OSP Lisów najlepszy
4
Drużyna OSP Lisów zwyciężyła w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Gminnego Związku OSP. W zawodach uczestniczyło 10 drużyn OSP z gminy Skołyszyn. Turniej odbył się 14 marca w Zespole Szkół Publicznych w Skołyszynie.

Konkurs został zorganizowany z inicjatywy Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej w Skołyszynie. Na 13 jednostek działających w obrębie tej gminy udział wzięło 10 zespołów. Miejsce pierwsze wywalczyła drużyna z OSP Lisów, na drugim uplasował się zespół OSP Siepietnica. Trzecia lokata przypadła OSP Skołyszyn, a czwarta OSP Przysieki.








Królem strzelców został Tobiasz Walczyk z OSP Lisów, za najlepszego bramkarza turnieju uznano Mirosława Czocharę OSP Siepietnica. Tytuł najlepszego piłkarza turnieju wywalczył Piotr Śmietana zawodowy strażak PSP w Jaśle, członek OSP Skołyszyn.

- Na co dzień spotykamy się przy różnych działaniach ratowniczych niosąc pomoc, wszystkim, którzy jej potrzebują. Sprawność fizyczna jest potrzebna na każdym kroku. Dzisiaj mieliście okazję wykazać się tą sprawnością. Serdecznie gratuluję wszystkim drużynom, jakie wzięły udział w dzisiejszym turnieju – mówił podczas wręczania nagród Wiesław Latoszek, komendant Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Jaśle.
- Chcieliśmy przez organizację tego turnieju zintegrować środowiska pożarnicze. Strażacy przecież nie tylko gaszą pożary, ratują także życie ludzkie, a to wymaga szybkości i sprawności. Dlatego ale również muszą być wysportowani. Ten turniej jest pewną formą treningu. Planujemy już na przyszły rok zorganizować kolejny, tym razem o zasięgu powiatowym – mówi Stanisław Święch, komendant Gminnego Związku OSP w Skołyszynie.
(omega)
Zapraszamy do obejrzenia <Fotorelacji> .

Konkurs został zorganizowany z inicjatywy Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej w Skołyszynie. Na 13 jednostek działających w obrębie tej gminy udział wzięło 10 zespołów. Miejsce pierwsze wywalczyła drużyna z OSP Lisów, na drugim uplasował się zespół OSP Siepietnica. Trzecia lokata przypadła OSP Skołyszyn, a czwarta OSP Przysieki.








Królem strzelców został Tobiasz Walczyk z OSP Lisów, za najlepszego bramkarza turnieju uznano Mirosława Czocharę OSP Siepietnica. Tytuł najlepszego piłkarza turnieju wywalczył Piotr Śmietana zawodowy strażak PSP w Jaśle, członek OSP Skołyszyn.

- Na co dzień spotykamy się przy różnych działaniach ratowniczych niosąc pomoc, wszystkim, którzy jej potrzebują. Sprawność fizyczna jest potrzebna na każdym kroku. Dzisiaj mieliście okazję wykazać się tą sprawnością. Serdecznie gratuluję wszystkim drużynom, jakie wzięły udział w dzisiejszym turnieju – mówił podczas wręczania nagród Wiesław Latoszek, komendant Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Jaśle.
- Chcieliśmy przez organizację tego turnieju zintegrować środowiska pożarnicze. Strażacy przecież nie tylko gaszą pożary, ratują także życie ludzkie, a to wymaga szybkości i sprawności. Dlatego ale również muszą być wysportowani. Ten turniej jest pewną formą treningu. Planujemy już na przyszły rok zorganizować kolejny, tym razem o zasięgu powiatowym – mówi Stanisław Święch, komendant Gminnego Związku OSP w Skołyszynie.
(omega)
