Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ósemka najlepsza

2

Szkoła Podstawowa nr 8 zwyciężyła w Międzyszkolnym Turnieju Piłkarskim chłopców z rocznika 2004 i młodsi, zorganizowanym przez Międzyszkolny Klub Sportowy „Gamracik” działający przy Szkole Podstawowej nr 11 w Jaśle.Patronat honorowy nad imprezą objął burmistrz Jasła Ryszard Pabian.

W turnieju udział wzięło jedenaście drużyn reprezentujących szkoły podstawowe: z Brzysk, Błażkowej, Kołaczyc i Niegłowic (Szkoła Społeczna) oraz z Jasła: nr 2, 4, 7, 8, 10, 11, 12.Najlepsi okazali się zawodnicy trenujący pod okiem Ryszarda Skuby, którzy w finałowym meczu pokonali zawodników Roberta Podkulskiego ze Szkoły Podstawowej nr 2 (3:2). Trzecie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 4 (trener Dominik Kowalski), która w rzutach karnych zwyciężyła z drużyną z  Kołaczyc(trener Piotr Cieniek).

Specjalnymi statuetkami nagrodzono również wyróżniających się zawodników: królem strzelców został Oskar Polakiewicz (SP nr 4), najlepszym zawodnikiem Wiktor Potyra (Zespół Szkół Społecznych w Niegłowicach), a najlepszym bramkarzem Mikołaj Kubacki (SP nr 8).

- Tego typu turnieje to znakomity sposób integracji pomiędzy uczniami z różnych szkół, a mających te same zainteresowania. Bardzo cieszymy się, że z roku na rok, w naszych zawodach bierze udział coraz większa liczba drużyn – podkreślił Tomasz Przybyłowicz, prezes MKS „Gamracik” Jasło. Z kolei wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Jasła Urszula Czyżowicz, pełniąca funkcję przewodniczącej Zarządu Osiedla Gamrat, zapraszała na kolejną edycję turnieju, który w przyszłym roku może już odbędzie się na nowo zmodernizowanym obiekcie sportowym w Gamracie.

Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a najlepsze drużyny dodatkowo uhonorowane zostały pucharami. Gratulacje zawodnikom składali: Elwira Musiałowicz-Czech, zastępca burmistrza Jasła, Urszula Czyżowicz oraz Tomasz Przybyłowicz.

Podczas turnieju, który odbył się 17 października na hali sportowej jasielskiego MOSiR-u, każdy uczestnik otrzymał słodkie bułeczki, napoje oraz owoce.Współorganizatorem imprezy byli: Miasto Jasło, Samodzielny Publiczny Miejsko-Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej, Szkoła Podstawowa nr 11 oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Organizatorzy dziękują wszystkim za wsparcie i pomoc.

UMJ

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
1
@ O,E,M
dnia 20.10.2016, 18:44 · Zgłoś
gratulacje dla naaaaajlepszego bramkarza!!! miki!!!miki !!!
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 20.10.2016, 07:16 · Zgłoś
A które miejsce zajęli gospodarze turnieju ?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.