Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Odszedł Honorowy Prezes JKS Czarni 1910 Jasło

27
 W katastrofie samolotu prezydenta w Smoleńsku zginął senator Stanisław Zając z Jasła W dniu dzisiejszym w katastrofie lotniczej śmierć poniósł Stanisław Zając Honorowy  Prezes JKS Czarni 1910 Jasło .  W tym tragicznym dniu łączymy się w smutku i żałobie  z najbliższymi, oraz  rodziną naszego Prezesa składając jednocześnie kondolencje pogrążonej w smutku rodzinie.


Zarząd, Trenerzy, Zawodnicy, Pracownicy.        

Z głębokimi wyrazami współczucia
Prezes Klubu JKS Czarni 1910 Jasło
Marcin Węgrzyn

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
0
@ myk
dnia 24.04.2010, 21:26 · Zgłoś
szkoda,ze nie zdazyl czarnym zalatwic ekstraklasy czesc jego pamieci
.

Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 20.04.2010, 22:46 · Zgłoś
To po Czarnych teraz.
Odpowiedz
0
@ do misiek
dnia 18.04.2010, 23:35 · Zgłoś
Senator mieszkał tuż przy stadionie na Śniadeckich...
Odpowiedz
0
@ Wild Shot:)
dnia 13.04.2010, 20:18 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
0
@ nn
dnia 13.04.2010, 19:52 · Zgłoś
NIE LUBIE CZARNYCH,ALE ZMARLYM CZESC SIE NALEZY!NIECH BOG MA GO W SWOJEJ OPIECE!!!
Odpowiedz
0
@ sylka
dnia 13.04.2010, 19:38 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
0
@ misiek
dnia 12.04.2010, 22:12 · Zgłoś
czy senator Zając mieszkał w Jaśle i czy to w Jaśle będzie Jego pogrzeb?? bo wiem że pochodził ze Święcan, ale nie wiem gdzie teraz mieszka...ł
Odpowiedz
0
@ Marek
dnia 12.04.2010, 10:18 · Zgłoś
Składam najszczersze kondolencje dla rodzin ofiar tej katastrofy! Nadal nie mogę uwierzyć w to co się stało , straciliśmy bardzo mądrych ludzi... Niech Bóg ma was w swojej opiece.
Odpowiedz
0
@ jaslanka..:(
dnia 11.04.2010, 22:10 · Zgłoś
Moje najszczersze kondolencjie dla rodziny,przyjaciół i polakow ...jestem bardzo wstrzasnieta ta tragedia zginela Polska elita wspanialych ludzi. Wyrazy wspolczucia dla najbliszych niech wspoczywa wspokoju **
Odpowiedz
0
@ nike
dnia 11.04.2010, 21:05 · Zgłoś
Niech spoczywa w pokoju;(;(
[*] [*]
Odpowiedz
0
@ polak
dnia 11.04.2010, 19:21 · Zgłoś
[*]
Zginęła Polska elita .
Ale czy musieliśmy czekać aż 70 lat by historia z Katynia się powtórzyła ?
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 11.04.2010, 17:49 · Zgłoś
Moje najszczersze wyrazy wsółczucia dla Rodziny senatora Stanisława Zająca. Był Wielkim Człowiekiem, wpaniałym Jaślaninem Brak słów. Na zawsze będzie w pamięci mojej i moich bliskich. Niech spoczywa w pokoju.
Odpowiedz
0
@ smutek
dnia 11.04.2010, 17:11 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 11.04.2010, 16:52 · Zgłoś
To był naprawdę dobry człowiek. [*]
;((
Odpowiedz
0
@ mmm
dnia 11.04.2010, 14:24 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 11.04.2010, 14:05 · Zgłoś
kondolencje dla bliskich [*]
Odpowiedz
0
@ listnakoniczynka
dnia 11.04.2010, 12:43 · Zgłoś
Straszna tragedia się stała. Straciliśmy wspaniałych, inteligentnych, zawsze gotowych do pomocy ludzi. Między nimi senatora Stanisława Zająca. Składam ogromne wyrazy współczucia rodzinie wspaniałego jaślanina oraz innym rodzinom tragicznie zmarłych osób.
Odpowiedz
0
@ gggg
dnia 11.04.2010, 12:42 · Zgłoś
Spoczywaj w pokoju dobry Człowieku. Jasło zyskało dzięki Tobie wiele, dziękujemy Ci. Wyrazy współczucia dla najbliższych.
Odpowiedz
0
@ doma
dnia 11.04.2010, 11:32 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
0
@ m
dnia 11.04.2010, 11:11 · Zgłoś
___+_________+
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
_____████+█_+__
_____███+██ ۩__+
_____██+██ ۩_۩__+
_____█+██ ۩___۩__+
_____█+██۩_ ۩__۩_+
_____██+█ ۩_۩_۩_+_
_____██████۩____
_____███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
۩۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
_۩۩۩ ███▒▒▒▒▒▒_
__۩۩ ███▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
____۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩
__۩۩۩۩۩۩▒▒▒▒▒▒۩۩۩۩۩۩۩۩
Odpowiedz
0
@ pp
dnia 11.04.2010, 10:54 · Zgłoś
ORAZ KIBICE!!
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 11.04.2010, 10:38 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 11.04.2010, 09:40 · Zgłoś
**** RONDO IM. SENATORA STANISŁAWA ZAJĄCA ****
Czy ktoś jest przeciwny ??
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 11.04.2010, 03:06 · Zgłoś
****** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ******




________ ×§× ×§× ×§×
_____ ×§×_____)_____×§×
___×§×_______((_______×§×
__×§×________(,)________×§×
_×§×________(,,,)________×§×
_×§×_______,/,|,\,_______×§×
__×§×_____[_____]______×§×
___×§×___[_______]___×§×
_____×§×_[_______]_×§×
______$$$$$_____$$$$______
__♥ $$$$$$$$$_$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
_♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
__♥ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$_♥
____♥ $$$$$$$$$$$$$$$$_♥
______♥ $$$$$$$$$$$$_♥
________♥ $$$$$$$$$_♥
__________♥ $$$$$_♥
____________♥ $_♥ Glebokie wyrazy wspolczucia dla Calej Rodziny.
Odpowiedz
0
@ Szacun
dnia 11.04.2010, 00:42 · Zgłoś
Przykre..
Odpowiedz
0
@ Zawodnik 94'
dnia 10.04.2010, 22:53 · Zgłoś
Niech spoczywa w spokoju [*] :{{
Odpowiedz
0
@ Nat.
dnia 10.04.2010, 21:15 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.