Opole – Challenger 2010. Dawid Wnęk na podium!
W dniu 6 listopada w Opolu odbył się międzynarodowy turniej Karate Kyokushin pod nazwą Challenger 2010.



W zawodach z naszego klubu wziął udział Dawid Wnęk, który wystartował w kategorii kumite juniorów.
Nasz zawodnik w pierwszym pojedynku zwyciężył z przeciwnikiem cięższym od siebie o 8 kg. W kolejnej walce trafił również na o wiele cięższego zawodnika. Po zaciętym pojedynku Dawid musiał uznać wyższość swojego rywala – późniejszego zdobywcy I miejsca. Nasz zawodnik ostatecznie zajął III miejsce.
Gratulujemy!!!
oyama-jaslo
