Obiecujące prognozy jasielskich judoków
3
W dniu 8.05.2010 (sobota) w Bytomiu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Judo. W zawodach tych udział wzięli nasi zawodnicy, którzy osiągnęli dobre wyniki a pozycje, na których się uplasowali są obiecującym prognostykiem przed kolejnymi startami.
Nasi zawodnicy pod opieką Agnieszki Jamróg wywalczyli następujące miejsca:
Czarnecka Anita -V miejsce w kat. wagowej do 57 kilogramów
Ryś Marzena - V miejsce w kat. wagowej do 48 kilogramów
Szymkowski Dawid - VII miejsce w kat. wagowej do 55 kilogramów
Paprocki Kamil - IX miejsce w kat. wagowej do 50 kilogramów
W turnieju udział wzięli również Koś Mateusz oraz Bezak Maksymilian obaj kategorii wagowej do 66 kilogramów, niestety po walkach eliminacyjnych odpadli z turnieju.
Wraz z reprezentantami klubu UKS ASW-JUDO JASŁO do Bytomia udała się Lilianna Dyląg z klubu UKS MOSIR JASŁO, która w kategorii wagowej do 48 kilogramów odpadła w walkach eliminacyjnych.
Gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom zajęcia miejsc punktowanych w tych zawodach oraz życzymy kolejnych sukcesów w starcie już za tydzień w Michalovcach i Tuchowie.
Przemysław Czarnecki
Nasi zawodnicy pod opieką Agnieszki Jamróg wywalczyli następujące miejsca:
Czarnecka Anita -V miejsce w kat. wagowej do 57 kilogramów
Ryś Marzena - V miejsce w kat. wagowej do 48 kilogramów
Szymkowski Dawid - VII miejsce w kat. wagowej do 55 kilogramów
Paprocki Kamil - IX miejsce w kat. wagowej do 50 kilogramów
W turnieju udział wzięli również Koś Mateusz oraz Bezak Maksymilian obaj kategorii wagowej do 66 kilogramów, niestety po walkach eliminacyjnych odpadli z turnieju.
Wraz z reprezentantami klubu UKS ASW-JUDO JASŁO do Bytomia udała się Lilianna Dyląg z klubu UKS MOSIR JASŁO, która w kategorii wagowej do 48 kilogramów odpadła w walkach eliminacyjnych.
Gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom zajęcia miejsc punktowanych w tych zawodach oraz życzymy kolejnych sukcesów w starcie już za tydzień w Michalovcach i Tuchowie.
Przemysław Czarnecki
