Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego już 15 czerwca!
1
Studio Tańca "Podkarpacie" Bożeny i Adama Berkowiczów zapraszają do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych.

Części turnieju:
9.30 blok I
12.15 blok II
15.30 Mała Gala
18.30 Gala Turnieju
Gala turnieju
(18.30)
- dekoracja zdobywców pucharów w finale turnieju (około 21.15 - 21.45).
red.
