Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nowa drużyna w Jasielskiej Lidze Sokoła

21

Do Jasielskiej Ligi Sokoła została dołączona 12 drużyna o nazwie „Agenci”. Będzie ona rozgrywała mecze z drużynami, które w danej kolejce miały pauzować. Wyniki tych meczów nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu statystyk i kolejności drużyn przed fazą „play-off”.


Drużyna Agenci przystąpi do fazy „play- off” z 12 miejsca i rozegra mecz o wejście do ćwierćfinału z 5 drużyną wstępnej fazy. Uważamy, że nasza decyzja o dołączeniu drużyny Agenci nie jest sprzeczna z celami regulaminowymi Jasielskiej Ligi Sokoła.

W związku ze zmianami o których mowa powyżej, od najbliższej czwartej kolejki (20.11.2009) ulegną zmianie godziny rozgrywania spotkań.

Zaktualizowany program czwartej kolejki:

godz. 18.10: Wisłoka Nowy Żmigród – Agenci,
godz. 18.45: Real Galacticos – Skensy,
godz. 19.20: Lider – Guardi,
godz. 20.00: Ferajna Artura S. – Karczma u Edwarda,
godz. 20.35: Solidarność Gamrat – Solgam,
godz. 21.10: Osiedle Mickiewicza – TS Sokół


TS SOKÓŁ
Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ polo
dnia 22.11.2009, 20:25 · Zgłoś
2:0 w rybach heh
Odpowiedz
0
@ b. prawdziwy
dnia 22.11.2009, 16:06 · Zgłoś
ale z tego co zauważyłem patrząc z trybun chyba ferajna wygrała w "rybach" z Wędkarzami z Karczmy ;) nie jestem pewien ale chyba 1-0
Odpowiedz
0
@ deced
dnia 21.11.2009, 23:14 · Zgłoś
kolega ma racje, jesli ktos chce podniesc swoje umiejetnosci to ma prawo grac, zreszta trening czyni mistrza, wiec ja nie widze zadnych przeszkod zeby Agenci grali, chloapki na boisku walcza,a nie siedza na trybunach co piatek i komentuja pozniej tu na forum(tylko niektorzy nie mowie ze wszyscy)
Odpowiedz
0
@ do prawdziwy
dnia 21.11.2009, 20:38 · Zgłoś
Zgadzam sie z tobą Karczma grała słabo chłopaki z Ferajny wygrali by ten mecz gdyby nie słaba dyspozycja ich bramkarza.Faktycznie nowy zespół Agenci grają podobnie jak rok temu Krzyrzacy!
Odpowiedz
0
@ SS
dnia 21.11.2009, 18:36 · Zgłoś
Widzę po wpisach, że jak Karczma wygrywa to znak, iż są najlepsi i nie mają sobie równych. Jak przegrywa to gra na rybki i w tym jest lepsza albo poprostu są gracze nietrzeźwi.
Odpowiedz
0
@ LN do Agenci out
dnia 21.11.2009, 17:04 · Zgłoś
Na ten pomysł Agenci sami wpadli, tak jak pozostałe 11 drużyn. To że ich debiut wyglądał jak wyglądał, to nie znaczy że nie mają prawa grać. Strzelili bramkę i to jest ich sukces. Jeśli postawili sobie za cel podniesienie swoich umiejętności, zgłaszając się zrobili krok w dobrym kierunku. To, że nie boją się przegrywać jest wyjątkowo cenną cechą u każdego sportowca. Jest to drużyna z zupełnie innym podejściem do gry niż np. ubiegłoroczni "KRZYŻACY"
Odpowiedz
0
@ Agenci out
dnia 21.11.2009, 15:28 · Zgłoś
Ja nie wiem kto wpadł na pomysł żeby zgłosić takich amatorów jakim są Agenci. 17-1 mówi wszystko. Wstyd nie wiem co takie drużyny tu robią, jeśli nie chcą przegrywać po 20 niech się jak najszybciej wycofają!!
Odpowiedz
0
@ mis jogi
dnia 21.11.2009, 09:47 · Zgłoś
A jak by to BYłO żeby KARCZMA byla trzeżwa :D:D
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 21.11.2009, 08:41 · Zgłoś
To są prze-Agenci przegrali 17-1 i już ich zapewne nie zobaczymy.
Odpowiedz
0
@ b. prawdziwy
dnia 21.11.2009, 08:37 · Zgłoś
dlaczego ktoś podszywa sie pod Moj nick?!
z tego co było widać chłopaki z ferajny grali dobrze karczma praktycznie 3 bramki po błedzie bramkarza. brawo karczma
Odpowiedz
0
@ b.
dnia 20.11.2009, 22:49 · Zgłoś
zawsze jest trzezwa wiec o owijaj w bawełne
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 20.11.2009, 22:40 · Zgłoś
oleeee;] jak sami widzicie Karczma gra dalej;]
Odpowiedz
0
@ c.
dnia 20.11.2009, 13:26 · Zgłoś
a chłopaki z ferajny grali w 4 bez zmiany przez cały mecz :)
Odpowiedz
0
@ c.
dnia 20.11.2009, 13:25 · Zgłoś
nie tylko karczma piła :D
Odpowiedz
0
@ do Lolo
dnia 20.11.2009, 12:45 · Zgłoś
Nie Ponti !!
Odpowiedz
0
@ do b.
dnia 20.11.2009, 09:25 · Zgłoś
...tylko, że Karczma będzie dziś trzeźwa ;);)
Odpowiedz
0
@ LoLo
dnia 20.11.2009, 08:05 · Zgłoś
A ja myślę, że osoba przedstawiająca się jako kibic to Ponti, hehehehehe
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 19.11.2009, 21:54 · Zgłoś
Ja myśle ze jutro wygra Ferajna to młody i bardzo dobrze grający zespoł,pokazali dobrą gre na turnieju Niepodległości tylko brakowalo skuteczności w karnych.
Odpowiedz
0
@ lucek
dnia 19.11.2009, 18:03 · Zgłoś
nie wiem jak wzmocniona karczma by byla to nie da rady ferajnie w meczu ;)heh dobre chlopaki tam graja
Odpowiedz
0
@ b.
dnia 19.11.2009, 17:43 · Zgłoś
ostatnio wzmociona karczma grala przeciwko tym chłopakom z ferajny jakoś inaczej sie nazywali i bylo 0:0
Odpowiedz
0
@ widzxxx
dnia 19.11.2009, 16:25 · Zgłoś
najciekawsze spotkania tej kolejki Ferajna Karczma i Osiedle Mickiwicza Sokół
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.