Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Niesamowite zwycięstwo jasielskich judoków

23

W Jarosławiu w dniu 4.12.2010 roku odbył się Międzynarodowy Turniej Judo zorganizowany przez klub Kolping Jarosław.

W zawodach udział wzięła 19-sto osobowa drużyna z klubu UKS ASW-JUDO JASŁO.

Podopieczni trenera Przemysława Czarneckiego odnieśli ogromny sukces, gdyż wszyscy którzy wystartowali z zawodach uplasowali się w pierwszej trójce w swoich kategoriach wagowych.

Wyniki te przełożyły się na sukces w klasyfikacji drużynowej, w której nasze dziewczyny zdeklasowały pozostałe rywalki wznosząc puchar dla najlepszej drużyny.

Wyniki indywidualne naszych zawodników:

1 Brągiel Oliwia              I miejsce, waga 26kg

2 Nocula Natalia             II miejsce,waga 27kg

3 Nocula Joanna             I miejsce, waga 30kg

4 Trzeciak Edyta            II miejsce, waga 52kg

5 Trzeciak Joanna          II miejsce, waga 62kg

6 Jurusik Szczepan        III miejsce, waga 66kg

7 Brągiel Damian           III miejsce, waga 60kg

8 Paprocki Kamil             I  miejsce, waga 55kg

9 Ryś Marzena                I  miejsce, waga 48kg

10 Bania Cezary             I miejsce, waga 60kg

11 Bezak Maksymilian     II miejsce, waga 66kg

12 Stanek Aleksandra      I miejsce, waga 52kg

13 Myśliwiec Karolina       I miejsce, waga 62kg

14 Kolbusz Katarzyna      II miejsce, waga 33kg

15 Górniak Paulina           I miejsce, waga 42kg

16 Szczepanik Arkadiusz  II miejsce, waga 55kg

17 Źrebiec Kamil              I miejsce, waga 60kg

18 Niemiec Aleksandra     III miejsce, waga 39kg

19 Sajdak Wiktoria           I miejsce, waga 63kg


Razem nasi zawodnicy wywalczyli 10 złotych, 6 srebrnych, 3 brązowe medale.

Cieszy fakt, iż praca jaką wykonujemy wszyscy przekłada się na tak wspaniałe sukcesy sportowe.

Gratulujemy wszystkim.

PC

Reklama

Komentarze: 23

Dodaj komentarz Widok:
0
@ swój
dnia 10.12.2010, 23:02 · Zgłoś
Brawo dla Olki Niemiec.... Fajna fotka.Gratulacje.
Odpowiedz
0
@ Niunia
dnia 08.12.2010, 15:52 · Zgłoś
Brawo Olcia ;***
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 08.12.2010, 12:25 · Zgłoś
A PO ILE OSÓB STARTOWAŁO W DANEJ KATEGORII NIE WSPOMNIANO,PO TRZY ?
Odpowiedz
0
@ Bella
dnia 08.12.2010, 12:11 · Zgłoś
Wiki gratulacje...oby tak dalej:):)))
Odpowiedz
0
@ rodzic
dnia 08.12.2010, 09:27 · Zgłoś
Najszczersze gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników a w szczególności dla trenera i zarządu za prace. Widać że robicie wiele dla tych dzieciaków,życze aby ten zapał do pracy nie kończył się nigdy bo dzieciaki są szcześliwe, widać to na zdjęciach. Jestem z Wami i jeszcze raz Gratulacje!
Odpowiedz
0
@ *****
dnia 07.12.2010, 22:30 · Zgłoś
MiSiU..<3 ;**
Odpowiedz
0
@ john
dnia 07.12.2010, 21:54 · Zgłoś
gratulacje!
Odpowiedz
0
@ :]
dnia 07.12.2010, 20:48 · Zgłoś
Viki!!
Gratuluje
:*
Odpowiedz
0
@ Poter! do D
dnia 07.12.2010, 20:43 · Zgłoś
Wiktor Błasik Trenuje w UKS Mosir Jasło a nie w ASW :D
ale i tak dobry koxem jest !!:D
Odpowiedz
0
@ kurator
dnia 07.12.2010, 20:06 · Zgłoś
w jakiej kategorii walczył ANTONI WYDRO widoczny na zdjęciu
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 07.12.2010, 18:03 · Zgłoś
Brawo Ola S. !!!
Odpowiedz
0
@ Albertinio
dnia 07.12.2010, 17:06 · Zgłoś
Napiszcie jeszcze jak się spisali judocy i judoczki klubu UKS “MOSIR” JASŁO.
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 07.12.2010, 16:45 · Zgłoś
judocy znów pokazali klasę;)
Brawo!!!;)
Odpowiedz
0
@ fan
dnia 07.12.2010, 16:19 · Zgłoś
Gratulacje. To jest sport na najwyższym poziomie. Apeluje do władz miasta i sponsorów o wsparcie jasielskich klubów JUDO, aby praca trenerów Przemka i Michała Czarneckich nie poszła na marne. Sponsorzy powinni być zainteresowani dotowaniem tak szlachetnego sportu tym bardziej że publiczność (może nie ogromną)zawodów JUDO stanowią osoby stanowiące znacznie lepszy "target" reklamowy niż publiczność naszych kopaczy, grających w Malawie czy w Tuczempach (oczywiście chodzi mi o mecze wyjazdowe bo jasielscy kibice są najlepsi :))
Odpowiedz
0
@ D
dnia 07.12.2010, 15:36 · Zgłoś
zapomnieliście o Wiktorze Błasiku waga 27 zdobył pierwsze miejsce :D
Odpowiedz
0
@ srub
dnia 07.12.2010, 13:46 · Zgłoś
zdjecie prostego; ale o co chodzi? hahah :D
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 07.12.2010, 10:04 · Zgłoś
Dobrze kibic napisałeś czemu chwalicie się podrzędnymi zawodami a nie ogólnopolskimi chyba że tylko na tyle stać bo z tego co widzę to ci zawodnicy już starsi. ale i tak Gratuluje
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 07.12.2010, 09:18 · Zgłoś
Wielkie gratulacje!!!!! Najlepszy klub w Jaśle z tego co widzę.
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 07.12.2010, 09:06 · Zgłoś
Czekamy na sukcesy ogólnopolskie.
Czas przerwać tę kilkuletnią posuchę w Mistrzostwach Polski !
Odpowiedz
0
@ tito
dnia 07.12.2010, 09:00 · Zgłoś
No no Panie Przemku udala sie panu druzyna tylko pozazdroscic takich sukcesow gratulacje dla wszystkich oby tak dalej
Odpowiedz
0
@ Ewela
dnia 06.12.2010, 23:13 · Zgłoś
Gratuluję całej drużynie!
Odpowiedz
0
@ Gratulacje !
dnia 06.12.2010, 23:04 · Zgłoś
Z radością czytam o Waszych kolejnych sukcesach !
Brawo ! 19-stu zawodników i 19 medali ... cudnie... myślę , że Jasło jest dumne z takich wspaniałych judoków !
Jeszcze raz serdeczne gratulacje !!!
Odpowiedz
0
@ znajoma
dnia 06.12.2010, 21:44 · Zgłoś
panie przemku gratulacje!:)))))) jak zawsze same sukcesy!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.