Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Ósma kolejka ligi halowej za nami

16
W najciekawszym meczu wieczoru lider rozgrywek Skensy Sztos pokonał mistrza ligi halowej z poprzedniego sezonu Karczmę u Edwarda i umocnił się na prowadzeniu w tabeli. Pozostanie na nim co najmniej przez miesiąc, bo właśnie tyle będzie trwała świąteczno - noworoczna przerwa w rozgrywkach ligowych.


Komplet wyników ósmej kolejki:

Ferajna Artura S. – Agenci  7-0

Lider Jaslo4u.pl – Solgam  4-4

Skensy Sztos - Karczma u Edwarda  4-2

Guardi – Osiedle Mickiewicza  4-3

Real Galacticos – Nowy Żmigród  1-5

Solidarność Gamrat – TS Sokół  4-3

Tabela rozgrywek po ośmiu kolejkach:

 

Mecze

Punkty

Bramki

1) Skensy Sztos

7

19

35-10

2) Solidarność Gamrat

8

18

36-26

3) Nowy Żmigród

7

18

32-23

4) Lider Jaslo4u.pl

8

16

26-19

5) Karczma u Edwarda

7

10

27-26

6) TS Sokół

7

8

27-29

7) Real Galacticos

8

7

23-32

8) Osiedle Mickiewicza

7

5

22-28

9) Ferajna Artura S.

7

4

21-31

10) Guardi

7

4

10-23

11) Solgam

7

2

14-34


* Wyniki drużyny „Agenci” z pierwszej fazy rozgrywek, czyli rundy „każdy z każdym” nie są liczone do tabeli i statystyk ligowych.
 

Dziewiąta kolejka w dniu 22.01.2010 (piątek).


"e6"
Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
0
@ pantera do solgam
dnia 21.12.2009, 12:32 · Zgłoś
Tak mi sie wydawało że grał ktoś nowy,może sie pomyliłem .
Odpowiedz
0
@ do pantera
dnia 21.12.2009, 09:37 · Zgłoś
Dziobo był od początku w składzie, tylko nie mógł grac przez "zakaz" Czarnych ;/
Odpowiedz
0
@ solgam
dnia 20.12.2009, 23:53 · Zgłoś
do "pantera" a kto niby jest tym nowym zawodnikiem według Ciebie???
Odpowiedz
0
@ Dana1989
dnia 20.12.2009, 22:30 · Zgłoś
Ponti szalejesz widze ze se jezdzisz hehe pozdro dla wszystkich hehe a najbardziej dla Ferajna Artura S

Walczyc Ponti Walczyc
Odpowiedz
0
@ pantera
dnia 20.12.2009, 20:04 · Zgłoś
Bardzo dobra kolejka za nami świetne mecze i ciekawe wyniki,poza tym dużo bramek a to cieszy!! Widze że drużyny myślą już o barażach sprowadzając nowych zawodników ,Karczma (Dziobek) Ferajna ( nr 17 ) oraz Solgam .
Odpowiedz
0
@ AmbigraM
dnia 20.12.2009, 12:59 · Zgłoś
Tylko z wwww wczoraj Ponti nie bronił.... Więc zanim sie wypowiesz to sie dobrze zastanów.
Odpowiedz
0
@ do wwww
dnia 20.12.2009, 10:30 · Zgłoś
heh zal ponti ma 25 lat
kamisza stal na brwmce uferajny
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 19.12.2009, 21:43 · Zgłoś
a właśnie że bardzo dobra decyzja o zamknięciu terenu boiska dla kibiców. Niby nic takiego ale całkiem inaczej się gra. Niedobrze tylko, że dopiero po incydencie wzięli się za porządek na hali.
Odpowiedz
0
@ Kibicu
dnia 19.12.2009, 21:12 · Zgłoś
Masz rację, nie czuje się atmosfery meczu, tak smutno, sztywno, przecież nikt nikomu nie przeszkadzał kibicując tuż przy linii bocznej, czy za bramkami, wręcz przeciwnie. Nie rozumiem decyzji gospodarza, organizatorów.
Odpowiedz
0
@ do pytanie
dnia 19.12.2009, 20:28 · Zgłoś
Mecz zakonczyl sie obustronnym walkowerem i odjeciem po 5 goli czy tam ilu, co jednoznacznie oznacza, ze tak jak by nie bylo meczu ;]
Odpowiedz
0
@ wwww
dnia 19.12.2009, 18:29 · Zgłoś
Ponti jest z 92 hahahaha szokująco :P
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 19.12.2009, 16:56 · Zgłoś
Bez sensowna decyzja organizatorów o zamknięciu miejsc siedzących za bramkami. Wczoraj ledwo co się ludzie pomieścili a nie dopuszczenie kibiców za bramki to moim zdaniem bezsensowna decyzja. Wystarczy 2,3 ochroniarzy jeżeli chcą zapobiec bójką a nie od razu zamykac miejsca :/
Odpowiedz
0
@ pytanie
dnia 19.12.2009, 15:49 · Zgłoś
ja mam pytanie jak sie skonczyla sprawa wisloki nowy zmigrod odustronny walkower czy jeszcze ie wiadomo??? a jezeli nie wiadomo to zmigrod ma 6 rozegranych meczy a nie 7!!!!
Odpowiedz
0
@ Do Ojca Mateusza
dnia 19.12.2009, 15:37 · Zgłoś
to jest rezerwowoy bramkarz Ferajny rocznik 92
Odpowiedz
0
@ do ojca
dnia 19.12.2009, 14:38 · Zgłoś
rocznik 92 :)
Odpowiedz
0
@ Ojciec Mateusz
dnia 19.12.2009, 12:24 · Zgłoś
Najciekawszy mecz Solgam - Lider.
i Karczma - Sekensy.
a mam takie pytanie do kogoś z Ferajny Co to za bramkarz u was Bronił? i jaki to Rocznik
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.