Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Naostrz łyżwy na rowek

10
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle informuje, że od środy 14 stycznia br. oferuje korzystającym z lodowiska ostrzenie łyżew na rowek.


Jak wiadomo jazda na naostrzonych na rowek łyżwach znacznie poprawia komfort jazdy.

Usługi świadczone są w szatni przy lodowisku w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.30 do 20.00. Cena biletu na ostrzenie łyżew wynosi 7zł.

Zapraszamy do korzystania.


Roman Stygar
Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ziom
dnia 21.01.2009, 17:33 · Zgłoś
Jednym słowem.............. Do Bani z tym lodowiskiem !!! Jak na takie miasto jak Jasło to powinno pomyslec juz pare lat temu nad budowa nowego a nie dopiero teraz... W koncu sie domyslili ze beda miec wieksze wtedy zyski jak zrobia nowe zadaszone hah poprostu zalllll
Odpowiedz
0
@ barto1992
dnia 20.01.2009, 21:37 · Zgłoś
ale na tym lodowisku wogólę sie takie dziury robią ze czasami nie da rady jezdzić bo sie w nie wpada:@i czasami to mnie cos tam trafia ale mi tam różnicy nie robi czy mam naostrzone łyżwy czy nie::D
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 17.01.2009, 20:10 · Zgłoś
Lodowisko jest do BANI...Mialo byc kryte....A lyzwy w wypozyczalni sa stare i sie rozwalaja.... Caly mosir jest do bani...moze by odnowili troche;/...
Odpowiedz
0
@ łyżwiarz
dnia 17.01.2009, 18:25 · Zgłoś
Byłem raz, tafla lodowiska jest do BANI, niech ten nowo mianowany dyrektor MOSiR ślizga się na niej .....
Odpowiedz
0
@ Zajączek
dnia 16.01.2009, 13:19 · Zgłoś
Na tym lodowisku można naostrzyć rowek na łyżwie:p
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 16.01.2009, 10:28 · Zgłoś
przy tak utrzymanym lodzie i codzienne ostrzenie nic nie da!!!!!!!!!!to lodowisko to masakra normalnie jest!!!!!!!!:@
Odpowiedz
0
@ syyyyyk
dnia 15.01.2009, 17:27 · Zgłoś
tafla do bani :D:D:D zapraszam na staw do benego szklaneczka pierwsza klasa :D:D:D
Odpowiedz
0
@ Gibon xD
dnia 15.01.2009, 11:21 · Zgłoś
ja wczoraj ostrzyłem swoje :D jazda bez porównania lepsza ale niestety stan lodu na tym lodowisku to masakra :@:@:@
Odpowiedz
0
@ Slusarz
dnia 15.01.2009, 07:51 · Zgłoś
Winiarz, czy wiesz jaki [...]
Odpowiedz
0
@ winiarz171
dnia 14.01.2009, 22:55 · Zgłoś
'jazda na naostrzonych na rowek łyżwach znacznie poprawia komfort jazdy' - skąd oni to wiedzą?! BYłem ostatnio to bym sie [...] bo takie [...] te łyzwy. MAm nadzieje ze teraz bedzie choc troche lepiej...Kto sie umawia na jazde?xD
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.