Ostatni sprawdzian MKS "MOSiR- GAMRAT" Jasło
10
W Sanoku odbył się turniej w piłce siatkowej o puchar Prezesa Towarzystwa Sportowego "VOLLEVBALL" Sanok. Udział wzięło cztery drużyny: TSV Mansard Sanok, GOSiR Jedlicze, AKS "Resovia" i MKS "MOSiR- GAMRAT" Jasło. Zespół jasielski, mimo poważnego osłabienia spowodowanego chorobami Patryka Łaby i Kuby Cynkla wygrał wszystkie mecze w stosunku 2:1 (grano do dwóch wygranych setów), zajmując tym samym zdecydowanie I miejsce.
Zespół MKS "MOSiR"-GAMRAT" Jasło, prowadzony przez Marcina Cioska wystąpił w składzie: Rafał Cabaj, Łukasz Chrzanowski, Bronisław Dedo, Arkadiusz Janik, Damian Pawlik, Mateusz Wietecha, Krzysztof Wrzosek i Krzysztof Zabawa.
Turniej w Sanoku był końcowym etapem bardzo pracowitych przygotowań jasielskiej drużyny do startu w III lidze. W sobotę jaślanie rozegrają pierwszą kolejkę spotkań o mistrzostwo III ligi w Mielcu z zespołem MKPS "STAL" Mielec.
BAT
Zespół MKS "MOSiR"-GAMRAT" Jasło, prowadzony przez Marcina Cioska wystąpił w składzie: Rafał Cabaj, Łukasz Chrzanowski, Bronisław Dedo, Arkadiusz Janik, Damian Pawlik, Mateusz Wietecha, Krzysztof Wrzosek i Krzysztof Zabawa.
Turniej w Sanoku był końcowym etapem bardzo pracowitych przygotowań jasielskiej drużyny do startu w III lidze. W sobotę jaślanie rozegrają pierwszą kolejkę spotkań o mistrzostwo III ligi w Mielcu z zespołem MKPS "STAL" Mielec.
BAT
