Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

„Niedział” powraca do oktagonu

48

Rafał Niedziałkowski (2-5 MMA) wyzwał na pojedynek Kamila Bazelaka (1-3 MMA). Obaj zawodnicy są reprezentantami wagi ciężkiej. Czy będą walczyć podczas Profesjonalnej Ligi MMA 29 w Legionowie? Wygląda na to, że tak! Bazelak odpowiedział –Walka z Niedziałkowskim? Jestem za.

Rafał Niedziałkowski wyzwał Kamila Bazelaka do pojedynku po tym jak Janusz Dylewski zrezygnował z walki. Napisał do swojego przyszłego rywala : Ja, Rafał Niedziałkowski, wyzywam Kamila Bazelaka na pojedynek 15 marca na gali PLMMA. Mam nadzieję, że przyjmiesz moje wyzwanie i zawalczymy!!! Dylewski się wystraszył, ja nie pękam!!!

Kamil Bazelak na swoim wideoblogu odpowiedział: Jestem jak najbardziej za. Rafałek, jesteś mega pozytywnym facetem – słyszałem. Także przygotuj się solidnie do tej walki. Ja podejmuje rękawice i na pewno spotkamy się w oktagonie podczas gali PLMMA. Bądź gotowy, do zobaczenia kolego!

Dlaczego Rafał Niedziałkowski chciał walczyć właśnie z Bazelakiem? Postanowiliśmy go o to zapytać. - Chciałem zawalczyć z Kamilem Bazelakiem, bo to silny zawodnik mojego wzrostu. Akurat Dylewski wycofał się z walki, wiec skorzystałem z okazji – wyjaśnia jaślanin.

Będzie się działo! – Podkreślił w wywiadzie dla Jaslo4u.pl Rafał Niedziałkowski. Jak podkreśla w swoich treningach postawił tym razem na kondycję, której brak dał się we znaki we wcześniejszych walkach. - To prawda, brakowało mi kondycji prawie w każdej walce, bo zawsze mi coś przeszkadzało, żeby się lepiej przygotować. Jak nie nos złamany, to inna kontuzja. Teraz wszystko postawiłem na kondycje.

Po długiej przerwie Rafał powraca do gry. Co prawda rok 2013 nie był dla niego najlepszy, ale nie brakuje mu determinacji do tego, by walczyć i zwyciężać. – Dziękuje sponsorom, którzy zawsze mi pomagają: Restauracji u Schabińskiej, Hotelowi Restauracji Małopolska, MOSiR-owi Jasło, firmie Auto Marlon Serwis i wszystkim kolegom, którzy ze mną trenują!

(icz)

Reklama

Komentarze: 47

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jks
dnia 26.01.2014, 11:42 · Zgłoś
jazda z nim niedzial !!!
Odpowiedz
0
@ iza
dnia 25.01.2014, 21:57 · Zgłoś
szacun kolego i gorace brawa!!
Odpowiedz
4
@ GELO 7
dnia 25.01.2014, 07:48 · Zgłoś
Niedział [...] jest na prochach nadmuchany polegnie w 1 rundzie cha.cha...
Odpowiedz
0
@ pogolsky
dnia 24.01.2014, 21:13 · Zgłoś
jedziesz z nim Rafał ! ;)
Odpowiedz
0
@ JASEŁKO
dnia 23.01.2014, 23:29 · Zgłoś
co chcecie od Rafała jak by stał w parku czy na pks-ie na[...] i zaczepiał ludzi (bo tacy są na jasle [...] Co na mosirze pakują a potem stoją bez koszulek prężąc klaty i cwaniaku ją ) to jest oka tak ??? taki to jest w pożo bo słabszemu [...] da tu zaczepi tam podskoczy itp

RAFAŁ DASZ RADE POZDRO DLA PRAWDZIWYCH WOJOWNIKÓW Z JASŁA
Odpowiedz
0
@ asda
dnia 24.01.2014, 10:30 · Zgłoś
haha:D jakich Prawdziwych Wojowników z Jasła?? Masz na myśli Niedziała?

nie rozśmieszaj nas wszystkich tutaj:D hahaha:D
Odpowiedz
0
@ 13 xxxx
dnia 23.01.2014, 19:49 · Zgłoś
następna sensacja po szpaku
Odpowiedz
1
@ smiech
dnia 23.01.2014, 18:06 · Zgłoś
niedział to sie ledwo rusza a nie do mma go dać haha :)
Odpowiedz
0
@ wysoko
dnia 23.01.2014, 15:20 · Zgłoś
bazelak,niedziałkowski ...no nazwicha z gornej poly...
Odpowiedz
1
@ ojoj
dnia 23.01.2014, 16:52 · Zgłoś
górna póła ! tak - w piwnicy.
Odpowiedz
0
@ gainer
dnia 22.01.2014, 15:19 · Zgłoś
Szanse w tej walce sa 50 na 50. Do rafala.trzymaj garde wysoko i do przodu cały czas bazelak to straszny napinacz ale boi się przyjąć cios, nogi ma tez słabe nie mowie o rozciagnieciu bo tego mu nie brakuje ale chude jak dobrze okopiesz na początku to pójdzie gladko.powodzenia
Odpowiedz
0
@ Jery
dnia 23.01.2014, 06:26 · Zgłoś
Czyli wychodzi na to, że Bazelak już tę walkę przegrał, bo [...] rozgryzłeś. Brawo. LOL
Odpowiedz
2
@ xXx
dnia 22.01.2014, 13:25 · Zgłoś
RAFAŁ BAZELAK Pełnba kultura i Pełen szacunek dla ciebie kolego :))
Odpowiedz
-7
@ Beny
dnia 22.01.2014, 03:59 · Zgłoś
Rafał The Best in Jasło:)))
Odpowiedz
-7
@ big
dnia 21.01.2014, 23:07 · Zgłoś
Niedzial zawsze był super a kazdy mu zazdrosci normalne to tu w okolicy w Krakowie czy w Warszawie zrobiłby juz kariere w tv by było głosno o Nim Gołota mu do piet nie dorasta
Odpowiedz
-2
@ ja
dnia 21.01.2014, 22:42 · Zgłoś
Co na to Marzena?
Odpowiedz
6
@ PiS-man
dnia 21.01.2014, 21:10 · Zgłoś
"Powrót" Niedziała jest wydarzeniem prawie tej miary, co lądowanie człowieka na Księżycu. Mały krok dla czlowieka i jeszcze mniejszy dla ludzkości :D
Odpowiedz
-1
@ karakab
dnia 21.01.2014, 21:39 · Zgłoś
za to duży dla niedziała
Odpowiedz
1
@ PiS-man
dnia 21.01.2014, 21:53 · Zgłoś
Piłkarsko na "okręgówkę", w MMA poziom podobny :D
Odpowiedz
2
@ [...]sw
dnia 22.01.2014, 23:48 · Zgłoś
masz na mysli krok w tył ?
Odpowiedz
8
@ jo
dnia 21.01.2014, 21:08 · Zgłoś
obserwujac jego kariere w MMA obstawiam ze odklepie w pierwszej rundzie
Odpowiedz
2
@ [...]sw
dnia 22.01.2014, 23:48 · Zgłoś
nie bądź optymistą. może odklepać jeszcze przed walką...
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 21.01.2014, 21:07 · Zgłoś
dasz rade Rafal , iwerzymy w CB !
Odpowiedz
1
@ karakab
dnia 21.01.2014, 21:04 · Zgłoś
Mma jest o tyle śmieszne, że właściwie zwykły [...] bez żadnych umiejętności przy odrobinie szczęścia może coś zdziałać. Dzieje się tak dlatego, że mma jest bardzo "ogólne" i niewiele w nim zasad i ograniczeń. Czy zmłócisz gościa jak amator czy zrobisz to w sposób wyrafinowany np zakładając trudną do wykonania dźwignię wygrywasz. Gdyby tego typu jegomość spróbował wystartować w jakiejś wyspecjalizowanej dyscyplinie jak np. karate, boks, kick boxing, judo itp. gdzie reguły walki są jasno sprecyzowane nie miałby najmniejszych szans na cokolwiek.
Odpowiedz
-5
@ blues
dnia 21.01.2014, 20:32 · Zgłoś
zawsze sie zastanawiałam jak z takim fcetem napompowanym jest w łóżku
Odpowiedz
4
@ valetz
dnia 21.01.2014, 23:44 · Zgłoś
ciężko. podobno...
Odpowiedz
5
@ łodyniec
dnia 22.01.2014, 09:55 · Zgłoś
to zależy czy leje babe ;p
Odpowiedz
2
@ andzia
dnia 21.01.2014, 20:12 · Zgłoś
pamietam go jak pracowal w trio byl surowy jak szkoda gadac ha
Odpowiedz
1
@ poNIEDZIAŁEK
dnia 21.01.2014, 23:11 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
7
@ Malcolm McCormick
dnia 21.01.2014, 20:10 · Zgłoś
Słysząc lub czytajac MMA i Niedział na myśl przychodzą mi zawsze dwa te same dowcipy.
Pierwszy
"Idą dwaj pakerzy nocą w parku nagle jeden zatrzymuje się i podnosi coś z ziemi i mówi do drugiego
- Popatrz to jest [...]wno.
Na co drugi:
- No masz szczęście, że w to nie wdepłeś."
I drugi:
"Agata Wrobel do trenera:
- ja juz nie chce brac tych sterydow
- A co Agatka, wlosy rosna na plecach?
- nie, na [...]..."
Jakie miasto taki Khalidov ;-) Sport przez duże "S".
Odpowiedz
4
@ wicki
dnia 21.01.2014, 20:04 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
5
@ KS
dnia 21.01.2014, 18:34 · Zgłoś
Jestem za Rafałem jako jaślanin bo MMA mnie nie interesuje, ale zastanawiam się dlaczego Niedział robi takie śmieszne miny?
Odpowiedz
4
@ zibo
dnia 24.01.2014, 10:26 · Zgłoś
miny robi straszne
Odpowiedz
-9
@ mma
dnia 21.01.2014, 18:25 · Zgłoś
niedział da rade
Odpowiedz
-9
@ TRYN ......
dnia 21.01.2014, 18:24 · Zgłoś
dasz rade Rafale ...;... wszyscy w ciebie wierzymy
Odpowiedz
-7
@ sx
dnia 21.01.2014, 17:34 · Zgłoś
znaleźli się sportowcy, co siedzą tylko przed kompem. Rafał pomimo sporego jak na sporty walki wieku stara się coś działać, a [...] zamiast wspierać to krytykują:/

Dasz rade Rafał, trzymamy kciuki!!
Odpowiedz
1
@ Tolek
dnia 21.01.2014, 20:27 · Zgłoś
A Anderson Silva to ile ma lat? Wiek 30-40 to bardzo dobry czas dla zawodnika.
Odpowiedz
1
@ hit
dnia 21.01.2014, 21:03 · Zgłoś
Dla zawodnika moze i tak ale dla amatora?
Odpowiedz
4
@ valetz
dnia 22.01.2014, 18:45 · Zgłoś
mam 53 lata i też staram sie coś zdziałać w sportach walki i nie wychodzi mi... - liczę tez na wsparcie wszystkich jaslan i ciebie sx też...
Odpowiedz
23
@ alek
dnia 21.01.2014, 17:18 · Zgłoś
tak on do MMA pasuje jak wół do karety
Odpowiedz
0
@ Osłab
dnia 22.01.2014, 08:55 · Zgłoś
Żeby sie bić to trzeba umieć !
Odpowiedz
10
@ naj-MAN
dnia 21.01.2014, 16:26 · Zgłoś
Bazelak go zeżre ! jestem oczywiście za naszym Niedziałem, ale Vanderlei go najpewniej zmieli i wypluje. oby nie...
Odpowiedz
-4
@ sx
dnia 21.01.2014, 17:34 · Zgłoś
Ciebie to i Krzysztof Kononowicz by zeżarł
Odpowiedz
5
@ naj-MAN
dnia 21.01.2014, 23:43 · Zgłoś
ale ja sie nie pcham do oktagonu z Bazelakiem. a ciebie, jesli już sie licytujemy - to i babcia Kononowicza by załatwiła - duszeniem za placów ;)
Odpowiedz
0
@ sx
dnia 23.01.2014, 08:32 · Zgłoś
jeśli by poćwiczyła na Tobie:)
Odpowiedz
8
@ m
dnia 21.01.2014, 16:16 · Zgłoś
powraca do "dna"zyciowego
Odpowiedz
8
@ łodyniec
dnia 22.01.2014, 09:51 · Zgłoś
dobrze że wraca ,bo kelnerzy do bicia też potrzebni :D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.