Strona główna

Nagrody dla sportowców rozdane!

13
Napisany dnia: 28.03.2019, 11:00 , Tagi: Brak

Osiemnastu sportowców z terenu powiatu jasielskiego otrzymało nagrody Zarządu Powiatu za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2018 roku. Zgodnie z regulaminem mogli je otrzymać zawodnicy, którzy mieszkają na terenie powiatu jasielskiego lub są członkami klubu sportowego działającego na jego terenie.

W dniu 25 marca 2019 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle spotkali się zawodnicy oraz trenerzy aby odebrać nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Starosta Jasielski Adam Pawluś, Etatowy Członek Zarządu Jan Muzyka oraz Członek Zarządu Grzegorz Pers pogratulowali zebranym wspaniałej postawy sportowej, podziękowali za godne reprezentowanie Powiatu Jasielskiego zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju oraz złożyli życzenia dalszych sukcesów na arenach sportowych.

Nagrody za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2018 roku otrzymali:

Kamila Czajka – zawodniczka ULKS „Technik” Trzcinica, brązowa medalistka na Mistrzostwach Polski Juniorów w Biegach Górskich na krótkim dystansie.

Bartosz Gorczyca – zawodnik ULKS „Technik” Trzcinica, brązowy medalista na Mistrzostwach Polski w Biegu Górskim na długim dystansie.

Włodzimierz Foryś - zawodnik ULKS „Technik” Trzcinica, zdobywca 3 medali na Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów.

Marek Zajchowski – zawodnik ULKS „Technik” Trzcinica, zdobywca 8 medali na Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów.

Roksana Ciborowska - zawodniczka KS SPEED Jasło, Mistrzyni Polski Juniorek, zdobywczyni 2 złotych medali w narciarstwie biegowym w Mistrzostwach Polski

w Zakopanym – Białka.

Alan Ciborowski zawodnik KS SPEED Jasło – Mistrz Polski Juniorów w narciarstwie biegowym, srebrny medal na Mistrzostwach Polski w Gdańsku, zdobywca medali w Pucharze Polski w Katowicach, Gorlicach oraz Ptaszkowej.

Radosław Dybka - zawodnik KS SPEED Jasło – brązowy medalista w narciarstwie biegowym - Mistrzostwa Polski w Tomaszowie Lubelskim .

Piotr Jarecki - zawodnik KS SPEED Jasło - brązowy medalista w narciarstwie biegowym – Mistrzostwa Polski w Zakopanym.

Oliwia Brągiel - zawodniczka UKS ASW Judo, III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Judo, Bytom.

Katarzyna Dubis -zawodniczka UKS ASW Judo Jasło, II miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorek w Judo, Gliwice.

Julia Gondek - zawodniczka UKS ASW Judo Jasło, III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorek w Judo, Gliwice.

Mateusz Kluszczyk – zawodnik UKS ASW Judo Jasło, I miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Rybniku. I miejsce w IJL Ogólnopolskim Turnieju Panda Cup w Warszawie.

Gabriela Kwaśny -zawodniczka UKS ASW Judo Jasło, II miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w Gliwicach, I miejsc w Judo Tournament Mayor’s Cup w Bardejovie.

Alicja Muszańska- zawodniczka UKS ASW Judo, zdobywczyni II miejsca w Mistrzostwach Polski Masters w Judo, Kielce.

Joanna Nocula- zawodniczka UKS ASW Judo, III miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów i Seniorek w Judo, Oleśnica.

Natalia Nocula -zawodniczka UKS ASW Judo, III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w Judo, Gliwice.

Patryk Zawadzki zawodnik UKS ASW Judo Jasło, I miejsce w Akademickich Mistrzostwch Polski AZS w Judo, Gliwice.

Aleksander Czerwiński - zawodnik MKS „MOSiR” Jasło – wywalczył razem z zespołem „Professjonal” srebrny medal w siatkówce w Mistrzostwach Polski w Warszawie, udział w Mistrzostwach Niemiec.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ biegacz
dnia 28.03.2019, 11:20
Ocena
komentarza:
22
Panie Damianie czy mógłby pan wkleić linki do wyników z zawodów w których Alan i Roksana uzbierali tyle tych tytułów mistrzowskich?
@ ??
dnia 30.03.2019, 23:19
Ocena
komentarza:
10
Ups... Nagrody do zwrotu?
@ maro
dnia 28.03.2019, 12:02
Ocena
komentarza:
19
I znowu te same twarze i nazwiska. Nagrody Burmistrza, nagrody powiatu. To juz dawno przestało byc śmieszne.
@ kibic
dnia 28.03.2019, 14:35
Ocena
komentarza:
15
Czy w Jaśle i powiecie nie ma już innych sportowców tylko judocy albo narciarze biegowi ? Gdzie piłkarze, siatkarze, cykliści i inni. ?
@ :D
dnia 28.03.2019, 15:49
Ocena
komentarza:
11
Ruda rozdaje tylko znajomym.
@ :D
dnia 28.03.2019, 15:47
Ocena
komentarza:
12
Mistrzostwa Polski w "Zakopanym" (!!!)
Miszcz ortografii...
@ Ski athlon
dnia 29.03.2019, 09:17
Ocena
komentarza:
14
Na "zakopanym" niektórzy zakończyli edukację a teraz po gimnazjum prowadzą lekcje na basenie!
@ niedowiarek
dnia 29.03.2019, 02:19
Ocena
komentarza:
17
Państwo ciborowscy proszę o potwierdzenie tych miejsc a rozdający dajecie się robić w konia
@ komentator
dnia 29.03.2019, 05:55
Ocena
komentarza:
-12
brawo, gratulacje
@ Obserwator
dnia 31.03.2019, 10:33
Ocena
komentarza:
-10
No cóż zazdrość jest trochę zaraźliwa.
@ Do obserwator
dnia 31.03.2019, 12:20
Ocena
komentarza:
14
Mylisz pojęcia,zazdrość to nie to samo co notoryczne lansowanie swoich klanow rodzinnych i prywatnych
klubów często z pieniędzy podatników.
@ niedowiarek
dnia 02.04.2019, 14:25
Ocena
komentarza:
7
Dlaczego urząd tego nie sprawdzi przecież ktoś musi powiedzieć prawdę wpis ?? mówi wszystko kłamstwo niech na najbliższej radzie sportu super trener przedstawi osiągnięcia potwierdzone przez związek sportowy i wszystko będzie jasne
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Zadbamy o Twój dom i ogród

   

  Piękny dom i ogród to prawdziwa wizytówka. Na ścianach budynków mieszkalnych jednak często osadza się kurz, sadza oraz różnego typu zabrudzenia. Jak się ich pozbyć? Najlepiej postawić na doświadczonych fachowców.

 • Żyją w koszmarnych warunkach. Potrzebują pomocy

  Pani Mariola Śmietana z Łask mieszka z matką Teresą i dwójką dwunastoletnich dzieci. Rodzina żyje w warunkach, które na dzisiejsze czasy wprawiają w zdumienie. Nie mają bieżącej wody, kanalizacji, centralnego ogrzewania ani łazienki. Co więcej, w domu pojawił się grzyb i wilgoć. Rodzina potrzebuje pomocy, bo dom popada w ruinę.

 • „PSZCZÓŁKA„ już w Jaśle

 • Wypadek w Kołaczycach i potrącenie rowerzysty

   

  Dzisiaj po południu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W Kołaczycach około godz. zderzyły się dwa pojazdy. Z kolei około godz. 16 na osiedlu Gądki został potrącony 14-letni rowerzysta. 

 • Jasło miasto kamer

  W Jaśle przybywa coraz więcej kamer monitoringu wizyjnego. Zapotrzebowanie wzrasta, o co skutecznie zabiegają mieszkańcy, czy w ich imieniu zarządy osiedli i spółdzielnie. Za tym pojawia się potrzeba zatrudnienia dwóch nowych pracowników do obsługi systemu. Radni przyznali Straży Miejskiej ponad 105 tys. zł m.in. na zakup wyposażenia oraz podwyżki.

 • Materace bez tajemnic

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105