Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

„Partyzanci” lepsi od Czarnych

24

Czarni Jasło wrócili z Targowisk bez zdobyczy punktowej. W meczu dwudziestej kolejki klasy okręgowej ulegli miejscowemu Partyzantowi  1:2. Jedynego gola dla jaślan strzelił Damian Kulig.

W wyjściowej jedenastce jasielskiej drużyny zabrakło między innymi Łukasza Urbana, Kacpra Szury, czy też Krzysztofa Szydło. O sile ofensywnej Czarnych decydować mieli Bartłomiej Rodak, Damian Kulig oraz Dominik Wilk.

fot. Archiwum

Pierwsi gola zdobyli gospodarze. W 28. Minucie spotkania z pierwszej piłki zewnętrznym podbiciem na bramkę Damiana Niemczyńskiego uderzył Karol Dobrzański. Bramkarz Czarnych nie zdołał dosięgnąć futbolówki, która wpadła do siatki tuż przy prawym słupku. W pierwszej odsłonie meczu wynik nie uległ już zmianie.

W 60. minucie gry jaślanie doprowadzili do wyrównania. Najpierw z rzutu wolnego na bramkę, z blisko 30 metrów huknął Bartosz Szopa. Bramkarz gospodarzy z trudem zatrzymał piłkę, która jednak trafiła wprost pod nogi Rodaka. Ten z kolei zachowując zimną krew zagrał futbolówkę wzdłuż linii bramkowej do pozostawionego bez opieki Kuliga. Napastnik Czarnych z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce.  

Zwycięstwo gospodarzy w sobotnim spotkaniu przypieczętował Radosław Macnar. Zawodnik Partyzanta szczęśliwie przejął w polu karnym piłkę uderzoną wcześniej w kierunku bramki przez jednego z kolegów z drużyny. Z pięciu metrów wpakował ją do siatki obok bezradnego Niemczyńskiego. Ostatecznie Czarni Jasło przegrali w Targowiskach z Partyzantem 1:2. Już 1 maja jaślanie zmierzą się na wyjeździe z Iskrą Przysietnica.

JKS Czarni 1910 Jasło: Damian Niemczyński (Br) - Michał Borowiec, Wojciech Myśliwiec, Bartosz Szopa, Artur Wójtowicz- Paweł Setlak (85. Kamil Bilski), Przemysław Musiał, Jakub Wyderka (86. Tomasz Pałucki), Dominik Wilk (83. Mateusz Biernacki), Bartłomiej Rodak, Damian Kulig (62. Kacper Szura).

Trener: Ryszard Skuba

red.

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ WUZET
dnia 05.05.2019, 07:47 · Zgłoś
Często pojawia się tutaj nazwisko "baniak" - kto to jest?
Odpowiedz
1
@ Beniaminek
dnia 01.05.2019, 09:52 · Zgłoś
Marzenie heee, Beniaminek bardzo często przegrywa z ww akademiami, a co do finansów to Beniaminek ma sponsora strategicznego:) firmę PROFBUD, ostatnio chcieli kilku chłopców z Jasła wrócili do Krosna bez nich.
Odpowiedz
4
@ Aktiv pro
dnia 01.05.2019, 13:35 · Zgłoś
To niech szkółki jasielskie też znajdą sponsora strategicznego,podobnie jak klub Czarni Jasło.Takue dane nic nie dają bo ludzie nie rozumieją że dotacja dla np.Targowisk z gminy to 60 tys.ale sponsor firma mel bud i kilka mniejszych daje ogromne pieniądze o jakich kluby z Jasła i okolic mogą pomażyć Czarni na seniorkę mają z miasta 40 tys.a Karpaty Krosno na seniorów z miasta prawie 200 a różnica jednej klasy
Odpowiedz
2
@ Mac
dnia 01.05.2019, 08:52 · Zgłoś
A jak się do tego ma że AP Jasło ma 40 tys.dotacji z miasta Jasła,UKS 6 jeszcze więcej a taki Beniaminek Krosno tylko 8 tys. a gra w klubie z Krosna to mażenie wszystkich chłopaków z Jasła co udaje się tylko najlepszym? Coś jest tutaj nie tak chyba,jeśli dodać do tego składki rodziców po kilkadziesiąt złotych miesięcznie to się okazuje że to niezły interes dla niektorych
Odpowiedz
5
@ kibic
dnia 01.05.2019, 08:10 · Zgłoś
W klubie 100 kibice wpłacają różne kwoty na pewno nie wszyscy po 100 zł. Klub podaje co miesiąc wpłaty i to jest też spory wkład na wydatki Czarnych bo ok 5 tyś miesięcznie.
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 30.04.2019, 23:07 · Zgłoś
Już wiele razy prezes chwalił klub stu, bo 100 członkówx100zl miesięcznie to 10000złx 12 miesięcy to 120000 zł z miasta 150000 to już 270000 zł. nie wiem, czy powiat coś dodaje i czy sa jacyś inni sponsorzy, ale to kupa pieniędzy i nie wiemy gdzie one i na co sa wydawane. Audyt potrzebny wyjaśni wszystko i będzie ok.
Odpowiedz
3
@ Większość
dnia 01.05.2019, 15:04 · Zgłoś
To nie jest 100zł miesięcznie, tylko ile kto da. Większość osób deklaruje się na kwoty w zakresie 20-100zł miesięcznie :)
Odpowiedz
0
@ oj
dnia 30.04.2019, 21:29 · Zgłoś
kumaty
zarzad wszystko rozlicza do wgladu
Odpowiedz
4
@ kumaty
dnia 30.04.2019, 21:12 · Zgłoś
oj Ty tak na poważnie z tym długiem ! zobacz jeszcze raz na dotacje i przelicz bo przy dobrym gospodarzu ten dług przy tej dotacji od miasta przez tyle lat na ten poziom rozgrywek już dawno powinien zostać spłacony !
Odpowiedz
0
@ Pozdro
dnia 30.04.2019, 21:44 · Zgłoś
A czy kolego rozumiesz, że z dotacji nie można spłacać długu?
Odpowiedz
1
@ księgowy
dnia 30.04.2019, 21:55 · Zgłoś
A to można dług spłacać np. z biletów to są wpływy dodatkowe dla klubu minimum 20 tyś rocznie !
Odpowiedz
0
@ do ksiegowy
dnia 01.05.2019, 20:18 · Zgłoś
Jeśli w roku jest 15 meczy a na każdy sprzedaje się 100-130 biletów po 7 zł to dochód z biletów jest raczej 10 tyś.Teraz pomyśl ile lat trzeba spłacać dług w wysokości 260-300 tyś. z biletów? 20 lat? 30? Bardzo marny z Ciebie księgowy.
Odpowiedz
-1
@ kibic
dnia 01.05.2019, 20:41 · Zgłoś
ostatnio bylo ponad 400 kibicow czyli mam rozumiec ze ponad 300 weszlo za darmo ?
Odpowiedz
-1
@ oj
dnia 30.04.2019, 21:05 · Zgłoś
do xxx
wyjales mi to z ust...
chore to jest
dostaja dotacje na seniorow i 2 juniorow
baniakowi trzeba placic za wynajem..
dlug jeszcze splacac za poprzednikow.. za 3 lige...

tylko CZARNI TYLKO ZWYCIESTWO
Odpowiedz
3
@ kibic
dnia 30.04.2019, 20:50 · Zgłoś
To z klubu 100 od kibiców Czarni dostają więcej jak ma większość klubów w okręgówce z dotacji !!!
Odpowiedz
3
@ stasienek
dnia 29.04.2019, 09:05 · Zgłoś
Z niecierpliwością oczekuje przyszłego sezonu czekam
na gran derbi z Czelusnica
Odpowiedz
-2
@ ...
dnia 01.05.2019, 15:48 · Zgłoś
El Clásico
Odpowiedz
-7
@ sss
dnia 29.04.2019, 07:06 · Zgłoś
Dać im więcej pieniędzy -
Odpowiedz
10
@ xxx
dnia 29.04.2019, 09:49 · Zgłoś
Pieniędzy? Jakich i ile? Konkretnie zawodników i kwoty poproszę, bo ja wiem, że piłkarze grają bez żadnych pieniędzy i mają premie od wygranych meczów, czyli za wyjazd do targowisk zarobili okrągłe 0. Dla Ciebie i innych na tej stronie czy forum - jeśli o czymś nie masz zielonego pojęcia to po prostu nie pisz. Pozdrawiam.
Odpowiedz
8
@ 1910
dnia 29.04.2019, 09:50 · Zgłoś
Z tymi pieniędzmi co dostajemy nie mamy co robić, a Ty nam jeszcze więcej proponujesz? :D
Odpowiedz
9
@ widz
dnia 29.04.2019, 00:49 · Zgłoś
Napiszę jeszcze raz
Byłem na meczu. Sędziowanie to jedna wielka katastrofa, w obie strony.
Niezasłużona porażka, gra moim zdaniem dobra.
Na plus zdecydowanie Rodak, Wójtowicz i Musiał, powinni grać częściej
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.