Narciarskie zmagania zawodników Międzyszkolnego Klubu Narciarskiego Jasło
Po powrocie zawodników MKN Jasło z obozu narciarskiego w Bukowinie Tatrzańskiej gdzie doskonalili swoje umiejętności jazdy sportowej, sześcioosobowa reprezentacja klubu ósmego lutego wzięła udział w międzynarodowych zawodach narciarskich w konkurencjach alpejskich w slalomie.

Zawody odbyły się na stoku Gromadzyń w Ustrzykach Dolnych. Trasa slalomu była bardzo wymagająca, a stok oblodzony. Warty podkreślenia jest fakt, że dla pięciu zawodników był to debiut na zawodach narciarskich. Każdy z nich ukończył slalom i został sklasyfikowany na następujących miejscach:
Gr. Chłopcy ur. 2005-06
2m. GAJDEK Filip
gr. Juniorzy D - ur. 2003-04
7m. KRAS Kamil
gr. Juniorki C - ur. 2001-02
5m. KOSIBA Kinga
6m. KRES Ola
Seniorzy - ur. 1993 i starsi
1m. WÓJCIK Tadeusz
2m. GAJDEK Paweł

Wszystkim zawodnikom wręczono medale, pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Serdecznie gratulujemy zawodnikom udanego debiutu i życzymy kolejnych udanych startów.
Ewelina Wójcik
