Strona główna

Nagrody dla sportowców rozdane!

13
Napisany dnia: 28.03.2019, 11:00 , Tagi: Brak

Osiemnastu sportowców z terenu powiatu jasielskiego otrzymało nagrody Zarządu Powiatu za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2018 roku. Zgodnie z regulaminem mogli je otrzymać zawodnicy, którzy mieszkają na terenie powiatu jasielskiego lub są członkami klubu sportowego działającego na jego terenie.

W dniu 25 marca 2019 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle spotkali się zawodnicy oraz trenerzy aby odebrać nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Starosta Jasielski Adam Pawluś, Etatowy Członek Zarządu Jan Muzyka oraz Członek Zarządu Grzegorz Pers pogratulowali zebranym wspaniałej postawy sportowej, podziękowali za godne reprezentowanie Powiatu Jasielskiego zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju oraz złożyli życzenia dalszych sukcesów na arenach sportowych.

Nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2018 roku otrzymali:

Kamila Czajka – zawodniczka ULKS „Technik” Trzcinica, brązowa medalistka na Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Górskich na krótkim dystansie.

Bartosz Gorczyca – zawodnik ULKS „Technik” Trzcinica, brązowy medalista na Mistrzostwach Polski w Biegu Górskim na długim dystansie.

Włodzimierz Foryś - zawodnik ULKS „Technik” Trzcinica, zdobywca 3 medali na Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów.

Marek Zajchowski – zawodnik ULKS „Technik” Trzcinica, zdobywca 8 medali na Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów.

Roksana Ciborowska - zawodniczka KS SPEED Jasło, Mistrzyni Polski Juniorek, zdobywczyni 2 złotych medali w narciarstwie biegowym w Mistrzostwach Polski

w Zakopanym – Białka.

Alan Ciborowski zawodnik KS SPEED Jasło – Mistrz Polski Juniorów w narciarstwie biegowym, srebrny medal na Mistrzostwach Polski w Gdańsku, zdobywca medali w Pucharze Polski w Katowicach, Gorlicach oraz Ptaszkowej.

Radosław Dybka - zawodnik KS SPEED Jasło – brązowy medalista w narciarstwie biegowym - Mistrzostwa Polski w Tomaszowie Lubelskim .

Piotr Jarecki - zawodnik KS SPEED Jasło - brązowy medalista w narciarstwie biegowym – Mistrzostwa Polski w Zakopanym.

Oliwia Brągiel - zawodniczka UKS ASW Judo, III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Judo, Bytom.

Katarzyna Dubis -zawodniczka UKS ASW Judo Jasło, II miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorek w Judo, Gliwice.

Julia Gondek - zawodniczka UKS ASW Judo Jasło, III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorek w Judo, Gliwice.

Mateusz Kluszczyk – zawodnik UKS ASW Judo Jasło, I miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Rybniku. I miejsce w IJL Ogólnopolskim Turnieju Panda Cup w Warszawie.

Gabriela Kwaśny -zawodniczka UKS ASW Judo Jasło, II miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w Gliwicach, I miejsc w Judo Tournament Mayor’s Cup w Bardejovie.

Alicja Muszańska- zawodniczka UKS ASW Judo, zdobywczyni II miejsca w Mistrzostwach Polski Masters w Judo, Kielce.

Joanna Nocula- zawodniczka UKS ASW Judo, III miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów i Seniorek w Judo, Oleśnica.

Natalia Nocula -zawodniczka UKS ASW Judo, III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w Judo, Gliwice.

Patryk Zawadzki zawodnik UKS ASW Judo Jasło, I miejsce w Akademickich Mistrzostwch Polski AZS w Judo, Gliwice.

Aleksander Czerwiński - zawodnik MKS „MOSiR” Jasło – wywalczył razem z zespołem „Professjonal” srebrny medal w siatkówce w Mistrzostwach Polski w Warszawie, udział w Mistrzostwach Niemiec.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ biegacz
dnia 28.03.2019, 11:20
Ocena
komentarza:
22
Panie Damianie czy mógłby pan wkleić linki do wyników z zawodów w których Alan i Roksana uzbierali tyle tych tytułów mistrzowskich?
@ ??
dnia 30.03.2019, 23:19
Ocena
komentarza:
10
Ups... Nagrody do zwrotu?
@ maro
dnia 28.03.2019, 12:02
Ocena
komentarza:
19
I znowu te same twarze i nazwiska. Nagrody Burmistrza, nagrody powiatu. To juz dawno przestało byc śmieszne.
@ kibic
dnia 28.03.2019, 14:35
Ocena
komentarza:
15
Czy w Jaśle i powiecie nie ma już innych sportowców tylko judocy albo narciarze biegowi ? Gdzie piłkarze, siatkarze, cykliści i inni. ?
@ :D
dnia 28.03.2019, 15:49
Ocena
komentarza:
11
Ruda rozdaje tylko znajomym.
@ :D
dnia 28.03.2019, 15:47
Ocena
komentarza:
12
Mistrzostwa Polski w "Zakopanym" (!!!)
Miszcz ortografii...
@ Ski athlon
dnia 29.03.2019, 09:17
Ocena
komentarza:
14
Na "zakopanym" niektórzy zakończyli edukację a teraz po gimnazjum prowadzą lekcje na basenie!
@ niedowiarek
dnia 29.03.2019, 02:19
Ocena
komentarza:
17
Państwo ciborowscy proszę o potwierdzenie tych miejsc a rozdający dajecie się robić w konia
@ komentator
dnia 29.03.2019, 05:55
Ocena
komentarza:
-12
brawo, gratulacje
@ Obserwator
dnia 31.03.2019, 10:33
Ocena
komentarza:
-10
No cóż zazdrość jest trochę zaraźliwa.
@ Do obserwator
dnia 31.03.2019, 12:20
Ocena
komentarza:
14
Mylisz pojęcia,zazdrość to nie to samo co notoryczne lansowanie swoich klanow rodzinnych i prywatnych
klubów często z pieniędzy podatników.
@ niedowiarek
dnia 02.04.2019, 14:25
Ocena
komentarza:
7
Dlaczego urząd tego nie sprawdzi przecież ktoś musi powiedzieć prawdę wpis ?? mówi wszystko kłamstwo niech na najbliższej radzie sportu super trener przedstawi osiągnięcia potwierdzone przez związek sportowy i wszystko będzie jasne
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "Grozi nam smród i plaga szczurów?"

  Mieszkańcy gminy Tarnowiec zaniepokojeni są brakiem odbioru odpadów segregowanych. Wszystko na to wskazuje, że problem ten dotknie również inne gminy powiatu jasielskiego. Włodarze gmin i miast obawiają się, że będzie powtórka z ubiegłego roku, kiedy w okresie letnim żadna z instalacji nie była w stanie ich przyjąć...

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak. Zmiana godzin otwarcia!

   

  Zgodnie z Państwa życzeniami Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin - Józefów od 24 czerwca będzie czynny codziennie w godzinach 9- 18.

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105