Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ofensywny futbol w Lidze Halowej Sokoła

34
Wisłoka Nowy Żmigród znowu wygrała kolejny mecz i jako jedyna w lidze halowej ma na swoim koncie komplet punktów. Przekonywujące zwycięstwo odniosła też drużyna Skensy Sztos i mając rozegrany jeden mecz więcej zajęła fotel lidera.


W szóstej kolejce zespoły zdobyły aż 49 bramek (najwięcej w tym sezonie), co daje średnią ponad ośmiu goli na jeden mecz. Sporo, bo ponad 40 bramek padło też w trzeciej, czwartej i piątej rundzie. W lidze króluje wiec ulubiony przez kibiców futbol ofensywny.

Komplet wyników z ostatniego piątku (4.12.2009):

Guardi – Agenci  8-2

Lider – Karczma u Edwarda  4-1

Ferajna Artura S. – Solgam  6-3

Real Galacticos – Osiedle Mickiewicza  3-5

Solidarność Gamrat – Wisłoka Nowy Żmigród  3-6

Skensy - Towarzystwo Sportowe Sokół  8-0
 

Tabela rozgrywek po sześciu kolejkach:

 

Mecze

Punkty

Bramki

1) Skensy Sztos

6

16

31-8

2) Wisłoka Nowy Żmigród

5

15

27-17

3) Solidarność Gamrat

6

15

30-18

4) Lider

6

12

19-13

5) Karczma u Edwarda

5

7

19-20

6) Osiedle Mickiewicza

5

5

17-21

7) TS Sokół

5

5

17-22

8) Ferajna Artura S.

6

4

18-24

9) Real Galacticos

6

4

16-26

10) Guardi

5

1

6-17

11) Solgam

5

1

9-24


* Wyniki drużyny Agenci z pierwszej fazy rozgrywek, czyli rundy „każdy z każdym” nie są liczone do tabeli i statystyk.


Siódma kolejka w dniu 11.12.2009 (piątek).


"e6"
Reklama

Komentarze: 34

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ;)
dnia 12.12.2009, 05:08 · Zgłoś
luzzzzzzzzzzzzz chlopakki ;))
Odpowiedz
0
@ do fif
dnia 11.12.2009, 12:24 · Zgłoś
szczeze to gamrat niczym nie zaskakuje
Odpowiedz
0
@ ;];]
dnia 11.12.2009, 08:41 · Zgłoś
dobra ********** ze Żmigrodu zamknijcie ****.
macie jakiś problem? godzina 18:00 trybuny.
tyle w temacie nie odpowiadam na napinnke ze strony "Wśi"
Odpowiedz
0
@ "do fifi"
dnia 11.12.2009, 01:02 · Zgłoś
Gamrat i Karczma zdecydowanie pokazuja najlepsza pilke halowa. Tyle :)
Odpowiedz
0
@ do fifi
dnia 10.12.2009, 21:24 · Zgłoś
tak a kto wg Ciebie pokazuje ta najlepszą piłkę Solgam ?? i sam jesteś [...]...
Odpowiedz
0
@ do fifi
dnia 10.12.2009, 21:15 · Zgłoś
chyba nie chcesz tu ukradkiem powiedziec ze to moze gamrat gra najlepsza pilke bo bym pekł ze smiechu
Odpowiedz
0
@ messi
dnia 10.12.2009, 21:02 · Zgłoś
Nie Zmigr.tylko Mytarka,panowie po co te nerwy zobaczymy wszystko na parkiecie
Odpowiedz
0
@ s
dnia 10.12.2009, 20:04 · Zgłoś
4 miejsce hahah
Odpowiedz
0
@ ligowiec
dnia 10.12.2009, 17:36 · Zgłoś
Kto ogląda mecze go zmigrodu ten wie że mają wiele szczęścia na boisku (choćby w meczu z ferajną). Nie jest to najgorszy zespół, lecz na pewno nie najlepszy i prędzej czy później się potkną.
Odpowiedz
0
@ fifi
dnia 10.12.2009, 17:23 · Zgłoś
do widz.... Jezeli piszesz ,ze Skensy i Mickiewicza pokazuja najlepsza pilke halowa to jest zalosny:> fizol?:D:) A chlopaki z Zmigrodu graja sobie na stalym poziomie, maja zawsze pelny sklad i dlatego maja wyniki. Nie rozumie po co obrazac innych? "Gamrat" de best:P
Odpowiedz
0
@ polo
dnia 10.12.2009, 16:22 · Zgłoś
0
@ widz
dnia 10.12.2009, 13:43 · Zgłoś
ludzie to nie jest liga zawodowa nie chodzi zeby sie spierac kto wyrywa ale kto prezentuje ciekawy i ladny futbol wiec moim zdaniem brawa naleza sie Karczmie,Skensa i Mickiewicza tyl odemnie
Odpowiedz
0
@ koralgolll
dnia 10.12.2009, 12:20 · Zgłoś
tak to juz jest ze jak któras druzyna gra dobrze i wygrywa to reszta jej zazdosci.I te komentarze to NIC nowego a wymyslanie od [...] tez nic nie da.Widocznie sa lepsi skoro wygrywaja i niewazna z kąd.a tak apropo to po co WY miejscy piłkarze idziecie grac do [...] klubow skoro tam są same [...] :D:D Gaudium Mrukowa itd :PP
Odpowiedz
0
@ messi
dnia 10.12.2009, 10:48 · Zgłoś
Masz racje kibol nie mogą sie pogodzic ze miejskie... druzyny Zmigrod ogrywa,outsider czytac nie umiesz na inna tabele chyba patrzysz haha
Odpowiedz
0
@ Kibol
dnia 10.12.2009, 09:35 · Zgłoś
Zobaczycie na koniec ligi kto wygra,napewno nie marne Skensy czy [...] Gamrat,albo gigantyczny Real lub Ferajna . a Może Mickiewicza hehehe jesteście słabi .
Odpowiedz
0
@ ja44
dnia 10.12.2009, 01:07 · Zgłoś
Do wszystkich którzy piszą komentarze

Niech ktoś mi napisz jak by inna drużyna wygrywała czy też by były takie [...] komentarze? Pewnie nie bo większość drużyn jest z Jasła tylko Wisłoka nie więc dajcie sobie spokój z głupimi komentarzami niech sobie grają bo po to jest ta liga dla zabawy a wszyscy tylko o jednym to się już robi smutne
NIECH WYGRA NAJLEPSZA DRUŻYNA !!! Wszystkim życzę powodzenia
Odpowiedz
0
@ outsider
dnia 09.12.2009, 22:58 · Zgłoś
tak tak, macie wszyscy racje, że krytykujecie kibola :-), wystarczy spojrzeć na tabele i od razu widać że ta wisłoka nieszczęsna jest cienka hehe
Odpowiedz
0
@ do kibol
dnia 09.12.2009, 22:48 · Zgłoś
ale jestes [...] stary.. przyjechales do Jasła i co myslisz ze Twoja wielka Wisłoka bedzie wiecznie wygrywać ?? i zal to mi Ciebie wielki kibolu wiejskiej druzyny
Odpowiedz
0
@ Kibol
dnia 09.12.2009, 16:48 · Zgłoś
Szkoda mi was wszystkich nie potraficie znieść tego że obca drużyna jest od was lepsza żal mi was.hoooooo
Odpowiedz
0
@ neMkcalB
dnia 09.12.2009, 14:13 · Zgłoś
Żmigród w piątek będzie bez pojęcia jak będzie grał!!!!! PS. Oni nie potrafią grać w piłkę nożną. Lepiej niech zaczną trenować szachy!!!
Odpowiedz
0
@ yyy
dnia 09.12.2009, 13:32 · Zgłoś
tylko coś ta słaba ferajna zmiażdzyła tą Twoją wisłokę w całym meczu, niestety niesłuszna czerwień i wynik się zmienia w minute ;)
Odpowiedz
0
@ AA
dnia 09.12.2009, 08:19 · Zgłoś
GUARDI OCZYWISCIE ZE MOZE POKONAC ZMIGROD, MAJA W KONCU NAPASTNIKA
Odpowiedz
0
@ player
dnia 09.12.2009, 07:58 · Zgłoś
Ciekawe kibolu ile by tych meczy było gdyby nie drużyny które wymieniłeś. Pozostało by 6 lub 7 ekip i byłoby po 3 mecze w kolejce (bo jakoś nikt więcej nie chciał wpłacić wpisowego), a liga skończyła by się przed nowym rokiem. Pomijając fakt możliwego wzrostu wpisowego przy mniejszej liczbie zespołów.
Odpowiedz
0
@ TS Sokół
dnia 08.12.2009, 22:58 · Zgłoś
Jutro na stronie "SOKOŁA" pojawią się filmiki z VI kolejki. Jest parę ładnych akcji i bramek. Niestety ;)
Odpowiedz
0
@ zzzzzzzzzzz
dnia 08.12.2009, 20:35 · Zgłoś
Guaredi wezmie w piatek rewanz za Gamrat wiec niebeda mieli latwo
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 08.12.2009, 18:18 · Zgłoś
żmigród jest strasznie cienki, nie zdziwilbym sie jakby teraz przegral z guardi
Odpowiedz
0
@ ds
dnia 08.12.2009, 17:34 · Zgłoś
najlepsza hehe a na turnieju pokazala na moisrze :D
w finałach ladne wyniki :D
i takie słabe drurzynki jak skensy , karczma ,guardi pokonały zmigród :)
Odpowiedz
0
@ do kibol
dnia 08.12.2009, 17:01 · Zgłoś
Ale się napinasz, zobaczymy jak twoja wielka wisloka poradzi sobie w play offach...
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 08.12.2009, 17:00 · Zgłoś
co do Mickiewicza Sokoła i Ferajny to soie chyba mylisz kibolu bo jeszcze beda wysoko!!!!
Odpowiedz
0
@ SKens EMEMENS
dnia 08.12.2009, 16:49 · Zgłoś
ty kibolu pewnie jesteś z wisłoki. To zagadałes teraz widze hehe ze Ferajna i Mickiewicza zajmuja miejsce w lidze buhaha. Wy to dopiero zobaczycie jak traficie na którąś z tych druzyn w play offach i się pożegnacie od razu. Cos wam sie za dużo wydaje "jajmoki" zmigrodzkie, a niestety nie jesteście tacy dobrzy jak wam się wydaje!! I nie tylko ja tak mowie, bo znam opinie innych na wasz temat takze SkenSy życzą wam powodzenia!!! Pzdr dla pozostałych drużyn
Odpowiedz
0
@ polo
dnia 08.12.2009, 16:23 · Zgłoś
hahaha kibol jest najlepszy pionek :D:D:D to co napisal to prawda nooooo, wisloka najlepsza ale w kierki bo na mosirze bez najmniejszych szans ;/
Odpowiedz
0
@ RIDDICK
dnia 08.12.2009, 15:24 · Zgłoś
do kibol
weź Ty się nie błaźnij... jeszcze zobaczysz jaka ta Twoja Wisłoka jest najlepsza.. i czemu mówisz że reszta drużyn jest słaba jak nawet ta Twoja wielka Wisłoka ze wszystkimi nie grała.. zobaczymy jak będzie ze Skensami lub Liderem i kto wygra cała lige. pozdrawiam "[...]"
Odpowiedz
0
@ kibol
dnia 08.12.2009, 12:37 · Zgłoś
I co głupio wam Wisłoka jest najlepsza ,reszta drużyn jest słaba a np takie zespoły jak Solgam,Sokół,Ferajna,Guardi,Mickiewicza to niech sobie zagrają turniej na stadionie Czarnych Jasło. Pojecia o grze nie mają tylko zajmują miejca w lidze .
Odpowiedz
0
@ Liderowiec
dnia 08.12.2009, 11:23 · Zgłoś
to się porobiło w tabeli..:)a zapewne dopiero za kilka kolejek będzie jeszcze ciekawiej..p.s.dobrze , że w lidze gra Żmigród to wścibscy krytycy i wiruozii piłkarscy dali sobie spokój z lIDEREM:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.