Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Operacja "IV liga"

17

 Rozgrywki ligowe klasy okręgowej już za nami, teraz należy poważnie zacząć myśleć o przygotowaniach do rundy jesiennej sezonu 2008/09 w IV lidze podkarpackiej. Czasu nie pozostało zbyt dużo, bowiem między sezonami ligowymi jest zaledwie półtora miesiąca przerwy.

Zawodnicy Czarnych Jasło przebywają aktualnie na zasłużonym wypoczynku, który potrwa do połowy lipca. Zajęcia zostaną wznowione 11 lipca (piątek) na stadionie głównym, przy ul. Śniadeckich 15. Wówczas zostanie ustalony szczegółowy plan treningowy, przygotowujący nasz zespół do występów w IV lidze. Ponadto pierwszy zespół rozegra 6 meczy kontrolnych, większość to drużyny, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w najbliższych rozgrywkach: 16.07 - Strumyk Malawa, 19.07 - Stal Sanok, 23.07 - Glinik Gorlice, 26.07 - Polonia Przemyśl, 30.07 - Błękitni Ropczyce, 02.08 - Nafta Jedlicze. Miejsca oraz godziny sparingów nie są jeszcze znane. Start ligi planowany jest na początek sierpnia.

Czarni Jasło 

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ yyy
dnia 28.06.2008, 15:24 · Zgłoś
małe sprostowanie : VI ligi nie ma xD
Odpowiedz
0
@ maradona
dnia 27.06.2008, 22:01 · Zgłoś
Dzięki tej ******* p.Trenerowi nie jesteśmy tam gdzie Krośnianka, czyli w 3 lidze.Wyrzućcie tego ************, dla dobra jasielskiej piłki nożnej.
Odpowiedz
0
@ JASŁO
dnia 27.06.2008, 19:54 · Zgłoś
SIABADAK TY CHYBA Z TASMANOWA ***** JESTES,TAK SIE ZNASZ NA VI LIDZE! :lol:
Odpowiedz
0
@ JAśLANIN
dnia 27.06.2008, 15:54 · Zgłoś
O czym wy wszyscy mówicie, jak czarni sie nie wzmocnia lepszymi zawodnikami niz tak jak do tej pory z roznych A czy B klasy, to moga juz myslec o spadku. Grali do tej pory ze ślepymi z roznych wiosek w V lidze to na spokoju wygrywali,teraz wyjda na mecz na 4 lige i niektorzy zawodnicy juz przed meczem beda mieli kupe [...].
Odpowiedz
0
@ JJKS
dnia 27.06.2008, 12:37 · Zgłoś
Pierwszy mecz u siebie z Igloopolem 9/10 sierpnia !!!
Odpowiedz
0
@ jimi
dnia 27.06.2008, 10:01 · Zgłoś
Widze ze jestes wielkim fanem pilki noznej skoro nawet nie wiesz z kim czarni beda rywalizowac na 4 ligowych boiskach.
Odpowiedz
0
@ stary a ciekawski
dnia 27.06.2008, 07:58 · Zgłoś
... czyżby już po sponsoringu Gamrata. A jeżeli błąd to - niewybaczalny.- - czyżby.
Odpowiedz
0
@ zyg zyg
dnia 27.06.2008, 06:04 · Zgłoś
sponsorzy na Was liczą!!! GAMRAT S.A.
Odpowiedz
0
@ siabadak
dnia 27.06.2008, 00:18 · Zgłoś
widze ze bardzo ciekawe druzyny; ) sanok, przemysl, gorlice, jedlicze ;) zapowiada sie niezle ;>
Odpowiedz
0
@ padre
dnia 26.06.2008, 21:22 · Zgłoś
Nie wiem o czym wy mówicie, Czarni wygrywali na wioskach, to obciach:p
Odpowiedz
0
@ jasło
dnia 26.06.2008, 19:41 · Zgłoś
ciekawe jak tam pseudo remont 4-to ligowy:lol:
Odpowiedz
0
@ dariczek
dnia 26.06.2008, 19:33 · Zgłoś
czym tu sie cieszyc 4 liga tylko na jeden sezon wielkie miasto jaslo hehe
Odpowiedz
0
@ krośniaczek ci ja
dnia 26.06.2008, 16:52 · Zgłoś
I już za parę miesięcy wierni fani Czarnych bedą spiewać: Bójcie się [...] - do "okręgówki" znowu wracamy! :p
Odpowiedz
0
@ marcin
dnia 26.06.2008, 16:37 · Zgłoś
munia to jest taki słaby ze hej. zresztą stachaczyński to samo. Według mnie Daniel Myśliwiec, Dedo, Chrząszcz, Kasprzyk Ci piłkarze stanowią o sile druzyny.
Odpowiedz
0
@ cj
dnia 26.06.2008, 15:51 · Zgłoś
gdzie mozna ogladnoc zdjecia z meczu z brzozoviom
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 26.06.2008, 14:00 · Zgłoś
damy rade a w szczeolnosci prze munie on jest super
Odpowiedz
0
@ lechu
dnia 26.06.2008, 13:53 · Zgłoś
nie ma co sie spieszyc i tak za rok 3 liga
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.