Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Okręgowy Turniej Judo

17

W czwartkowe popołudnie 28 Października w Rzeszowie odbył, się Okręgowy Turniej Judo,  gdzie uczestniczyły kluby z Podkarpacia . Nie mogło również zabraknąć  UKS”MOSIR JASŁO, było to dobre sprawdzenie  nowych technik  które zawodnicy poznali jak również przygotowanie się do  zawodów na arenach ogólnopolskich. Nasi zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony zważywszy, że dziewczyny niejednokrotnie walczyły z chłopakami.

Wyniki naszych zawodników:
Triumfatorami w swoich kategoriach wagowych i wiekowych zostali:
Motkowicz Zuzanna (Zozol), Kwaśny Gabriela ( Gaba), Kwaśny Maja (Chichotek),  Dubiel Aleksandra (Duduś), Dubiel Michał (Misiek) ,Lejkowska Beata (Beti)
Po zaciętych walkach rywalizując chłopakami na drugim stopniu podium znalazła się Mierzwa Kornelia (Groszek).
Trzecie lokaty wywalczyli:
Barbara Śliwa (Xena), Kaźmierczyk Szymon (Szymoniasty), Gajecka Adrianna (Ada) , Gajecka Marlena, Mierzwa Kamil (Czesiu),
Na Piątych lokatach znaleźli się:
Kaźmierczyk Aleksandra(Wirusek), Wiśniowicz Iga, Hendzel Mateusz (Mati), Piekarczyk Mikołaj (Mikuś)

Serdeczne podziękowanie dla rodzicom za pomoc w wyjeździe na zawody.


UKS”MOSIR”JASŁO

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ nikt
dnia 15.01.2011, 21:46 · Zgłoś
brongielos
Odpowiedz
0
@ jjjjj
dnia 19.11.2010, 21:18 · Zgłoś
ha nonono nieżle oby tak dalej
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 16.11.2010, 13:38 · Zgłoś
brawo judoczki ze szkoly podstawowej Nr.4
Odpowiedz
0
@ brc
dnia 15.11.2010, 10:25 · Zgłoś
Po raz kolejny czytam artykuł i nasuwa mi się jedno..mianowicie powtarza się zdanie że dziewczynki z UKS-u walczyły z chłopcami, myślę że skoro one walczyły z chłopcami to chłopcy z uks-u walczyli z dziewczynkami z innych klubów i niestety w wielu walkach pewnie okazali się gorsi.
Odpowiedz
0
@ do autora
dnia 14.11.2010, 09:26 · Zgłoś
tam był poziom niższy niż na treningu heheheheheh
dwa kluby z Jasła i jeden z Rzeszowa brawo super wynik
Odpowiedz
0
@ eeeeeee
dnia 14.11.2010, 08:08 · Zgłoś
no trener jest boski <3
Odpowiedz
0
@ antidotum
dnia 14.11.2010, 06:36 · Zgłoś
Te uśmiechniete twarze dzieciaków i trenera mówią same za siebie.Tak trzymać najważniejsza jest atmosfera i zabawa.
Odpowiedz
0
@ Action
dnia 13.11.2010, 20:47 · Zgłoś
Michał Gratulacje!
Odpowiedz
0
@ yo
dnia 13.11.2010, 17:07 · Zgłoś
3 zdjecie wymiata! :D
Odpowiedz
0
@ GacuŚ
dnia 13.11.2010, 16:17 · Zgłoś
A Baśka to dlaczego Xena?? A tak w ogóle gratulacje. ;p
Odpowiedz
0
@ marzena
dnia 13.11.2010, 14:59 · Zgłoś
Brawo Michał!!!! Tak trzymajcie;)))
Odpowiedz
0
@ mama
dnia 13.11.2010, 14:17 · Zgłoś
Ale ładnie wyglądacie....
Odpowiedz
0
@ ss
dnia 13.11.2010, 10:24 · Zgłoś
Gratuluje. To jest własciwa droga aby wychować dzisiejszą młodzież.
Odpowiedz
0
@ czarna
dnia 13.11.2010, 08:42 · Zgłoś
Podstawa to dobra zabawa!!! A ją widać na każdym z tych zdjęć, trenerze niech trener nadal ma w sobie tyle energii oraz optymizmu i przekazuje go dzieciakom. Widać ze ona Pana wręcz kochają. Powodzenia w dalszych trzymaniach i dźwigniach ;)
Odpowiedz
0
@ WTCH
dnia 13.11.2010, 07:32 · Zgłoś
Gratulacje dla dzieciaków i super trenera :)
Odpowiedz
0
@ Ewela
dnia 12.11.2010, 20:13 · Zgłoś
Super gromadka jasielskich judoków! Gratuluję jak zwykle:)
Odpowiedz
-3
@ hahaah
dnia 12.11.2010, 19:00 · Zgłoś
jaka wioska hahaah
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.