Okręgowy Turniej Judo
W czwartkowe popołudnie 28 Października w Rzeszowie odbył, się Okręgowy Turniej Judo, gdzie uczestniczyły kluby z Podkarpacia . Nie mogło również zabraknąć UKS”MOSIR JASŁO, było to dobre sprawdzenie nowych technik które zawodnicy poznali jak również przygotowanie się do zawodów na arenach ogólnopolskich. Nasi zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony zważywszy, że dziewczyny niejednokrotnie walczyły z chłopakami.



Wyniki naszych zawodników:
Triumfatorami w swoich kategoriach wagowych i wiekowych zostali:
Motkowicz Zuzanna (Zozol), Kwaśny Gabriela ( Gaba), Kwaśny Maja (Chichotek), Dubiel Aleksandra (Duduś), Dubiel Michał (Misiek) ,Lejkowska Beata (Beti)
Po zaciętych walkach rywalizując chłopakami na drugim stopniu podium znalazła się Mierzwa Kornelia (Groszek).
Trzecie lokaty wywalczyli:
Barbara Śliwa (Xena), Kaźmierczyk Szymon (Szymoniasty), Gajecka Adrianna (Ada) , Gajecka Marlena, Mierzwa Kamil (Czesiu),
Na Piątych lokatach znaleźli się:
Kaźmierczyk Aleksandra(Wirusek), Wiśniowicz Iga, Hendzel Mateusz (Mati), Piekarczyk Mikołaj (Mikuś)
Serdeczne podziękowanie dla rodzicom za pomoc w wyjeździe na zawody.
UKS”MOSIR”JASŁO













