Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Ogłaszamy nabór uzupełniający na Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej

4

Choć uczestnicy Kursu Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej mają już za sobą pierwsze zajęcia, to wciąż mamy jeszcze wolne miejsca. Udział w kursie to prosta droga do tego, aby dziecko uczyło się łatwiej i skuteczniej. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej. Nabór uzupełniający rozpocznie się już dzisiaj i potrwa do 13 lutego br.

Kurs szybkiego czytania adresowany jest dla uczniów szkoły podstawowej (klasy IV-VIII) zamieszkałych na terenie Jasła, którzy pragną łatwiej i skuteczniej się uczyć, czytać szybciej ze zrozumieniem i wszechstronnie rozwijać się intelektualnie. Uczestnicy kursu, w ramach prowadzonych zajęć ćwiczą kreatywne i logiczne myślenie, sprawne kojarzenie oraz trenują pamięć. Kurs Szybkiego Czytania to rozwiązanie stworzone z myślą o uczniach, którzy mają problemy z koncentracją, z czytaniem, kłopoty z zapamiętywaniem, trudności z uczeniem się, czy też, u których podejrzewa się lub została rozpoznana dysleksja lub dysleksja rozwojowa.

Wystarczy, że wypełnisz formularz

Przedłużony nabór na Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej potrwa od czwartku 8 lutego 2024 r. (godz. 18.00). Prowadzony będzie wyłącznie w systemie on-line za pośrednictwem strony internetowej www.genjaslo.pl. Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny do 13 lutego br. (wtorek), do godz. 9.00.

Kliknij i wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Terminy zajęć dla poszczególnych grup sprawdzisz TUTAJ.

Przed zgłoszeniem dziecka do Kursu Szybkiego Czytania zapoznaj się z REGULAMINEM.

Kurs jest bezpłatny. Obowiązuje limit miejsc. O zakwalifikowaniu dziecka do kursu decydować będzie termin zgłoszenia.

Kurs Szybkiego Czytania dla uczniów szkoły podstawowej jest zadaniem realizowanym przez Miasto Jasło ze środków projektu „Jasło – moje miasto, mój dom” w ramach przedsięwzięcia: „Jasło Miasto Wiedzy”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Generator Nauki GEN w Jaśle

 

Napisany dnia: 08.02.2024, 11:58

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Sprzątaczka
dnia 08.02.2024, 13:25 · Zgłoś
Ten kurs nie dla uczniów tylko dla nauczycieli, bo czytanie słabo im wychodzi. Słyszę jak sprzątam korytarze podczas lekcji.
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 08.02.2024, 14:17 · Zgłoś
Panie sprzątające są inteligentne, więc pani do nich nie należy.
Odpowiedz
1
@ Sprzątaczka
dnia 08.02.2024, 14:21 · Zgłoś
Nauczycielki powinny być inteligentne,a nie są.
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 08.02.2024, 14:42 · Zgłoś
I dlatego podszywają się pod sprzątaczki?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657