Operacja "IV liga"
Rozgrywki ligowe klasy okręgowej już za nami, teraz należy poważnie zacząć myśleć o przygotowaniach do rundy jesiennej sezonu 2008/09 w IV lidze podkarpackiej. Czasu nie pozostało zbyt dużo, bowiem między sezonami ligowymi jest zaledwie półtora miesiąca przerwy.
Zawodnicy Czarnych Jasło przebywają aktualnie na zasłużonym wypoczynku, który potrwa do połowy lipca. Zajęcia zostaną wznowione 11 lipca (piątek) na stadionie głównym, przy ul. Śniadeckich 15. Wówczas zostanie ustalony szczegółowy plan treningowy, przygotowujący nasz zespół do występów w IV lidze. Ponadto pierwszy zespół rozegra 6 meczy kontrolnych, większość to drużyny, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w najbliższych rozgrywkach: 16.07 - Strumyk Malawa, 19.07 - Stal Sanok, 23.07 - Glinik Gorlice, 26.07 - Polonia Przemyśl, 30.07 - Błękitni Ropczyce, 02.08 - Nafta Jedlicze. Miejsca oraz godziny sparingów nie są jeszcze znane. Start ligi planowany jest na początek sierpnia.
Czarni Jasło
