej Je do sukcesow.
Odpowiedz
-1
@ emigrant
dnia 02.06.2015, 13:57 · Zgłoś
Czytając kolejny artykuł i oglądając fotorelację z imprezy okolicznościowej widzę niezmienny obraz obecności podczas niej "oficjeli". Pan Burmistrz przyznał i wręczył nagrody i słusznie! Teraz pytanie, do czego Panu Burmistrzowi była potrzebna podczas tego wydarzenia Zastępca Pani Musiałowicz-Czech? Wydaje mi się, po przeglądnięciu zdjęć, że trochę drogo kosztuje jaślan "uzupełnianie" tła na ściance. Rozumiem, że Pan Burmistrz nie powierzy samodzielnego reprezentowania w takim wydarzeniu Pani Zastępcy w obawie przed "obciachem" ale chyba Jasła nie stać na fundowanie komuś "lansu na ściankach". Od początku objęcia stanowiska Pani Burmistrz otrzymała już dużą kwotę wynagrodzenia z publicznych pieniędzy (łatwo policzyć) a samodzielnej pracy jak nie było widać tak jest dalej. Zapomniałem o wyjątku jakim było wsparcie finansowe z budżetu miasta "działalności artystycznej multitalenu i gniototwórcy Disco Polo, niejakiego Rompeya", ale ten wybryk odbił się czkawką nie tylko w samym Jaśle. Patrząc na zdjęcia w tej galerii i złożone podczas pozowania ręce, uśmiech wprost w obiektywy, zastanawiam się jak długo Jasło będzie to tolerować???
Odpowiedz
-19
@ Alexi Lalas
dnia 02.06.2015, 11:44 · Zgłoś
Ryszard idziemy w dobrą stronę.Pomniki, nagrody i wiązanki.
Jednak z bulem serca przez [...] poprzednich lat ,obserwuję traktowaną po macoszemu kulturę.
Chciałbym żeby ludzkość była jeszcze zdolna do opuszczenia ram swojego gatunku i ostatnim tchnieniem powalczyła.
Gdy już będzie ta wojna z Rosją to czego będziemy bronić jeśli nie kultury?
Galerii Kraków, dziurawych autostrad i pomnika Chrystusa w Świebodzinie?
Patrząc na to [...] dziewczę nie wspomnę już z litości o próbach ożywienia gospodarki.
Tylko gospodarki a nie kolejnych sklepów i galerii handlowych gdzie ludzie tylko wymieniają się pieniędzmi.
Odpowiedz
17
@ któś
dnia 02.06.2015, 10:57 · Zgłoś
Duuuuuże brawa dla zawodników za osiągnięcia, włożoną pracę, zaangażowanie i nade wszystko za chęci. Ale równie duże brawa i podziękowania dla trenerów i działaczy (również tych mniejszych, niewymienionych tutaj lub nie mających tak wyśmienitych zawodników), którym mimo wszystko chce się chcieć, i poświęcają swój czas, a nie zawsze mogą się pochwalić takimi sukcesami!!! I podziękowania dla władz miejskich, za wyróżnienie tych ludzi.
Odpowiedz
-4
@ zaleze.com
dnia 02.06.2015, 10:00 · Zgłoś
Burmistrz Miasta Jasło informuje publicznie o nagrodach dla sportowców i działaczy, podając ich imiona i nazwiska.
Natomiast jeśli chodzi o przyznane nagrody dla pracowników Urzędu Miasta Jasło, niestety informacji prasie na temat imion, nazwisk pracowników, wysokości nagrody i uzasadnienia nie chce przekazać. Co ma do ukrycia? Złożyliśmy w tej sprawie (bezczynność) skargę do WSA w Rzeszowie. Rozprawa za 3 tygodnie.
http://www.zaleze.com/skarga-do-wsa-w-rzeszowie-na-bezczynnosc-burmistrza-miasta-jaslo-oraz-odwolanie-do-sko-w-krosnie-na-decyzje-odmowna-starosty-jasielskiego/
Odpowiedz
-20
@ nick
dnia 02.06.2015, 21:06 · Zgłoś
A co to kogo obchodzi? Nie ma ciekawszych tematów tylko w kółko to samo, kogo zaskarża i kogo zapytuje. Ten portal jest zupełnie nieciekawy więc lansuje się gdzie może wykorzystując komentarze na innych portalach. Napiszcie ciekawy artykuł to może i tam ktoś zaglądnie:-)
Odpowiedz
-5
@ zaleze.com
dnia 02.06.2015, 21:42 · Zgłoś
Zupełnie niezrozumiałe dla nas przez władze jest wskazanie że informacja o tym komu przyznano nagrody z pracowników urzędu z publicznych pieniędzy jest tajna. Obywatele mają prawo wiedzieć za co konkretnie przyznawane są konkretnemu pracownikowi kilkutysięczne nagrody. Jak się postuluje, jawne nagrody publikowane wraz z uzasadnieniami, pozwoliłyby ocenić, czy faktycznie są one przyznawane ze wskazaniem szczególnych osiągnięć, oraz czy nie prowadzi to do jakichś nadużyć.

"Gdy nagradzani są, także za gminne pieniądze, np. sportowcy, to na stronie urzędu podawane są sukcesy, które odnieśli, nie brakuje też zdjęcia z chwili wręczenia nagrody. Gdy nagradza się urzędników, to w zaciszu gabinetów. Nie wiadomo kogo nagrodzono, za jakie osiągnięcia i jak pokaźną nagrodą. Szkoda, bo chciałbym być dumny z powodu ich szczególnych osiągnięć (które są podstawą do przyznania nagrody)" - stwierdza Bartosz Wilk, prawnik z Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska.
Odpowiedz
-14
@ dd
dnia 07.06.2015, 11:49 · Zgłoś
Szkoda słów. Co ci ludzie osiągnęli. NIC !!!
A władza się lansuje.
Odpowiedz
-12
@ dd
dnia 08.06.2015, 08:16 · Zgłoś
A gdzie nagrody dla działaczy Czarnych ???
Odpowiedz
12
@ aa
dnia 24.06.2015, 08:39 · Zgłoś
Osiągnij ty co którykolwiek z nich. Wtedy porozmawiamy.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.