O puchar burmistrza Przeworska
6
Osiem pucharów zdobyli jasielscy karatecy podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Przeworska. W zawodach, które odbyły się 22 marca br. udział wzięło 160 zawodników.

W konkurencji kata I miejsce na podium zajęła Angelika Jarecka, a miejsce III Dawid Nguyen Quang. Natomiast w kumite miejsce II wywalczyła Katarzyna Pociask, Angelika Jarecka i Karolina Dziedzic. Miejsce trzecie zajęli: Adrian Kaczmarczyk, Anna Białas i Jakub Zborowski.
Wszyscy zawodnicy są podopiecznymi Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
(omega)

W konkurencji kata I miejsce na podium zajęła Angelika Jarecka, a miejsce III Dawid Nguyen Quang. Natomiast w kumite miejsce II wywalczyła Katarzyna Pociask, Angelika Jarecka i Karolina Dziedzic. Miejsce trzecie zajęli: Adrian Kaczmarczyk, Anna Białas i Jakub Zborowski.
Wszyscy zawodnicy są podopiecznymi Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate.
(omega)
