Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Okręgowy Puchar Polski nie dla Czarnych Jasło

102

Czarni Jasło zakończyli swój udział w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski (Krosno) już w pierwszej jego rundzie. Na drodze do awansu do kolejnej fazy rywalizacji podopiecznym Adama Domaradzkiego stanęła drużyna Tempa Nienaszów. Jaślanie przegrali w sobotę na własnym terenie 2:3.

Prowadzenie w meczu, po trafieniu Mateusza Kurdziela, objęli gospodarze. Już dwie minuty później, do wyrównania doprowadził jednak Gabriel Gierlasiński. W 19. minucie spotkania goście wyszli na prowadzenie za sprawą Wojciecha Kiełtyki, który w minionym sezonie reprezentował barwy Czarnych Jasło. Kilka minut później Szostak zmuszony był wyciągnąć piłkę z siatki po raz trzeci. Tym razem na listę strzelców wpisał się Marcin Walczyk, który wykorzystał podanie Krzysztofa Kiełtyki.

Czarnych stać było jeszcze na strzelenie gola kontaktowego. Dokonał tej sztuki Marcin Krajewski, który w doliczonym czasie gry skierował futbolówkę do siatki. Gospodarzom zabrakło czasu na doprowadzenie do wyrównania, czy też przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Doznając porażki, jaślanie pożegnali się z rozgrywkami Okręgowego Pucharu Polski. W kolejnej rundzie zameldowało się Tempo.

Warto dodać, że weekendowych spotkaniach pucharowych rywalizowało kilka innych zespołów z powiatu jasielskiego. Zamczysko Mrukowa pokonało w Dukli miejscową Przełęcz 5:1. LKS Czeluśnica musiała przełknąć gorycz porażki w wyjazdowym starciu z Zorzą Łęki Dukielskie (5:3), a OKS Sobniów ograł Ostoję Kołaczyce 2:1.   

MD

Reklama

Komentarze: 100

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Kinia
dnia 18.08.2021, 19:37 · Zgłoś
Czemu portal nie pisze o wynikach meczu wRymanowie?
Czyżby jest wstyd?
Odpowiedz
4
@ janek
dnia 17.08.2021, 20:30 · Zgłoś
Juz nie długo, już ten czas nadchodzi , tym którzy mnie w tamtym roku krytykowali za wpisy , to teraz będą milczeć. Nikt nie wie jeszcze nic ale będzie zmiana 2-3 miesiące. Będzie tutuł zmiana zarządu w JKS I trener i sztabu. Obsadze to swoimi ludźmi. Szykować się do zmiany , i pakować panowie
Odpowiedz
1
@ Fan
dnia 17.08.2021, 23:10 · Zgłoś
Że śmiechu zajadów aż dostałem.Powodzenie ,bierz to wszystko chłopie nawet jutro.
Odpowiedz
1
@ antyJKS
dnia 17.08.2021, 11:12 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 16.08.2021, 15:35 · Zgłoś
Powiedzenie jednego z pseldo działacza jedziemy po swoje W Rymanowie spełniło się w 100 procentach.Brawa dla nieobecnego trenera oraz działaczy
Odpowiedz
-3
@ Tur
dnia 16.08.2021, 07:38 · Zgłoś
A co to z Domaradzkim ? Tak go chwalili, trener na lata.
Odpowiedz
1
@ mariusz
dnia 22.08.2021, 16:52 · Zgłoś
widzisz Domaradzki czuje sie dobrze.Urlop sie nalezy nawet tobie
Odpowiedz
-5
@ Kibic
dnia 15.08.2021, 20:23 · Zgłoś
A strona czarnych jest tak aktualna jak ich nazwa
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 15.08.2021, 20:01 · Zgłoś
Jaki wynik w Rymanowie?
Odpowiedz
1
@ Fan
dnia 15.08.2021, 20:10 · Zgłoś
Jest na stronie Czarnych.Tutaj jest temat o pucharze Polski.
Odpowiedz
-5
@ Kibic
dnia 15.08.2021, 20:18 · Zgłoś
Czyli w plecy!
A porażki w Pucharze nie ma co komentować
Bo jaki klub takie wyniki.
Odpowiedz
4
@ Hjk
dnia 15.08.2021, 17:07 · Zgłoś
Porażka w Rymanowie 3:2.. wygrywając 2:0. Pozdro.
Odpowiedz
1
@ Pol
dnia 15.08.2021, 18:27 · Zgłoś
Dramat i brak slów
Odpowiedz
0
@ Jarząbek
dnia 15.08.2021, 13:33 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ Jarosława
dnia 14.08.2021, 22:59 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ Jarosława
dnia 14.08.2021, 18:48 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ Jarosława
dnia 14.08.2021, 18:47 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ Jarosława
dnia 14.08.2021, 18:28 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
2
@ Jarosława
dnia 14.08.2021, 16:43 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ Jarosława
dnia 14.08.2021, 16:12 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ Jajca
dnia 14.08.2021, 12:49 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ Jarosława
dnia 13.08.2021, 23:37 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
2
@ Fan
dnia 13.08.2021, 20:56 · Zgłoś
Zamiast pisać [...] komentarze kupcie bilet i przyjdźcie na mecz za tydzień albo jedzcie do Rymanowa dopingować Czarnych bo to jest nasza jedyna jasielska drużyna.Upadła Nafta Jasło oby ten los nie podzielili wkrótce Czarni Jasło.
Odpowiedz
-1
@ kibic
dnia 13.08.2021, 22:04 · Zgłoś
Nafta upadła bo rafineria zapragnęła sponsorować Czarnych i nastąpiło połączenie klubów co było totalnym nieporozumieniem - Czarni pociągnęli Naftę w niebyt , ale teraz sami tam zmierzają ...
Odpowiedz
-1
@ Jarosława
dnia 13.08.2021, 23:48 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-1
@ Jarosława
dnia 14.08.2021, 16:07 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ Jarosława
dnia 14.08.2021, 19:09 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
1
@ Jarząbek
dnia 15.08.2021, 14:06 · Zgłoś
Kupię bilet!
Drużyna seniorów walczy dzielnie. Osiąga dobre wyniki
Nasz pan prezes przychodzi do młodzieży i z pełną kulturą tłumaczy im jak trzeba się angażować żeby osiągnąć dobre wyniki. Młodzież ma dobrych sponsorów . Stan boiska jest tak wyśmienity ze można tu rozgrywać mecze o finał pucharu Polski.
Ifrastruktura jest wspaniała szatnie trybuny mogą nam pozazdrościć drużyny z extraklasy. Trenerzy młodzieży sami wybitni. Nie słuchają poleceń aby nikogo nie faworyzować. Najmłodsi mają dwóch trenerów.
Odpowiedz
1
@ Kot
dnia 13.08.2021, 17:42 · Zgłoś
Z Ryskiem też nie chcieli, bo to miszczowie i panicha są.
Odpowiedz
1
@ M
dnia 13.08.2021, 17:47 · Zgłoś
Z ortografią to ty jesteś - MISZCZEM
Odpowiedz
0
@ Jaselko
dnia 12.08.2021, 14:00 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
1
@ greko
dnia 12.08.2021, 14:18 · Zgłoś
A co Czarni wycofuja się jak inne kluby z ligii? Jak znasz to napisz jaka jest sytuacja w klubie,kibice chętnie sie dowiedza z tak wiarygodnego żródła jak twoje.
Odpowiedz
-1
@ czarny
dnia 13.08.2021, 14:53 · Zgłoś
trenerem [...].
Odpowiedz
-1
@ czarny do jasełko
dnia 13.08.2021, 14:56 · Zgłoś
A co piłkarze się obrazili na trenera że im powiedział w przerwie meczu i słusznie że grają jak ''[...]'' i już nie chcą z nim współpracować ?.
Odpowiedz
2
@ M
dnia 13.08.2021, 16:37 · Zgłoś
Z masz takie informacje?
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 22.08.2021, 16:55 · Zgłoś
jak widac nie
Odpowiedz
-5
@ Kot
dnia 12.08.2021, 11:32 · Zgłoś
W ubiegłym sezonie same upokorzenia : porażka u siebie z Karpatami, dwie
na wyjeździe, w tym kompromitująca 0-4, w obecności Pana Pabiana, spadek
z ligi, a niektórzy dalej wychwalają zarząd, trenera i prezesa.
Gdzie Wy macie oczy ?
Odpowiedz
1
@ Kibic
dnia 12.08.2021, 12:09 · Zgłoś
Co ty nie powiesz,same upokorzenia? Czyli awans do 4 ligii jest upokorzeniem?wygrana w derbach że Stalą Sanok też? Zajęcie 2 miejsca w pucharze Polski także źle? Awanse grup młodzieżowych.połączenie z Akademią Piłkarską to wszystko jest upokorzeniem?No to chyba nie mamy o czym rozmawiać.Może i obecny zarząd,trener i prezes nie są tak dobrzy jak niektórzy by chcieli, ale pokaż mi lepszych i zaprowadź ich do klubu żeby działali na chwałę JKS Czarni Jasło.
Odpowiedz
4
@ Karik
dnia 12.08.2021, 21:54 · Zgłoś
Chłopie! Awansowaliście, bo nie było rundy wiosennej. W pucharze 2 miejsce to porażka, bo dalej gra tylko zwycięzca. Wygraliście w derbach ze Ekobalem i spadliście z IV ligi. Może za chwile zaczniesz podawać, ze w IV lidze mieliście 5673 celne podania?
Odpowiedz
0
@ Tylko Czarni
dnia 12.08.2021, 22:23 · Zgłoś
[...]!Porażka to twoje imie i tyle w temacie.
Odpowiedz
3
@ Tur
dnia 13.08.2021, 07:34 · Zgłoś
Jak to ładnie napisał drugie miejsce w pucharze. Po prostu baty 4-0 w obecności Pana Burmistrza.
Odpowiedz
0
@ M
dnia 13.08.2021, 16:42 · Zgłoś
A po co był tam burmistrz?
Odpowiedz
1
@ Antoni
dnia 15.08.2021, 12:33 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ Ona
dnia 15.08.2021, 15:32 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
1
@ Hjk
dnia 12.08.2021, 09:41 · Zgłoś
Po prostu jesteśmy słabi trzeba się z tym pogodzić
Odpowiedz
-1
@ łodyniec
dnia 11.08.2021, 14:54 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
2
@ kibic
dnia 11.08.2021, 11:53 · Zgłoś
Czarni zatrzymali się na poziomie połowy lat 80-tych: zakłady pracy dające kasę i zawodowi piłkarze. I tak wam zostało: gracie w okręgówce ale dalej będziecie zatrudniać zawodowców i narzekać na brak pieniędzy. I czekać na sponsora. Mieliście parę lat temu ale wasza [...] udająca wiernych fanów postanowiła wywołać awanturę w meczu z Karpatami a wasz prezes-sponsor o mało nie wylądował w pace. I na tym skończył się sponsoring. Cieszcie się, ze macie jeszcze klub 100, bo z aspiracjami waszych zawodowych piłkarzy gralibyście w A-klasie.
Odpowiedz
-1
@ greko
dnia 12.08.2021, 06:23 · Zgłoś
Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś bo beka straszna z tego tekstu.Prezes Bazan koelżko zrezygnował nie przez mecz z Karpatami tylko przez nie wywiazanie sie z umowy miasta Jasła,które nie przekazało umówionych z nim i czlonkami Zarzadu pieniedzy na 3 ligę. Z klubu poza piszacymi tutaj w wiekszości fantastami i ludzmi nie znającymi tak jak ty tematu nikt nie narzeka na brak finansów bo klub ma stabilną sytuacje finansową od 2 lat.W Czarnych nie ma ani jednego zawodowca bo kazdy z piłkarzy grajacych obecnie w druzynie albo pracuje,albo sie uczy a piłka jest dla nich dodatkiem.Nawet obiekty sportowe sa inne jak te w połowie lat 80 tak więc miedzy bajki mozna włozyc twój post bo niewiele on ma wspólnego z faktami.
Odpowiedz
-2
@ kibic
dnia 12.08.2021, 07:27 · Zgłoś
Czy pan Bazan miał sprawę w sądzie za mecz z Karpatami? Proste pytanie w sumie.
Odpowiedz
5
@ Kibic
dnia 12.08.2021, 12:40 · Zgłoś
Miał postępowanie sądowe nie o awantury ale o złamanie Ustawy o Imprezach Masowych a dokładnie o wpuszczenie 1100 osób podczas gdy nakazaną liczba była 999.Na tej podstawie co udowodniono zapisem z kamer policyjnych został ukarany jako prezes zarządu karą 3 tys.złotych.Za zamieszki karę finansową i zakaz meczów w u siebie bez publiczności otrzymał klub.Jak widzisz mało wiesz a konkretnie gdzieś słyszałeś jak bije dzwon ale nie wiesz gdzie.
Odpowiedz
-1
@ Marcin.
dnia 11.08.2021, 11:51 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ Marcin.
dnia 11.08.2021, 08:03 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
6
@ M
dnia 11.08.2021, 19:17 · Zgłoś
Do wszystkich którzy tu komentują .Jak będzie jakieś zebranie członków zarządu przyjdźcie i wyraźcie swoje poglądy.Z tego co wiem nikt nie przyjdzie.Dsjcie coś od siebie a nie tylko krytyka.Skoro zależy wam na klubie to kto komu zabrania być na zebraniu i wyrazić swoją opinię? Nic tylko narzekanie na forum a żeby pomóc to nie ma nikogo.Podziwiam Prezesa że jeszcze to wytrzymuje
Odpowiedz
4
@ NP 1910
dnia 11.08.2021, 21:00 · Zgłoś
Zebranie członów klubu było miesiąc temu i obecnych było aż 10 członków klubu w tym 6 członków Zarządu,przedstawiciele komisji rewizyjnej i tyle.Żadnych zatroskanych Czarnymi Jasło kibiców nie stwierdzono podobnie jak nowych,chętnych i zdecydowanych do przejęcia klubu.
Odpowiedz
4
@ Xcx
dnia 11.08.2021, 21:09 · Zgłoś
Ale na mieście w koszulkach czarnych co drugi [...]
Odpowiedz
-3
@ 1910
dnia 12.08.2021, 13:55 · Zgłoś
Bo nikt nie wiedział
Odpowiedz
1
@ członek klubu
dnia 12.08.2021, 14:21 · Zgłoś
Bo tak sie interesujesz,ogloszeń na stronie klub owej i fanpagu było 4 jako komunikaty ale oczywiscie skąd ty masz to wiedziec skoro w komentarzach na jasło4u nie było napisane przez net fanów to i nie maiałes wiedzy bo na pewno byś przyszedł z laptopem buahaha
Odpowiedz
-2
@ Do obecny zawodnik
dnia 10.08.2021, 23:35 · Zgłoś
Bije od ciebie straszna nienawiść bo pewnie chodzi o to, że jesteś pupilem prezesa. Tu nie chodzi o przegrane ale o postawę, ustawienie zawodników i sam skład drużyny. Tu nie ma pomysłu.

tT
Odpowiedz
-1
@ 1910
dnia 11.08.2021, 11:41 · Zgłoś
Tak wygląda sytuacja w klubie , święta prawda i czas z tym skończyć, dla dobra klubu.
Odpowiedz
-1
@ kiero
dnia 11.08.2021, 14:51 · Zgłoś
Kończ więc te swoje [...] bo nikogo twoje żale nie obchodzą.
Odpowiedz
0
@ Antoni
dnia 14.08.2021, 23:12 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
4
@ Były zawodnik
dnia 10.08.2021, 22:17 · Zgłoś
Niestety 1910 ma rację. To jest parodia piłki nożnej. Jak tak ma wyglądać pressing to lepiej tego nie robić i najważniejsza sprawa system gry wybiera się do zawodników. Przestańcie pisać o pieniądzach, bo w tej chwili Czarni mają dużo kasy z klubu 100 i z podatków. Problem polega na tym, że grają zawodnicy którzy są pupilami prezesa czy trenera. Trenują mało i często niestety bez trenera. Zarząd powinien ustąpić i dać szanse innym ludziom, którzy mają choć trochę pojęcia o piłce nożnej. Nigdy nie grali w piłkę i prowadzą taki klub jak Czarni Jasło. Tu nie ma ładu i składu ani wiedzy i pomysłu.
Odpowiedz
7
@ Były i obecny zawodnik
dnia 10.08.2021, 23:13 · Zgłoś
Ty masz za to pojecie o prowadzeniu klubu,chyba tylko w internecie.Podaj choc 1 nazwisko osby,która podjęłaby sie pracy w Czarnych ,tylko 1 nazwisko,no dawaj napisz jak taki mocny jestes a jesli nie to znaczy ze jestes kolejnym nawiedzonym zbawicielem internetowym jacy zazwyczaj ujawniaja sie po porazkach.Gdzie były zawodniku byłes jak klub był w opałach finansowych a jasielskie gwiazdy piłki noznej z niego uciekły za kasą na wioski a klub mogł liczyć tylko na 3 osoby,które dały rade, nie poddały sie i wyciągnęły klub po latach z dlugów i zapasci organizacyjnej kosztem swojego zycia rodzinnego,zdrowia i swoich oszczędnośći[...] zakłądałes klub 100,jezdziłęs,prosiłes,rozmawiałes z ludzmi,firmami czy politykami?Akcje 1% też sam rozkręciłes?Połączenie z AP i sukcesy młodziezy to tez Twoja zawodniku zasługa?
Gdzie byłes jak rok temu seniorzy po kilku latach awansowali do 4 ligii?Na pewno projekt Budzetu Obywatelskiego na pierwszy od 1974 r.remont gruntowny płyty boiska to też Twoja i ludzi znajacych sie na piłke,których nie ma obecnie w klubie zasługa? Czemu ludzie,którzy mają choc troche pojęcia o piłce tacy jak ty nie przejeli klubu kilka lat temu jak Zarzad Pana Kowalskiego złozył rezygnacje?Gdzie teraz jak walne zebranie człoków klubu miało sie odbyć byliscie gdy lista obecnosci ludzi wiernych Czarnym zamknęła sie na 10 osobach,które robia cos konkretnego dla tego klubu a nie tylko pisza bzdury po internecie i karmia sie porazkami jak ty i tobie podobni?Zasada jest jedna: nie pomagasz,nie przeszkadzaj.Dobranoc.
Odpowiedz
4
@ Tur
dnia 11.08.2021, 07:15 · Zgłoś
Mimo wszystko zamiast kopać piłke, kopiesz się po czole, a tematem artykułu jest porażka Czarnych u siebie z Nienaszowem.
Odpowiedz
0
@ Maja
dnia 15.08.2021, 15:57 · Zgłoś
Nie masz racji.
Klub jest prowadzony fatastynie.
Są sami wspaniali trenerzy.
Młodzież wspaniała. A preses poświęca swój prywatny czas
aby ich motywować. Wytłumaczyć im w sposób kulturany
Że mają się angażować w treningi.
Trener z Hutnika Kraków wie jak nadzorować wszystkich chłopaków. Nie ma wybrańców.
Odpowiedz
7
@ 1910
dnia 10.08.2021, 20:00 · Zgłoś
Kto byl to widzial co druzyna prezentuje .ta druzyna za Domarackieo zmeczu na meczg gra coraz gozej . Rymanow potwiwrdzi ten fakt.
Odpowiedz
-10
@ Do 1910
dnia 10.08.2021, 20:35 · Zgłoś
Najpierw [...] naucz się pisać w języku polskim,potem dowiedz się jak nazywa się trener seniorów a na koniec rozpędz się i mocno [...] główką w murek na stadionie internetowy wojowniku z sektora chińczyk
Odpowiedz
1
@ superkib
dnia 10.08.2021, 16:27 · Zgłoś
Jaka jest prawdziwa wartość drużyny Czarnych pokaże niedzielny mecz ze Startem.
Miejmy nadzieję, że mecz z Nienaszowem to był kamuflaż, a naprawdę liczy
się liga. Radzę nie eksperymentować więcej gry trzema obrońcami w tym składzie.
Mastaj do wyjściowego składu. Florian tylko i wyłącznie jako skrzydłowy.
Odpowiedz
5
@ łodyniec
dnia 10.08.2021, 16:21 · Zgłoś
Najlepiej narzekać na brak sponsora ... To miejsce gdzie jesteście jest nagroda ,za te wieczne marudzenie i biadolenie. Mrukowa, Nienaszow czy Kołaczyce mają tych mega sponsorów czy zawodników ?
Otóż nie, tyle tylko że nie biadolą jak wy.
Jak wam tak źle to spaść do B klasy i na mecze będziecie chodzić wokół komina.
Zaoszczędzicie na zawodnikach i wyjazdach . A j4y już nie będzie o was pisać i będzie święty spokój.
Odpowiedz
-1
@ vgdg
dnia 10.08.2021, 14:30 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
12
@ kibic
dnia 10.08.2021, 14:27 · Zgłoś
No to teraz w okręgówce przyjdzie nam grać z samymi potentatami finansowymi takimi jak Nienaszów gdzie dostają z gminy 40 tyś i nie narzekają na finanse tak jak Czarni a jaki poziom prezentują to kto był na pucharze to widział !
Odpowiedz
5
@ 1910
dnia 10.08.2021, 14:54 · Zgłoś
I mają 4 grupy młodzieży
Odpowiedz
-7
@ czarny
dnia 10.08.2021, 15:42 · Zgłoś
ośmieszyłeś się tym wpisem.
Odpowiedz
-2
@ ktoś
dnia 11.08.2021, 11:46 · Zgłoś
Tempo - 54 tys. od gminy; w okręgówce są obowiązkowe 2 (słownie: dwie) drużyny młodzieżowe.
Odpowiedz
5
@ Gaudium znaczy Radosc a dzisiaj Smutek
dnia 11.08.2021, 14:49 · Zgłoś
Jedna jest obowiązkowa a Tempo ma o 30 tyś, za dużo w porównaniu z Gaudium Łęzyny,które dzisiaj ogłosiło zawieszenie działalnosci .To kolejny klub po Nowym Żmigrodzie,Lubli,Sieniawie który ogłasza upadek bo nikomu nie chce sie juz pracowac za darmo dla klubu i byc cały czas atakowanym przez tzw.kibiców.Jasło to też czeka jak zrezygnuje obecny zarząd.
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 11.08.2021, 14:53 · Zgłoś
Ludzie z Zarządu gdzieś pod innym artykułem się chwalili że nasi parlamentarzyści to więcej przekazują na klub niż otrzymują od miasta to śmiało można obliczyć że budżet klubu to ok 300 tyś.
Odpowiedz
2
@ falkoneti
dnia 11.08.2021, 16:16 · Zgłoś
Znajdz ten artykuł bo znowu cos ci się chyba pomyliło.Głownym sponsorem klubu jest miasto i dotacja na sport.Nikt z klubu nigdzie nie pisał ani nie chwalił się że parlamentarzysci załatwiają więcej kasy jak miasto.Po co taka prowokacja i kłamstwo?
Odpowiedz
7
@ realista
dnia 11.08.2021, 16:50 · Zgłoś
Kolejny klub znika z piłkarskiej mapy!
Po tym jak Pasja "Na Okrągło" informowała o zniknięciu LUKS Wisłok Sieniawa z Klasy Okręgowej, dziś doszła kolejna smutna wiadomość.
Prawdopodobnie z trzeciej grupy A Klasy po 18 latach gry zniknie siódma ekipa minionego sezonu - Katolicki Klub Sportowy Gaudium Łężyny.
Módlcie się a nie plujcie żeby ludzie,którzy są teraz w klubie chcieli w nim jeszcze byc dalej bo może sie okazać że za rok nie bedzie już Czarnych Jasło.
Odpowiedz
6
@ 1910
dnia 10.08.2021, 14:19 · Zgłoś
Jestem bardzo ciekawy kiedy zarząd i trener da sobie spokój ,bo to co zespół prezentuję to masakra ,czy tylko kibice to widzą .Myślę że mecz w Rymanowie otworzy wszystkim oczy.
Odpowiedz
-1
@ Do 1910
dnia 10.08.2021, 15:00 · Zgłoś
Idź do klubu i powiedz że chcesz być nowym prezesem,masz ludzi do nowego zarządu,sponsora strategicznego i trenera na poziomie 1 ligii.Myślę że w momencie kiedy to zrobisz a oczywiście nie zrobisz bo jesteś zwykłą [...] to zarząd i trener z miejsca z uśmiechem przekażą ci klucze do pomieszczeń mosir na Śniadeckich żebyś wszystkim kibicom pokazał jaki kozak(z nosa) jesteś.
Odpowiedz
-2
@ 1910
dnia 10.08.2021, 16:33 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-6
@ fan1910
dnia 10.08.2021, 13:03 · Zgłoś
Co z tego, że firma okaże wsparcie, jak Czarni mają oprócz seniorów aż 4 grupy młodzieżowe, które grają z najlepszymi zespołami na Podkarpaciu i to nie są małe pieniądze, bo są wyjazdy do Stalowej Woli, Tarnobrzega, czy Jarosławia, gdzie trochę się jednak jedzie
Odpowiedz
10
@ o nowość
dnia 10.08.2021, 13:19 · Zgłoś
O to tylko Czarni mają drużyny młodzieżowe. Ciekawostka, wręcz sensacja. A z kim grają jak jadą do tej Stalowej Woli, Tarnobrzega czy Jarosławia. Człowieku wiem że można być kibicem Klubu ale nie ślepym
Odpowiedz
-4
@ fan1910
dnia 10.08.2021, 13:36 · Zgłoś
Ale Stalowa Wola czy Siarka mają sponsorów i dużo dużo większe dotacje z miasta, tak trudno się domyślić?
Odpowiedz
4
@ Kot
dnia 10.08.2021, 14:25 · Zgłoś
A tu dlaczego nie ma sponsorów ? Przecinacze nie pomogą ?
Odpowiedz
5
@ matel
dnia 10.08.2021, 17:25 · Zgłoś
Jak sie czyta wpisy tutaj to wiadomo dlaczego nie ma sponsorów czy wyniki sa słabe.Nie ma miasta gdzie poziom tzw.kibiców byłby choc troszke zblizony do tego co reprezentuja soba kibice jasielskiej drużyny.Ich stac napisac komentarz,zaatakowac w 7 [...]ka w kołaczycach bo juz wejsc na mecz i dac klubowi zarobić to nie są chetni.Wg. relacji jednego z portali na meczu obecnych było 50 kibiców w tym ci z nienaszowa a poza obiektem za siatką na krzywego [...] mecz oglądało kolejnych 50 ,,fanatyków'' reprezentujacych ten sam poziom jak ci tutaj piszacy komentarze.
Odpowiedz
4
@ Jarosława
dnia 10.08.2021, 20:04 · Zgłoś
Młodzi z JKS też mają sponsorów czyli rodziców
Tzw dobrowolna składka
Odpowiedz
5
@ Natural Born Leader
dnia 10.08.2021, 12:41 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ fan1910
dnia 10.08.2021, 12:33 · Zgłoś
To jak uRZĄD miasta traktuje Nasz klub dodatkowo obniża morale drużyny.. Wystarczy spojrzeć na główną płytę, na której jedyne prace jakie są to kopce kretów... A o 'nowej' trybunie przy sztucznych boisku nie wspomne... DRAMAT, o takich rzeczach trzeba kręcić dokument i pokazać światu jak władze traktują sport, jeden z najstarszych klubów w Polsce i stara się tak iść po kosztach, aby jak najwięcej wpadło do kieszeni...
Odpowiedz
7
@ KIBIC
dnia 10.08.2021, 13:23 · Zgłoś
Polecam dokument "Asy z B klasy" - pewnych rzeczy można się uczyć od występujących tam osób, a nie tylko liczyć na urzędy...
Odpowiedz
-5
@ Mariusz
dnia 11.08.2021, 13:57 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
6
@ belfer do mariusz
dnia 11.08.2021, 14:43 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 10.08.2021, 11:34 · Zgłoś
Ruszyła maszyna!!!
Odpowiedz
14
@ Matko Boska
dnia 10.08.2021, 11:18 · Zgłoś
Jasło - Nienaszów i Jasło przegrywa, chyba już nawet komentarz nie jest potrzebny do takiego obrazu 2-3 żenująca sprawa
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 10.08.2021, 10:29 · Zgłoś
W następnym meczu gramy o 3 punkty.
Odpowiedz
-1
@ Xcx
dnia 10.08.2021, 11:10 · Zgłoś
Tylko 3 pkt
Odpowiedz
5
@ vgdg
dnia 10.08.2021, 10:15 · Zgłoś
no tak jak takie potegi pilkarskie przyjezdzaja to niestety,cala wina jest zwiazku pilkarskiego ze pozwala grac takim potega jak Nienaszow
Odpowiedz
4
@ ja
dnia 10.08.2021, 08:41 · Zgłoś
ale tu cicho po porażce. po wygranej każdy wylewny. śmieszni jesteście
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.