Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Najmłodsi siatkarze MKS "MOSiR" Jasło na podium w Finale wojewódzkim!!!

18

W niedziele 26 maja 2013r w Rzeszowie odbył się Finał wojewódzki Kinder + Sport w piłce siatkowej chłopców. MKS do eliminacji wystawił trzy ekipy: jeden zespół z V klasy i dwa z klasy VI. Wszystkie ekipy z Jasła bez większych problemów awansowały do finału wojewódzkiego!

Chłopcy z piątej klasy zajęli 6 miejsce, natomiast z szóstej zespół drugi 5 miejsce i pierwszy zespół z Jasła 3 miejsce!!! Bezkonkurencyjna była AKS Resovia Rzeszów, która w finale klas szóstych pokonała zespół z Leżajska. AKS Resovia tym samym uzyskała bezpośredni awans do Finałów Mistrzostw Polski, które odbędą się 1-2 lipca w Zielonej Górze, a Trójka Leżajsk i MKS MOSiR Jasło o finały powalczą w turnieju barażowym, który odbędzie sie około połowy czerwca prawdopodobnie w Kielcach.

Klasa V wystąpiła w składzie: Ulaszek Roman, Turek Norbert, Ochoński Bartosz i Konik Łukasz, natomiast klasę VI reprezentowali: Dryja Norbert, Błażejowski Hubert, Syzdek Szymon, Warchoł Jakub, Marszałek Dawid, Wojnarowicz Bartosz, Samborski Mikołaj, Kozioł Mateusz, Kosiba Rafał, trenerem jasielskich siatkarzy jest Gliwa Mateusz.

Warto zauważyć, że w tegorocznym finale wojewódzkim nagrody dla najlepszych zespołów wręczali tegoroczni mistrzowie Polski trener ASSECO Resovi Rzeszów Andrzej Kowal i rozgrywający Maciej Dobrowolski!

Zarząd MKS MOSIR Jasło

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
8
@ sandecja
dnia 31.05.2013, 07:38 · Zgłoś
MKS "MOSiR" Jasło nie robi zadymy i nie łazi pod urząd ze swoimi urojonymi pretensjami do burmistrza.
Odpowiedz
4
@ sandrax
dnia 30.05.2013, 23:58 · Zgłoś
przystojny ten trener.ciekawe czy jest wolny
Odpowiedz
7
@ ki-bolek
dnia 30.05.2013, 08:02 · Zgłoś
MKS siłą jest!!!
Odpowiedz
-10
@ lolek
dnia 29.05.2013, 16:36 · Zgłoś
mamy i taty nie [...] sie to finał wojewódzki...
Odpowiedz
9
@ antidotum
dnia 29.05.2013, 21:33 · Zgłoś
Lolek ale to ty masz mokro nie my
Odpowiedz
8
@ księgowa
dnia 29.05.2013, 15:26 · Zgłoś
Każdy sport ma swoje plusy i minusy. Podstawową sprawą jest prowadzenie na miarę posiadanych możliwości organizacyjnych i finansowych. Jeżeli ktoś chce zrobic karierę wielkiego działacza, i porywa się na słońce z motyką, to kończy z ręką w nocniku.
Odpowiedz
6
@ kijek
dnia 30.05.2013, 11:47 · Zgłoś
Dokładnie dlatego 2 ligii w Jaśle w siatkówke nie bedzie jeszcze długo bo juz były 2 próby 2 ligii kobiet gdzie w składzie trudno było zobaczyc jakąs jaslanke za to panie na kontraktach i menagerzy zarabiałli bardzo duże pieniadze
Odpowiedz
9
@ women sport
dnia 29.05.2013, 13:54 · Zgłoś
tylko mks "mosir"! mosir jasło górą jest!!!
Odpowiedz
12
@ :)
dnia 29.05.2013, 10:07 · Zgłoś
brawo mruczek!!!
Odpowiedz
-5
@ normalny
dnia 28.05.2013, 19:45 · Zgłoś
już były, zobacz skład zawodników jacy grali z jakich miast byli ilu było wychowanków w pierwszej szóstce
Odpowiedz
12
@ kurek
dnia 28.05.2013, 15:56 · Zgłoś
Gdyby tak pieniądze, które dostaja czarni radni dali na siatkę, to by były dwie drugie ligii męska i żeńska.
Odpowiedz
-11
@ gf
dnia 29.05.2013, 13:59 · Zgłoś
Ale siatkówka niegdy takiej kasy nie dostanie bo to sport NISZOWY i mało kogo obchodzi.
Odpowiedz
8
@ do gf
dnia 30.05.2013, 13:03 · Zgłoś
1. Co do kasy - poczekamy, zobaczymy.

2. Sport „niszowy” ???

REPREZENTACJA POLSKI

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE
1. miejsce – 1976
MISTRZOSTWA ŚWIATA
1. miejsce – 1974
2. miejsce – 2006
MISTRZOSTWA EUROPY
1. miejsce – 2009
2. miejsce – 1975, 1977, 1979, 1981, 1983
3. miejsce – 1967, 2011
PUCHAR ŚWIATA
2. miejsce – 1965, 2011
LIGA ŚWIATOWA
1. miejsce – 2012
3. miejsce – 2011

Nie wspomnę o sukcesach klubowych.

A reprezentacja tej niby „narodowej” dyscypliny ???
O klubach wstyd wspominać !!!
Odpowiedz
17
@ sędzia
dnia 27.05.2013, 21:39 · Zgłoś
Z piłką nożną ciagle kłopoty, a z siatkówką nie. Tak trzymać!
Odpowiedz
16
@ :)
dnia 27.05.2013, 19:12 · Zgłoś
Gratulacje dla chłopaków i trenera. Powodzenia w barażach :)
Odpowiedz
22
@ xxx
dnia 27.05.2013, 17:01 · Zgłoś
Mateusz Gliwa-super trener.Gratulacje dla zawodników.
Odpowiedz
14
@ siatkarka
dnia 27.05.2013, 14:18 · Zgłoś
brawo chłopcy z mks "mosir".
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.