Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nagrody za osiągnięcia sportowe w 2019 roku

14

Burmistrz Miasta Jasła przyznał 45 nagród (35 finansowych i 10 wyróżnień) za osiągnięcia sportowe w 2019 r. Zostały one przyznane w trzech kategoriach dla trenerów, działaczy sportowych i zawodników, w dyscyplinach: judo, karate, piłka siatkowa, piłka nożna, pływanie, narciarstwo biegowe i rolkarstwo, kolarstwo górskie, triathlon i górskie wyścigi samochodowe.

Wyróżnienia otrzymali: w kategorii trener: Marek Dyląg; działacze sportowi: Aleksander Czerwiński i Tadeusz Baniak (MKS „MOSiR” Jasło), Robert Gabryel (JKS „Czarni1019” Jasło) oraz Ryszard Mrozowski (OKS „Sobniów” Jasło); zawodnicy: Julia Wojdyła (UKS „MOSiR” Jasło), Dawid Szczepanik (KS SPEED), Bartosz Szopa i Wojciech Dziedzic (JKS „Czarni 1910” Jasło) oraz Stanisław Sypień (OKS „Sobniów” Jasło).

Nagrody finansowe: trenerzy – Damian Ciborowski (KS SPEED), Przemysław Czarnecki (UKS „Akademia Sportów Walki – Judo Jasło), Bartosz Kilar (MKS „MOSiR” Jasło) oraz Łukasz Rydarowicz (JKS „Czarni 1910” Jasło).

Zawodnicy za osiągnięcia:

 • na szczeblu międzynarodowym – Kamil Mastaj (Jasielski Klub Kyokushin Karate) oraz Gabriela Kwaśny (UKS „Akademia Sportów Walki – Judo Jasło).
 • na szczeblu krajowym – Dawid Nguyen Quang, Grzegorz Bochnia, Nela Czarny, Kamil Berkowicz (wszyscy Jasielski Klub Kyokushin Karate), Paweł Frączek (Automobilklub Małopolski Krosno), Zuzanna Kasowicz, Radosław Dybka, Roksana Ciborowska, Piotr Jarecki, Alan Ciborowski (wszyscy Klub Sportowy SPEED), Gabriela Jaracz, Patryk Zawadzki, Mateusz Kluszczyk (wszyscy UKS „Akademia Sportów Walki – Judo Jasło), Łukasz Szumiec i Dominik Szumiec (Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów).
 • na szczeblu wojewódzkim – Celina Niedźwiedź, Jakub Piątek, Alan Nowak (wszyscy UKS „MOSiR” Jasło), Hubert Matiaszewski (Klub Sportowy SPEED), Jakub Procanin, Marcin Gorczyca, Szymon Soboń, Paweł Bieszczad, Hubert Błażejowski, Kacper Waśko, Krzysztof Szydło, Bartosz Ochoński (wszyscy MKS „MOSiR” Jasło), Krzysztof Lewicki (JKS „Czarni 1910” Jasło), Tomasz Leśniak (Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów).

Nagrody przyznane zostały w wysokości: 600 zł, 460 zł, 430 zł i 370 zł. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną nie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród przez Burmistrza Miasta Jasła. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Urząd Miasta w Jaśle

Napisany dnia: 19.06.2020, 09:23
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ ha ha
dnia 19.06.2020, 10:59
Ocena
komentarza:
5
w Mops jaslo wiecej celowek miesiecznych biora niz te nagrody,naprawde nie wyglupiala by sie nasza wladza!!!11
@ mops
dnia 19.06.2020, 11:01
Ocena
komentarza:
4
niestety ale to prada, nasi podopieczni dostają prawie 1000zl miesięcznie oprócz 500+ i innych świadczeń wypłacanych przez państwo
@ Lewy
dnia 19.06.2020, 13:34
Ocena
komentarza:
18
No jakże by inaczej,Ciborowski Damian ,Ciborowska Roksana i Ciborowski Alan nagrody fonansowe ufundowane z pieniedzy mieszkancow Jasła. I tak rok w rok hahaha
@ gf
dnia 19.06.2020, 15:31
Ocena
komentarza:
12
takie nagrody to przykrywka,zobacz ile dostaja pieniedzy z roznych instytucji jako dotacje itp
@ biegaczka
dnia 21.06.2020, 22:38
Ocena
komentarza:
12
Panie Damianie a jakie to sukcesy odniosła Rodzina aby ich Pan i siebie Pan zgłosił do nagród???

Już Starostwo zaczęło weryfikować autentyczność tych sukcesów i jest tego efekt.
@ Rh+
dnia 21.06.2020, 22:44
Ocena
komentarza:
9
Może wreszcie odpowiednie służby I instytucje zajęłyby się sposobem przyznawania dotacji a w szczególności późniejszego ich rozliczania!!,
@ któś
dnia 22.06.2020, 08:50
Ocena
komentarza:
-10
nie czepiaj się tylko startuj w zawodach i zdobywaj puchary, medale i nagrody. Cała ich rodzinka systematycznie coś robi (różne sporty, cały rok) zamiast siedzieć przed komputerem/telewizją. Nie zazdrość i nie hejtuj tylko rusz cztery litery.
@ da
dnia 20.06.2020, 16:32
Ocena
komentarza:
11
Ciborowscy to jakieś nowe medale czy te same na mistrzostwach kraju was ma są listy
@ Kondzio
dnia 21.06.2020, 13:52
Ocena
komentarza:
9
Parodia!!!
@ cc
dnia 22.06.2020, 10:50
Ocena
komentarza:
7
Ciborowscy to jak Kelly Familly w muzyce:):):)
@ Kibic
dnia 22.06.2020, 16:32
Ocena
komentarza:
4
Przykre,
Tyle jest utalentowanej młodzieży , ale tylko przez to że nie mają pleców nie są docenili.
Widać, że z roku na rok te same nazwiska i nikogo nie dopuszczą do nagród.
KOPIUJ / Wklej z tamtego roku. A piłka nożna to co ? Zapomniana!
@ Kibic
dnia 22.06.2020, 16:35
Ocena
komentarza:
1
Przepraszam za błąd ma być doceniani.
@ .
dnia 23.06.2020, 13:37
Ocena
komentarza:
4
Nieporozumieniem jest to że trzeba składać wnioski dlatego jest jak jest
@ ww
dnia 26.06.2020, 23:28
Ocena
komentarza:
0
brawo, oby tak dalej
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Franciszkanie na kwarantannie. Jeden z duchownych zakażony koronawirusem

  - W związku z zachorowaniem na koronawirusa jednego z ojców i kwarantanny mających z nim styczność posługa duszpasterska w kościele została znacznie ograniczona – poinformowali ojcowie z klasztoru Franciszkanów w Jaśle. Jasielski Sanepid szuka osób, które początkiem sierpnia podczas odprawianych mszy przyjmowały komunię świętą.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 2

   

  W poprzednim artykule dowiedzieli się Państwo, jak ważnym dokumentem w przypadku dochodzenia odszkodowania są Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Dzisiaj będziemy kontynuować ten wątek i zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia, przyjrzymy się niektórym wyłączeniom i ograniczeniom odpowiedzialności, z którymi można spotkać się w ubezpieczeniach od skutków powodzi, ale i potencjalnym obowiązkom ubezpieczonego.

 • Oddział zakaźny w Jaśle zamknięty do odwołania. U jednej z pracownic wykryto koronawirusa

  Ze względu na sytuację epidemiologiczną od 6 sierpnia 2020 r. wstrzymana zostaje do odwołania działalność Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i WZW, Poradni Chorób Zakaźnych, Punktu Konsultacyjnego – czytamy w oficjalnej informacji podanej przez dyrekcję szpitala.

   

 • OSP Tarnowiec z nowym wozem ratowniczo-gaśniczym

   

  Na wyposażenie jednostki OSP w Tarnowcu trafił nowy pojazd. Lekki samochód ratowniczo-gaśniczy służył będzie strażakom ochotnikom głównie do działań związanych z ratownictwem technicznym i powodziowym. 

 • CKE podała wyniki egzaminu ósmoklasisty. Jak poradzili sobie z nim uczniowie szkół z powiatu jasielskiego?

   

  Centralna Komisja Egzaminacyjna podała wstępne informacje o wynikach egzaminu ósmoklasisty. W całej Polsce przystąpiło do niego 343 025 uczniów VIII klas szkół podstawowych. Średni wynik z języka polskiego wyniósł 59 proc. punktów możliwych do otrzymania. W przypadku matematyki jest to 46 proc. Jak na tle uczniów w kraju wypadli ósmoklasiści z powiatu jasielskiego?

 • Trzy nowe przypadki zachorowań na COVID-19 w powiecie jasielskim

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała w dzisiejszym komunikacie o kolejnych 33. przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego. Na COVID-19 zachorowało kolejnych 3. mieszkańców powiatu jasielskiego (dwóch mężczyzn i jedna kobieta).

 • Groził pracownikom stacji paliw. Usłyszał prokuratorskie zarzuty

  Sobotniej nocy pracownicy trzech stacji paliw na terenie powiatu jasielskiego przeżyli chwile grozy. Młody mężczyzna grożąc im pobiciem zażądał wydania papierosów. Ostatecznie  został zatrzymany przez policjantów na stacji paliw Grosar w Jaśle...

 • Wakacje z tenisem – zapisy nadal trwają

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja zaprasza do Wakacyjnej Szkółki Tenisowej. Chętne osoby, które nie zdążyły z zapisem dziecka na zajęcia mamy świetną wiadomość!  Zajęcia będziemy prowadzić do końca sierpnia. Gorąco zachęcamy, gdyż pozostało już mało czasu. 

 • Blisko 500 tys. zł na remont drogi KG2

   

  Droga KG2 została oddana do użytku w styczniu bieżącego roku.  Szybko okazało się, że nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 posiada szereg usterek, które zostały usunięte w ramach udzielonej gwarancji przez wykonawcę robót. Teraz, droga wymaga przeprowadzenia kolejnych prac remontowych, w związku ze skutkami czerwcowych nawałnic. PZDW w Rzeszowie szacuje, że koszt przewidzianych napraw wyniesie około 500 tys. zł.

 • Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazało blisko 2 mln zł do poszkodowanych w wyniku powodzi

  Po czerwcowych nawałnicach, jakie przeszły przez Podkarpacie, Caritas Diecezji Rzeszowskiej ruszyło na pomoc powodzianom. Oprócz wsparcia rzeczowego poszkodowane rodziny otrzymały środki finansowe. W ramach zbiórki do puszek zorganizowanej w parafiach oraz od darczyńców udało się zebrać kwotę 1 744,800 zł...

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105