Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Patrycja, Aniela, Tomasz, Hania, Julia - oto nowi Ambasadorzy VIVO! Krosno

6

We wrześniu br. VIVO! Krosno zorganizowało kolejną edycję castingu na Stylowych Ambasadorów Centrum. Zgłoszenie udziału w konkursie mógł wysłać każdy, a podstawowym warunkiem było potwierdzenie zamieszkania na terenie powiatu krośnieńskiego lub powiatów sąsiednich.

Nowymi Ambasadorami VIVO! Krosno zostali Patrycja i Anielka Wojnar, Tomasz i Hania Czapor oraz Julia Styrkosz. To oni przeszli przez kolejne etapy castingu, zdobywając przy tym największe uznanie jury konkursowego. Już niebawem będzie ich można zobaczyć w kampaniach reklamowych i wizerunkowych VIVO! Krosno. Każdy z nich jest wyjątkowy. Każdego cechuje niebanalna osobowość i oryginalny styl. Każdy też posiada swoją wyjątkową historię do opowiedzenia.

Patrycja Wojnar

Patrycja to z jednej strony spełniona i kochająca mama dwóch córek, a z drugiej wulkan” pozytywnej energii i bezinteresownej miłości. Radością, ciepłem i uśmiechem obdarza wszystkich dookoła, a w szczególności młodzież, którą uwielbia uczyć języka angielskiego. Jej pasją są książki, dobre filmy oraz podróże, w które zabiera swoich najbliższych. Jej 10-letnia córka Anielka to z kolei bardzo pogodna i wrażliwa czwartoklasistka, o wielu pasjach. Największą z nich bez wątpienia są taniec i akrobatyka.

Aniela Wojnar

Julia z kolei jest studentką filologii angielskiej oraz pasjonatką mody. Ważną część jej życia wypełnia sport, a aktywność fizyczna jest tym, co sprawia jej radość. Kocha siłownię i długie spacery. Lubi dobry film i interesuje się przemysłem filmowym. Pociąga ją także aktorstwo. Uwielbia przebywać wśród ludzi oraz nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie. 

Julia Styrkosz

Tomasz to przysłowiowy „człowiek orkiestra”, a przy tym mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci. Uwielbia obcować z przyrodą i pracować z drewnem. Tworzonymi przez siebie pracami obdarowuje najbliższych oraz przyjaciół. Od lat pasjonuje się także zabytkowymi motocyklami. Posiada ich ciekawą kolekcję. Każdą wolną chwilę uwielbia spędzać z rodziną tak przy kominku, jak i na leśnych wędrówkach czy rowerowych wypadach. Razem z córką Hanią angażuje się w akcje charytatywne, niosąc pomoc potrzebującym. 9-letnia Hania to wesoła, odważna i otwarta na nowe wyzwania trzecioklasistka. Oprócz pływania, jazdy na rowerze czy rolkach, do jej ulubionych aktywności należą taniec i… zajęcia mażoretek. Zimą z kolei zamienia rolki na narty lub snowboard.

Tomasz Czapor

Hania i Tomasz Czapor

Hania Czapor

- Cieszymy się, że nasza akcja co roku spotyka się z zainteresowaniem lokalnej społeczności. Organizując naszą kampanię chcemy pokazać, że nie tylko Krosno, ale cały nasz region jest pełen ciekawych i wyjątkowych osób. Udowodniła to I edycja naszej akcji, podczas której mieliśmy przyjemność pracować ze wspaniałymi, pełnymi pasji Ambasadorami. Jestem przekonana, że podobnie będzie i w II edycji - mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Za nowymi Ambasadorami niezwykle intensywny okres: spotkania ze stylistką, sesja plenerowa oraz realizacja materiałów zdjęciowych do kampanii świątecznej. Już niebawem będzie można zobaczyć finalne efekty ich pracy.

Więcej o Ambasadorach można przeczytać na stronie Centrum: www.vivo-krosno.pl

Artykuł Partnera

Napisany dnia: 01.12.2021, 20:05
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Natural Born Leader
dnia 01.12.2021, 21:09
Ocena
komentarza:
9
Rewelacja!!!
Jaki jest ulubiony sklep jaślanina?
Vivo Krosno, bo pęknięcia na ścianie nośnej i kondycja parkingu GJ trochę zniechęcają do odwiedzin xDDD
@ pl
dnia 02.12.2021, 12:19
Ocena
komentarza:
-2
a co z pszczolami i miodem z vivo reklama byla i juz pszczol nie ma
@ Vicek
dnia 02.12.2021, 16:22
Ocena
komentarza:
4
Zapewniam, że pszczoły są i mają się bardzo dobrze, a miód jest pyszny.
@ funktor
dnia 02.12.2021, 09:26
Ocena
komentarza:
-4
Krosno n/Wisłokiem - skoro tak, to otwórzmy im drzwi, zajrzyjmy do ich
wnętrza, jak wiele trudnych spraw narasta się i spiętrza ...
@ xxx
dnia 03.12.2021, 19:23
Ocena
komentarza:
-3
inspirujące. ale to nadal tylko sklepy z chińszczyzna...
@ Elektryczny abażur
dnia 04.12.2021, 09:09
Ocena
komentarza:
4
Ciekawe, ale chińszczyzna to nadal 95% z tego z czego korzystasz...
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Polski Ład – zmiany w zasadach rozliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dyżur telefoniczny ZUS pod patronatem Jaslo4u.pl

   

  Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biuro rachunkowe? Chciałbyś się dowiedzieć jakie zmiany wprowadził Polski Ład w rozliczaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne? 21 stycznia zapraszamy na dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle, którzy będą odpowiadać na pytania z zakresu zmian w ubezpieczeniach wynikających z Polskiego Ładu.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Dzień Babci i Dziadka na wesoło. Wygraj bilety na spektakl „Gwałtu co się dzieje”

   

  Jasielski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników sztuki teatralnej na spektakl pt. „Gwałtu co się dzieje”. Fredrowska komedia jest niespodzianką przygotowaną z okazji zbliżających się dni babci i dziadka. W najbliższy piątek (21 stycznia) na scenie wystąpią aktorzy młodzieżowego teatru, działającego w JDK. Wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są cztery pojedyncze bilety na to przedstawienie.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Spółka Unimot przejmie jasielskie zakłady Lotos

  Prezes zarządu i dyrektor generalny PKN Orlen Daniel Obajtek poinformował jakim firmom zostanie sprzedana część Lotosu. Wśród czterech partnerów znaleźli się Saudi Arabian Oil Company (Saudi Aramco), Grupa MOL, Rossi Biofuel Zrt. oraz spółka Unimot. Ta ostatnia ma przejąć 100 proc. akcji Lotos Terminale, a w tym Lotos Infrastruktura Jasło i Lotos Asfalt.

 • Wieloletni lider rynku samochodów osobowych wraca do gry !

 • Szkoła Podstawowa w Świerchowej do likwidacji

  Rada Gminy w Osieku Jasielskim podjęła uchwałę intencyjną w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej w Świerchowej. Obecnie do placówki uczęszcza sześcioro uczniów z trzeciej klasy, a w oddziale przedszkolnym jest troje dzieci w różnym wieku. Kolejne dane wskazują, że w przyszłym roku szkolnym nie będzie chętnych do pierwszej klasy.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105