Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Obóz pływacki w Piszu

11
Jasielski Klub Sportowy „SPEED” organizuje nabór na obóz widnsurfingowo-pływacki w Piszu na Mazurach, w terminie od 2 do 15 sierpnia br. Zgłoszenia przyjmuje prezes Klubu, Damian Ciborowski - rezerwacji domków można dokonywać do końca maja, a campingów do 15 czerwca br.


Koszt obozu wynosi 1 400 zł i obejmuje: transport w obydwie strony, zakwaterowanie w domkach letniskowych lub w campingach, wyżywienie w tawernie ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja), kurs windsurfingu, spływy kajakowe rzeką Pisą, Kanałem Jeglińskim, Jeziorem Roś; wycieczki rowerowe i piesze szlakami Puszczy Piskiej, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej; korzystanie z obiektów sportowych, bazy rekreacyjnej oraz wyposażenia ośrodka; ubezpieczenie NW; przejażdżki na nartach wodnych, "bananie" lub "trójkołowcu"  50% ceny. Istnieje również możliwość wykupienia jednodniowej wycieczki do rezerwatu dzikich zwierząt w Kadzidłowie  i Aqua Parku w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach (w cenie 50zł), rejs statkiem po Jeziorze Roś (w cenie 25 zł) oraz możliwość uzyskania uprawnień ratownika młodszego lub wodnego.

Pisz to turystyczna miejscowość nad jeziorem Roś, gdzie rozpoczyna się szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i różnorodne uroki krajobrazu, pozwalają spędzić tu niezapomniane chwile.
 
Camping usytuowany jest bezpośrednio nad jeziorem, z piaszczystą plażą i łagodnym zejściem dna (100m od brzegu 1m głębokości). W jej obrębie znajduje się rozbudowany pomost z kąpieliskiem. Ośrodek posiada bazę sportowo - rekreacyjną: boiska do siatkówki plażowej, koszykówki, piłki nożnej, a także bogate wyposażenie: sprzęt windsurfingowy, kajaki, rowerki wodne, narty wodne, rowery górskie, skuter wodny.

Organizator zapewnia szereg zajęć sportowo-rekreacyjnych, takich jak: windsurfing, pływanie, badminton, tenis ziemny, jazda na rolkach, gimnastyka, ćwiczenia ogólnorozwojowe, zespołowe gry sportowe, gry i zabawy ruchowe, ratownictwo wodne, pierwsza pomoc, olimpiada sportowa, a także zajęcia edukacyjne i rozrywkowe: konkursy i quizy, zabawy towarzyskie, karaoke, dyskoteki, ogniska z pieczeniem kiełbasek.

Szczegółowych informacji na ten temat udziela organizator Damian Ciborowski, tel. 606 267 207.
 

(omega)
Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ha ha
dnia 27.06.2009, 00:54 · Zgłoś
Pewnie dla dzieci najlepiej by bylo jakby kadra u nich w domkach mieszkala ...
Odpowiedz
1
@ ktoś kto był
dnia 31.05.2009, 17:46 · Zgłoś
a ja tam byłam z Aś i też uważam że było fajnie.!!;)
Odpowiedz
1
@ mixa
dnia 23.05.2009, 20:08 · Zgłoś
ale lol. ja byłam i było extra. niby kemping tylko widzieliśmy ? aha, dobra. nie byliście, więc cicho, bo mi się śmiać chce jak czytam te wasze komentarze. opiekują się nami cały czas. jak nie trener, to trenerka lub inni ratownicy i trenerzy. pojedźcie - zobaczycie. nie byliście - nie osądzajcie. nie chcecie puszczać dzieci - nie puszczajcie - więcej dla nas. :/
żal mi poprostu paru osób komentujących. !
Odpowiedz
1
@ Madzulenka
dnia 23.05.2009, 08:36 · Zgłoś
:) Aś mi opowiadała , że było fajnie :)
Odpowiedz
-1
@ Rodzic
dnia 22.05.2009, 21:16 · Zgłoś
Do "ojca". Jeżeli za wysokie kwalifikacje pedagogiczne, uznaje Pan kompletny brak odpowiedzialności, to gratuluję. Na szczęscie już coraz więcej osób zaczyna widzieć na oczy, a nie tylko nimi patrzeć. To zwyczjna bufonada.
Odpowiedz
-1
@ rodzic
dnia 22.05.2009, 12:26 · Zgłoś
bez przesady Panie [...] nie puszcze juz swojego dziecka na taki obóz!!! dziecki sa zdane tylko na siebie,są bez opieki a wy co siedzicie w domkach i sie bawicie!!! i to ma być obóz???
Odpowiedz
-1
@ Rodzice
dnia 22.05.2009, 09:49 · Zgłoś
Do "ojciec"- nikt nie zaprzecza,że trener jest rewelacyjny,dodam więcej -moim zdaniem najlepszy w Jaśle.W parze idą kwalifikacje,pasja i rezultaty Dzieci chodzą na zajęcia bardzo chętnie i osiągają rewelacyjne wyniki.Podzielam, mimo to obawy wcześniej komentujących-opieka na obozie ,a właściwie jej całkowity brak ,jest przerazająca.Żadne nieszczęście nie wydażyło się tam chyba tylko dzięki rozsądkowi dzieciaków-a trudno ufać tylko rozsądkowi nastolatków .Moje dziecko było na obozie w Piszu i niestety ,ale więcej nie pojedzie.Wygórowana cena,kiepskie warunki,brak opieki,mała organizacja czasu poza zajęciami na jeziorze.Dzieci przez 2 tygodnie nie widziały nic poza kempingiem ,na którym mieszkały! Kadra bawi się świetnie ,ok...bez moich dzieci
Odpowiedz
1
@ ojciec
dnia 22.05.2009, 07:28 · Zgłoś
kolejny raz niektórzy pokazują zawiść i złośliwość, nauczyciel i sportowiec - to właśnie są kwalifikacje osoby do prowadzenia obozu a kto inny ma prowadzić ? kominiarz z piekarzem? kto nie che to nie pojedzie i koniec
Odpowiedz
-2
@ Rodzic
dnia 21.05.2009, 21:23 · Zgłoś
Taak,historia lubi się powtarzać. Dzieci same w domkach, a "kadra pedagogiczna" nie wiadomo gdzie, podnosi swoje, ;), "kwalifikacje"...Bardzo dziękuję, bez udziału moich dzieci...
Odpowiedz
-2
@ też rodzic
dnia 21.05.2009, 08:44 · Zgłoś
zgadzam się zdecydowanie z Rodzicem. Ja powiedziałabym jeszcze dobitniej o tych kwalifikacjach i to jeszcze pedagogicznych.
Odpowiedz
-2
@ Rodzic
dnia 19.05.2009, 21:03 · Zgłoś
Ha,ha,ha. Z tą wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną to [...] przesada...:p
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.