Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Największe wydarzenie rajdowe na Podkarpaciu

4
W dniach 6-8 sierpnia 2009 rozegrany został 18. Rajd Rzeszowski. Śmiało można powiedzieć, że było to największe rajdowe wydarzenie na Podkarpaciu. Swój udział w imprezie zgłosiły aż 152 załogi. Wszystko za sprawą połączenia rund Rajdowego Pucharu Polski, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Rajdowych Mistrzostw Słowacji.

 

Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Objazdowiec
dnia 14.08.2009, 21:56 · Zgłoś
Organizacja rajdu do kitu. Jadę wieczorem żadnego znaku, że nazajutrz będzie zamknięta trasa, jadę rano piękny znak, że trasa zamknięta od 8 do 18 i rób co chcesz, jakby tego mało-jadę o 18:30 dalej zamknięte i nie wiadomo kiedy będzie otwarte.
Organizatorzy rajdu jeszcze mają daleką drogę do miana "organizator rajdu", no ale na czymś trzeba ćwiczyć, rajd Rzeszowski jest swoistym przykładem jak nie należy zabezpieczać rajdów.
Piszę i piszę a i tak żaden z organizatorów tego pewnie nie przeczyta...pozdrawiam wszystkich którzy musieli czekać, objeżdżać trasę rajdu-nosy do góry może nauczą się jak to robić w przyszłych latach a może ktoś inny zorganizuje...
Odpowiedz
0
@ vegeta
dnia 14.08.2009, 20:11 · Zgłoś
dokładnie...zawsze mówią że się coś tam odbyło, ale wcześniej ani słowa....
Odpowiedz
0
@ zgadzam sie z
dnia 14.08.2009, 19:15 · Zgłoś
przedmowca - reklamujcie to z odpowiednim wyprzedzeniem!
Odpowiedz
0
@ lplplplplplp
dnia 14.08.2009, 11:07 · Zgłoś
dobrze by było zeby o takich imrezach wczesniej mowili
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.