Nordic Walking z MKN-em Jasło
W związku z faktem, że zapoczątkowana niedawno w Jaśle forma aktywności - Nordic Walking cieszy się zainteresowaniem, Międzyszkolny Klub Narciarski Jasło organizuje kolejne spotkanie dla osób zainteresowanych doskonaleniem tej techniki. Zajęcia będą prowadzone przez instruktora Dominika Jazica - cena kursu: 10 zł.
Zajęcia odbędą się w sobotę 2 sierpnia 2008r. Zbiórka godzinie 10:00 w Foluszu przy Ośrodku Wczasowo – Wypoczynkowym.
Przejście podzielone będzie na dwie części. Pierwsza mała pętla najpierw żółtym trasa Folusz-Kornuty do czarnego i czarnym do Folusza – max około 2,5 h. Następnie wszyscy, którzy będą chcieli zostaną w Foluszu, a reszta osób może iść na druga pętle zielonym z Folusza na Wątkową do żółtego i żółtym do Folusza – ok. 4,5 godziny.
Istnieje możliwość wypożyczenia kijów Nordic Walking na czas trwania zajęć w cenie 20 zł/ dzień.
Ta część kursu zostanie zakończona ogniskiem przy Ośrodku Wczasowo - Wypoczynkowym w Foluszu.
Jenny
Fot. Dominik Jazic
