Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Następny mecz z Lechią Sędziszów

5

 Dwa tygodnie przerwy, więcej czasu dla nowego trenera na pracę z zespołem. W najbliższą niedzielę Czarni Jasło w ramach XII kolejki zagrają na wyjeździe z Lechią Sędziszów. nasi rywale zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, w 11 grach gromadząc zaledwie 5 punktów. Jak do tej pory Lechia nosi niechlubne miano drużyny z najgorszą defensywą w lidze (32 stracone bramki, co daje średnią: 3 gole stracone na mecz).

Obie drużyny spotkały się ostatnio w sezonie 2002/2003, gdzie wówczas lepsi okazali się jaślanie, wygrywając w Sędziszowie 2:1. Jedyne zwycięstwo Lechia w tegorocznych rozgrywkach odnotowała dość niespodziewane, pewnie pokonując Rzemieślnik na własnych obiekcie. Patrząc na statystyki Czarni lepiej radzą sobie w meczach wyjazdowych, zatem za dwa dni będzie okazja na poprawienie dotychczasowego dorobku punktowego.

Przypuszczalny skład: Borkowski - Matysik, P.Chrząszcz, Bernacki, Dziobek, Tłuściak, Mroczek, Dubiel, Dedo, Kasprzyk, Stachaczyński.
 
Ze względu na prowadzone remonty na stadionie w Sędziszowie, na niedzielny mecz nie będą wpuszczane zorganizowane grupy kibiców drużyny przyjezdnej. Taką informację nasz klub otrzymał od kierownictwa Lechii.

czarnijaslo.pl 

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Polako
dnia 12.10.2008, 13:49 · Zgłoś
0
@ to nie remonty.to nagroda za [...] wy
dnia 11.10.2008, 19:54 · Zgłoś
BANDY KIBOLI - ta patoligie trzeba ignorowac:yes:bo nic tylko psuja i niszcza
Odpowiedz
0
@ darko
dnia 11.10.2008, 18:18 · Zgłoś
jakbys [...] jeden z drugim umial sie zachowac to bys mecz ogladnal !!!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 11.10.2008, 14:42 · Zgłoś
:upset: jak zwykle, niech powiedz wprost ze nie chca placic za cochrone i dlatego Jasla nie wposzcza, jakos bardzo dziwne ze gdzie Jaslo gra na wyjezdzie tam zawsze jakies remonty sa i bez udzialu publicznosci, Kolejny mecz za tydzien z Ropczycami, ciekawe czy tam tez remontuja?:upset::upset::upset:
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.