Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Najbliższa niedziela: Czarni Jasło - JKS Jarosław

21
 Nadszedł długo wyczekiwany przez jasielskich kibiców moment, a mianowicie inauguracja rozgrywek wiosennych w Jaśle. Nastąpi to już w najbliższą niedzielę, kiedy nasz zespół w ramach XIX kolejki IV ligi podkarpackiej podejmował będzie na własnym obiekcie JKS Jarosław.

Drużyna gości nadspodziewanie dobrze radzi sobie w obecnym sezonie, zaliczając również świetny start w rundzie rewanżowej (2 mecze - 6 punktów). Nasi rywale zajmują aktualnie 4 miejsce w ligowej tabeli z 32 "oczkami" na swoim koncie. Czarni Jasło podbudowani zwycięstwem w ostatnim meczu nad Siarką Tarnobrzeg powalczą przed własną publicznością o kolejny ważny komplet punktów, tym bardziej, że statystyki ostatnich pojedynków z JKS-em na Śniadeckich przemawiają na korzyść jaślan (sezon 2001/2002 - 4:1, sezon 2003/2004 - 4:1, sezon 2004/2005 - 2:0).

Czarni (przypuszczalny skład ): Orzechowicz - Krajewski, Dziobek, Bernacki(K), Sypień, Dedo, Kukowski, Gazda, Grzesiak, Żuraw, Tłuściak.

Komunikat dla kibiców drużyny przyjezdnej:
Zasady wstępu na obiekt przy ul. Śniadeckich 15 zorganizowanych grup kibiców drużyny przyjezdnej znajdują się w menu "Kibice" na stronie www.czarnijaslo.pl



Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ znawca futbolu
dnia 07.04.2009, 20:48 · Zgłoś
Czytajcie dzieci ze zrozumieniem :D
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 07.04.2009, 07:22 · Zgłoś
nie wiem czemu czepiaja się prezesa, robi chłop co może żeby było lepiej.
Odpowiedz
0
@ Do znawcy
dnia 06.04.2009, 16:26 · Zgłoś
Haha a taki wynik jaki byl znawco ? Co na to powiesz ?:D pojechali z nimi jak z szmatami
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 06.04.2009, 13:09 · Zgłoś
Wynik i gra jak na meczu drużyn podwórkowych. Frajerstwo w tej 18 lidze parafialnej.
Szkoda forsy.
Odpowiedz
0
@ Forewer
dnia 05.04.2009, 23:34 · Zgłoś
Znów zwycięstwo naszej ukochanej drużyny.Super chłopaki aż miło przyjść na stadion szkoda tylko że ci z pod huty zachowują się po chamsku w stosunku do Prezesa. Co za kibice???
Odpowiedz
0
@ żal
dnia 05.04.2009, 18:33 · Zgłoś
Ładnie ultasi zwyzywali prezesa. Gratulacje intelektualiści :|
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 05.04.2009, 15:27 · Zgłoś
4:0 do przodu! BRAWO
Odpowiedz
0
@ jurek1115
dnia 05.04.2009, 15:23 · Zgłoś
do znawcy futbolu - i co kolego teraz napiszesz 4-0 ale dla CZARNYCH bylem na meczu BRAWO!!!
Odpowiedz
0
@ lesia
dnia 05.04.2009, 15:01 · Zgłoś
JEST 4-0 DLA CZARNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Kibic21
dnia 05.04.2009, 13:26 · Zgłoś
4 do zera jasełko zegna [...]!!!
Odpowiedz
0
@ wynik
dnia 05.04.2009, 11:33 · Zgłoś
2-0 dla czarnych po 30 min
Odpowiedz
0
@ tata kibic
dnia 05.04.2009, 08:33 · Zgłoś
a i tak nie wiadomo czy wygrają bo ostatnie mecze czarnych nie zachwycają
Odpowiedz
0
@ jaco 11
dnia 04.04.2009, 21:47 · Zgłoś
1 0
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 04.04.2009, 18:49 · Zgłoś
Czarni wygraja... co tam taki JKS pfff. ;p
Odpowiedz
0
@ Do Kiero
dnia 03.04.2009, 23:44 · Zgłoś
W piłce nożnej jest jeszcze remis.:D
Odpowiedz
0
@ znawca futbolu
dnia 03.04.2009, 21:30 · Zgłoś
Każda wynik inny niż 5:0 dla JKS będzie sukcesem "Czarnych" :)
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 03.04.2009, 20:41 · Zgłoś
Ciężki Mecz Przed Wami , Ale Życze Jak Najlepiej Do Boju :)!!!
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 03.04.2009, 15:32 · Zgłoś
wszyscy kibice pod stadion : ) a nie na pozdrawiam : ]
Odpowiedz
0
@ Kiero
dnia 03.04.2009, 14:47 · Zgłoś
Napewno wygra JKS <HAHAHA> B)B)B)
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 03.04.2009, 09:33 · Zgłoś
Będzie dobrze .Życzę zwycięstwa.
Odpowiedz
0
@ Forewer Czarni
dnia 03.04.2009, 08:53 · Zgłoś
Do boju chłopaki pełna koncentracja i jazda jestem z wami na dobre i na złe. A wszyscy kibice na stadion i jazda z dopingiem i oklaskami a bez jakiś [...] odzywek pokażmy że my też w Jaśle potrafimy zawodnicy zwyciężać a kibice kulturalnie dopingować.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.