Niesamowite zwycięstwo jasielskich judoków
W Jarosławiu w dniu 4.12.2010 roku odbył się Międzynarodowy Turniej Judo zorganizowany przez klub Kolping Jarosław.
W zawodach udział wzięła 19-sto osobowa drużyna z klubu UKS ASW-JUDO JASŁO.
Podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego odnieśli ogromny sukces, gdyż wszyscy którzy wystartowali z zawodach uplasowali się w pierwszej trójce w swoich kategoriach wagowych.
Wyniki te przełożyły się na sukces w klasyfikacji drużynowej, w której nasze dziewczyny zdeklasowały pozostałe rywalki wznosząc puchar dla najlepszej drużyny.
Wyniki indywidualne naszych zawodników:
1 Brągiel Oliwia I miejsce, waga 26kg
2 Nocula Natalia II miejsce,waga 27kg
3 Nocula Joanna I miejsce, waga 30kg
4 Trzeciak Edyta II miejsce, waga 52kg
5 Trzeciak Joanna II miejsce, waga 62kg
6 Jurusik Szczepan III miejsce, waga 66kg
7 Brągiel Damian III miejsce, waga 60kg
8 Paprocki Kamil I miejsce, waga 55kg
9 Ryś Marzena I miejsce, waga 48kg
10 Bania Cezary I miejsce, waga 60kg
11 Bezak Maksymilian II miejsce, waga 66kg
12 Stanek Aleksandra I miejsce, waga 52kg
13 Myśliwiec Karolina I miejsce, waga 62kg
14 Kolbusz Katarzyna II miejsce, waga 33kg
15 Górniak Paulina I miejsce, waga 42kg
16 Szczepanik Arkadiusz II miejsce, waga 55kg
17 Źrebiec Kamil I miejsce, waga 60kg
18 Niemiec Aleksandra III miejsce, waga 39kg
19 Sajdak Wiktoria I miejsce, waga 63kg
Razem nasi zawodnicy wywalczyli 10 złotych, 6 srebrnych, 3 brązowe medale.
Cieszy fakt, iż praca jaką wykonujemy wszyscy przekłada się na tak wspaniałe sukcesy sportowe.
Gratulujemy wszystkim.
PC
