Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nowy Żmigród najlepszy!

19
W dniu 19.05.2009 na obiektach ZS w Trzcinicy odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Trzcinicy.

W turnieju udział brało 6 zespołów podzielonych na 2 grupy:

grA:
ZS Kołaczyce   ZS Budowlanych 0:2
ZS Nowy Żmigród   ZS Kołaczyce 1:1
ZS Nowy Żmigród   ZS Budowlanych 1:0

grB:
ZS Trzcinica   ZS Nr 4 Jasło 2:0(dla Trzcinicy: Żuraw, Juszczyk)
ZS Nr 3 Jasło   ZS Trzcinica 0:1(dla Trzcinicy: Juszczyk)
ZS Nr 3 Jasło   ZS Nr 4 Jasło 1:2

Półfinaly:
ZS Nowy Żmigród   ZS Nr 4 Jasło 2:1
ZS Trzcinica   ZS Budowlanych 1:1 (karne 3:2)(dla Trzcinicy: Zegarowski)

Mecz o 3 miejsce:

ZS Budowlanych   ZS Nr 4 Jasło 3:0 (vo)

Finał:
ZS Trzcinica   ZS Nowy Żmigród 2:2 (karne 1:3)(dla Trzcinicy:
Zegarowski, Szufnarowski).










Królem strzelców zawodów został zawodnik ZS Nowy Żmigród Karol Klich
zdobywca 3 bramek.

Skład ZS  Trzcinica:

1. Kukowski Mateusz
2. Furmanek Mateusz
3. Wiewiórski Hubert
4. Paluch Mirosław
5. Kurdziel Maciej
6. Setlak Paweł
7. Zegarowski Sławomir
8. Skórski Patryk
9. Szufnarowski Patryk
10. Bartuś Daniel
11. Machowski Bartosz
12. Martowicz Szymon
13. Żuraw Artur
14. Lach Patryk
15. Dybaś Tomasz
16. Kosiek Damian
17. Jantoń Piotr
18. Juszczyk Łukasz

Klasyfikacja końcowa:

I m-ce ZS Nowy Żmigród
II m-ce ZS Trzcinica
III m-ce ZS Budowlanych Jasło



Ryszard Stawarski
Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
0
@ I LO jasło
dnia 31.05.2009, 20:09 · Zgłoś
dajcie nam radka
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 23.05.2009, 15:47 · Zgłoś
haha popieram ostatnia wypowiedz
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 23.05.2009, 13:54 · Zgłoś
Chodzi ci zapewne o to, że wystawiają w meczu pięciu lewonożnych zawodników?:D
Odpowiedz
0
@ LATO
dnia 23.05.2009, 12:02 · Zgłoś
ZMIGROD TO DOBRA DRUZYNA ,GRAJA PRZEWAZNIE PIECIOMA LEWUSAMI...
Odpowiedz
0
@ budowlanka
dnia 22.05.2009, 10:04 · Zgłoś
sławek [...]osz to najlepszy trtener
Odpowiedz
0
@ wrrrr
dnia 21.05.2009, 23:21 · Zgłoś
do lato dnia 21.05.2009, 20:42 - ip: 92.24.108.* Słuchaj [...],to że ktos wymyslił sobie takiego nicka jak tylko znajomi Mnie nazywaja nie upowaznia Cie do jechania po nazwisku na stronie ogólnojasielskiej.Nie bawie sie w takie klaocki bo trochu za stary na to jestem więc oszczędz sobie ok?W odpowiedzi jednak na twój post napisze Ci ze staram sie zajmowac jak to napisałes wioską w kórej trenuje co nie znaczy ze nie trzymam kcuków za uzdolniona młodziez z terenu powiatu jasielskiego.Osobę piszącą pod nickiem lato ,która zapewne nieswiadomie ma taki a nie inny prosze o jesli to mozliwe zmieniene go.A Żmigrodowi gratuluje zdobycia 1 miejsca bo to przesympatyczne chłopaki.:)
Odpowiedz
0
@ jojo
dnia 21.05.2009, 23:11 · Zgłoś
brawo budowlanka 3 miejsce to super brawo trenerzy
Odpowiedz
0
@ były uczeń zs nż
dnia 21.05.2009, 22:54 · Zgłoś
szkoda ze w tych czasach nie chodzę do szkoły do żmigrodu brawo Radziu gratulacje
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 21.05.2009, 22:34 · Zgłoś
90 procent Wisłoka Nowy Żmigród. Albo juniorzy albo seniorzy. Brawo panowie i brawo trener. Radek Krajciewicz = kapitalna praca z młodziezą. Czy to kosz, czy piłka. Brawo !
Odpowiedz
0
@ Mikołaj Kopernik
dnia 21.05.2009, 21:49 · Zgłoś
Brawo Radek i cała grupa ze Żmigrodu -tak trzymać !!!
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 21.05.2009, 20:58 · Zgłoś
Gdy Żmigród miał prawa miejskie i brukowane ulice to po Jaśle [...] luzem chodziły, a tubylcy żyli w ziemiankach :D
Odpowiedz
0
@ do lato
dnia 21.05.2009, 19:42 · Zgłoś
Panie Samborski proszę zająć się wioską w której pan trenuje i tamtejszymi uzdolnionymi, odnoszącymi sukcesy młodzieżowcami.
Odpowiedz
0
@ kibic 2
dnia 21.05.2009, 19:18 · Zgłoś
żmigród miał dobra ekipę 2 klichów hućko i młody krajciewicz wystarczy żeby wygrać powiat
Odpowiedz
0
@ do lato
dnia 21.05.2009, 18:40 · Zgłoś
Widać, że jesteś z Toków bo nikt inny nie wie gdzie takie [...](Toki) leży.
Odpowiedz
0
@ jaślak
dnia 21.05.2009, 16:20 · Zgłoś
najlepsze jest to ze w zmigrodzie nie mają sali a i tak dominują na wszystkich zawodach
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 21.05.2009, 16:18 · Zgłoś
tak [...] to ta wioska ale jesteśmy najlepsi udowodniliśmy na boisku w trzcinicy
Odpowiedz
0
@ nikt ważny
dnia 21.05.2009, 15:48 · Zgłoś
Choć nie jestem ze Żmigrodu,gratuluje .
Widać pracę z młodzieżą w Nowym Żmigrodzie.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 21.05.2009, 15:40 · Zgłoś
Tak, to ta wioska, która ma u siebie V lige i to w 80% grając własnymi zawodnikami. A tak w ogóle, to dlaczego zwycięzcy poświęcono tak mało miejsca, co?
Odpowiedz
0
@ lato
dnia 21.05.2009, 12:27 · Zgłoś
Nowy Zmigrod , to ta wioska kolo Tokow ?...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.