Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Otwarte Mistrzostwa Szachowe w MDK-u

1
 Podczas tegorocznych ferii Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle organizuje Otwarte Mistrzostwa Szachowe dla uczniów szkół podstawowych i średnich z województwa podkarpackiego.

Celem imprezy jest popularyzacja tej królewskiej gry wśród mieszkańców miasta Jasła i gminy Jasło.

Rozgrywki finałowe zostaną przeprowadzone systemem szwajcarskim na dystansie pięciu rund. Tempo gry to 15 minut dla zawodnika /-czki/ na rozegranie partii.



Otwarte Feryjne Mistrzostwa  Szachowe  


Jasło 14.02.2009 r. (sobota)      


I. Cel:
- Wyłonienie indywidualnego mistrza w kategorii  szkoły podstawowej i średniej
- Popularyzacja szachów na terenie miasta i gminy Jasła

II. Organizatorzy:

- Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury
- Klub Sportowy MDK Jasło

III. Termin i miejsce:
- Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle – w dniu 14.02.2009 r.
  - zapisy o godz. 8.45.
  - I runda - 9.00

IV. System  rozgrywek:
- Turnieje finałowe zostaną przeprowadzone systemem    szwajcarskim na dystansie 5 rund
- Kojarzenie komputerowe
- Tempo gry: 15 minut dla zawodnika /-czki/ na rozegranie partii.

V. Uczestnictwo:
- W turnieju startować może każdy mieszkaniec województwa podkarpackiego

VI. Sędziowanie:
- Sędzią głównym  jest Zbigniew Kardyś Tel: 0 607 545 121

VII. Nagrody:
- Zwycięzcy otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe
- Nagrody fundują Organizatorzy.

VIII. Uwagi końcowe:
- W turnieju obowiązuje Kodeks Szachowy z 2009 roku.
- Ostateczna interpretacja niniejszego Regulaminu należy do Organizatorów.


MDK
Reklama

Komentarze: 1

Dodaj komentarz Widok:
0
@ chessmaster
dnia 14.02.2009, 22:59 · Zgłoś
oo tak był wysoki poziom xD <żal>:@:DB):p:o:(:|;):)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.