Największe wydarzenie rajdowe na Podkarpaciu
4
W dniach 6-8 sierpnia 2009 rozegrany został 18. Rajd Rzeszowski. Śmiało można powiedzieć, że było to największe rajdowe wydarzenie na Podkarpaciu. Swój udział w imprezie zgłosiły aż 152 załogi. Wszystko za sprawą połączenia rund Rajdowego Pucharu Polski, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Rajdowych Mistrzostw Słowacji.




