Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Niewiele brakowało, a spadliby ze skarpy

43

W miejscowości Majscowa przed godziną 14. doszło do zderzenia trzech samochodów. W wyniku uderzenia volkswagen transporter został wypchnięty do przodu i w ostatnim momencie odbił w lewo, unikając zsunięcia się ze skarpy...

W Majscowej kierujący oplem corsą chcąc wykonać manewr skrętu w lewo, zatrzymał się ustepując pierwszeństwa jadącym z naprzeciwka pojazdom. Za nim zatrzymał się volkswagen transporter.Nadjeżdżający samochód ciężarowy nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu.

Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód dostawczy został wypchnięty na prawe pobocze. Kierowca próbując uniknąć stoczenia się ze skarpy, w ostatnim momencie „odbił” w lewo i uderzył w przydrożne bariery. Opel corsa znalazł się pomiędzy samochodem dostawczym a tirem.

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego, która udzieliła pomocy osobom biorącym udział w kolizji. Nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. Jedynie pasażerka volkswagena transportera skarżyła się na bóle głowy.

Kierowca samochodu ciężarowego otrzymał mandat karny.

(icz)

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ktoś tam........
dnia 10.04.2012, 08:47 · Zgłoś
za niektóre komentarze to powińiście dostać po [...]!!!
Odpowiedz
1
@ tir
dnia 24.02.2012, 10:14 · Zgłoś
A gdzie tir ? Zablokował droge i czeka na zdjęcie.
Odpowiedz
-1
@ redaktorko litości....
dnia 15.02.2012, 23:45 · Zgłoś
jaka skarpa !?!?! hahaha niedługo to i kaniony będziemy mieć koło Jasła :D
Odpowiedz
-1
@ Anka
dnia 15.02.2012, 21:08 · Zgłoś
Ostatnie zdjęcie to wypisz wymaluj nasze erbusy. Ciekawe, czy gdziekolwiek w krajach UE jeżdżą takie złomy.
Odpowiedz
-3
@ hehe
dnia 15.02.2012, 11:12 · Zgłoś
spokojnie da sie naciągnąć T4 i jeszcze wiele tysiecy kilometrow przejedzie ;)
Odpowiedz
-3
@ maniek
dnia 15.02.2012, 09:14 · Zgłoś
jak bu oczy mial na miejscu to bu nie doszlo dotego
Odpowiedz
11
@ ......................!
dnia 14.02.2012, 07:19 · Zgłoś
nie piszcie takich [...] komentarzy !!!
najważniejsze że nikomu nic się nie stało !!!
Odpowiedz
-4
@ lol
dnia 13.02.2012, 22:39 · Zgłoś
Za tą T4 i tak się już zaj... korniki brały. Na jednym ze zdjęć widać jak [...]... :)
Odpowiedz
5
@ obiektywny
dnia 13.02.2012, 21:57 · Zgłoś
ludzie do skarpy było z pół kilometra wiec co redakcja pisze chcecie zwiększyć oglądalność takimi tytułami???
Odpowiedz
2
@ pytający
dnia 13.02.2012, 21:46 · Zgłoś
czy to prawda ze w Majscowej ma stanąć fotoradar gminy Dębowiec?
Odpowiedz
10
@ jestem z Jasła :-)
dnia 14.02.2012, 00:58 · Zgłoś
niech stawiają fotoradar przynajmniej zdjęcia będziecie mieli lepsze :)
Odpowiedz
-7
@ icek
dnia 13.02.2012, 21:08 · Zgłoś
Niewidać tira poniewaz wraz z corsą spadł z skarpy a zoom w aparacie byl za maly aby je zobaczyć
Odpowiedz
6
@ rally
dnia 13.02.2012, 20:33 · Zgłoś
Portal Jaslo4u jest PISOWSKI i [...] !!!
Odpowiedz
-1
@ anty...
dnia 14.02.2012, 16:26 · Zgłoś
Raczej jest pod PO, a nie PIS (tak sądzę po tym, że jedna osoba jest baardzo za PO)...
Odpowiedz
0
@ stop Acta!!!!!!!!!!!
dnia 13.02.2012, 20:11 · Zgłoś
sensacja dnia?
Odpowiedz
18
@ xc
dnia 13.02.2012, 18:44 · Zgłoś
co to za [...] pisza
Odpowiedz
7
@ rys
dnia 13.02.2012, 19:23 · Zgłoś
piszą dzieci klawiatury
Odpowiedz
-18
@ Sven
dnia 13.02.2012, 18:33 · Zgłoś
...zimioki !
Odpowiedz
-25
@ Sven
dnia 13.02.2012, 18:17 · Zgłoś
Powiem tak:Majscowa---błuty łod kłościoła...
Odpowiedz
-9
@ zzz
dnia 13.02.2012, 17:26 · Zgłoś
mieli szczensciexxxxx
Odpowiedz
-5
@ xyxz
dnia 13.02.2012, 16:51 · Zgłoś
a gdzie jest ten opel ???/
beznadziejne zdjecia nawet tej tytulowej skarpy nie widac ani tira, jaslo jak zawsze wali amatorka
Odpowiedz
9
@ MAJA
dnia 13.02.2012, 21:18 · Zgłoś
OPEL jest w szpitalu ponoc cos z zaworami:)))0
Odpowiedz
-5
@ M łotek
dnia 13.02.2012, 16:46 · Zgłoś
[...]nąć parę razy młotkiem auto bd jak nowe
Odpowiedz
-10
@ Nie ma lipy
dnia 13.02.2012, 16:41 · Zgłoś
Nie ma lipy BENY naciągnie
Odpowiedz
-2
@ wodz
dnia 14.02.2012, 17:42 · Zgłoś
Co jak co ale Beny swój fach zna i jak trzeba to autko zrobi na "glanc"(tylko musi mieć zapał...)
Odpowiedz
-37
@ ziomek...
dnia 13.02.2012, 16:14 · Zgłoś
a gdzie corsa??? pewnie juz przerobiona na zeletki...
Odpowiedz
3
@ do ziomek
dnia 13.02.2012, 20:55 · Zgłoś
Jestes chorym człowiekiem jesli tak cie mozna nazwać. A po drugie to naucz sie pisac. widac jak [...]...sz po ocenach komentarzy.
Odpowiedz
-9
@ SLAWEK
dnia 13.02.2012, 21:46 · Zgłoś
Corsa to nie A4 ani tez [...] Maszyna Bojowa - wiec chyba nie bedzie juz "nówką" dla bidnego [...]!!!
Odpowiedz
8
@ mieszkaniec
dnia 13.02.2012, 15:59 · Zgłoś
jak to dobrze że strażacy mają aparaty
Odpowiedz
9
@ xxs
dnia 13.02.2012, 15:49 · Zgłoś
Najważniejsze że nikomu nic się nie stało,a samochód można wyremontować i będzie jak nowy.
Odpowiedz
-12
@ 3bg
dnia 13.02.2012, 15:41 · Zgłoś
mikołaj znowu będzie miał t4 na części..
Odpowiedz
12
@ xza
dnia 13.02.2012, 15:41 · Zgłoś
"Niewiele brakowało, a spadliby ze skarpy" widziałem ten wypadek i do skarpy brakowało około 0,5 KM :D
Odpowiedz
8
@ ciach
dnia 13.02.2012, 16:07 · Zgłoś
Dlatego pewnie redakcja zamiesciła takie zdjecia szczegołowe i bez szerokiego ujecia , zeby czytelnik nie zobaczyl ze skarpy tam zadnej nie było . Masakra jak dzisiejsze media manipulują .
Odpowiedz
7
@ hmm...
dnia 13.02.2012, 17:29 · Zgłoś
pół konia mechanicznego?
Odpowiedz
7
@ R
dnia 13.02.2012, 17:52 · Zgłoś
coś ci się miara przestawiła
Odpowiedz
1
@ dzunio
dnia 13.02.2012, 15:38 · Zgłoś
Sieka a gdzie był twój psychiatra
Odpowiedz
91
@ pewno rumuński TIrowiec
dnia 13.02.2012, 15:30 · Zgłoś
oni tam kiedyś kogoś zabiją!!! A policja ich unika- lepiej z suszarką za krzakiem stanąć i na 61 km/h jeleni łapać!!!
Odpowiedz
-92
@ sjhj
dnia 13.02.2012, 16:38 · Zgłoś
Sam jestes jelen !!! i [...] w jednym !!!to ciebie powinni zlapac !!! ciekawe czy ty jezdzisz 50 km /h ?? niech cie jelenu dorwa i plac [...] !!!
Odpowiedz
20
@ SLAWEK
dnia 13.02.2012, 21:43 · Zgłoś
a widział ktos [...] koło jakiejkolwiek szkoły ze suszarką-nie bo łatwiej jest w krzakach na prostej gdzie chodniki sa szersze od drogi---psie złodzieje i [...]
Odpowiedz
7
@ tomek
dnia 14.02.2012, 10:30 · Zgłoś
A gdzie zdjecia corsy, tira. Redakcja manipuluje
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.