Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Paulina Wałęga - Mistrzynią Europy

39

Paulina Wałęga, zawodniczka Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyła złoty medal w X Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin w kategorii kumite juniorek do 55 kg.

Mistrzostwa odbyły się 6 listopada 2010 w Gorzowie Wielkopolskim.

Tadeusz Krygowski został powołany do sędziowania Mistrzostw jako jeden z trzech polskich sędziów.

tk

Reklama

Komentarze: 39

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Oyama
dnia 09.12.2010, 20:24 · Zgłoś
Może zawodnicy jasielskiego Karate Kyokushin staną kiedyś do walki z zawodnikami Karate Oyama:)
Odpowiedz
-1
@ KYOKUSHINMEN
dnia 27.11.2010, 18:24 · Zgłoś
To jest wychowanka Sensei Leszek Ptak z Biecza ,a nie Krygowskiego . Krygowski może byś sprostował i nie przypisywał sobie zasług które jeśli chodzi o Paulinę wcale nie tobie się należą tylko Panu Leszkowi . Nie ładnie panie Krygowski ,nie ładnie . BRAWO PANIE LESZKU ,,WYCHOWAŁ'' PAN MISTRZYNIĘ EUROPY B R A W O !!.
Odpowiedz
1
@ xd
dnia 17.11.2010, 16:11 · Zgłoś
Gratulacje ... :) wygrała bo jest bardzo dobra krótko mówiąc.:P
Odpowiedz
1
@ katia
dnia 16.11.2010, 18:12 · Zgłoś
a mi sie wydaje ,że oni nie mają czego jej zazdrościć. tzn talentu. wszyscy maja talent. oni zazdroszczą jej szansy jaką jej dali :)
Odpowiedz
0
@ Gienia
dnia 16.11.2010, 17:17 · Zgłoś
aj tam :P Wygrała bo dobra :D jeszcze nam do niej brakuje to nie dostajemy powołania :D
Odpowiedz
0
@ karoo
dnia 14.11.2010, 20:11 · Zgłoś
ciekawe dlaczego te inne osoby jak się brały do roboty nie pojechały heh ;p
Odpowiedz
0
@ krzys
dnia 14.11.2010, 20:09 · Zgłoś
ładnie jej zazdroszczą haha ;D
Odpowiedz
0
@ lelu
dnia 14.11.2010, 10:23 · Zgłoś
hahaha przecież wszyscy wiemy na co stać pauline i na co jeszcze pewną osobę, akurat paulina nie brala sie do roboty a inne osoby tak. pozdrowienia dla klubu
Odpowiedz
0
@ Grzegorz Mitoraj
dnia 12.11.2010, 16:30 · Zgłoś
W Jasielskim klubie Karate jest kilku instruktorów, którzy prowadzą zajęcia. Sensei Krygowski nie byłby w stanie wszystkich trenować. Jednak to on bierze odpowiedzialność za "wystawienie " zawodników na turnieje.
P.S. To chyba dobrze, że macie Państwo szanse wybrać solidnych ludzi do Rady Miasta.
Odpowiedz
0
@ . dora .
dnia 12.11.2010, 13:55 · Zgłoś
widać ze ktoś spod pseudonimu "... i mania" bardzo zazdrości Paulinie ;)nie doceniają bo nie są widocznie tak dobrzy jak Paulina ;D jak by się wzięli do roboty i tak jej nie zazdrościli to przynajmniej trochę by jej dorównali ha ha ;D
Odpowiedz
0
@ Magda
dnia 11.11.2010, 10:12 · Zgłoś
gratulacje Paulina :D !
Odpowiedz
0
@ szacuneczek
dnia 10.11.2010, 18:10 · Zgłoś
gratulacje :D ( o O.. a przez rok chodziłyśmy razem do klasy nie przypuszczałabym że miała do czynienia z mistrzynią i to nie byle jaką xD ) i oby tak dalej a może teraz mistrzostwo świata? hehe życzę Ci powodzenia na drodze kariery ;)
Odpowiedz
1
@ PV
dnia 10.11.2010, 17:38 · Zgłoś
Co do "kampanii": to nie Sensei Krygowski ją trenował :)
Odpowiedz
1
@ ...
dnia 10.11.2010, 17:34 · Zgłoś
szkoda ,że Paulinka wróciła i znowu jest ta najważniejszą , a tych co się cały rok starają nie docenia się ;]
oczywiście gratulacje jak zwykle. ;] ( ale sama dobrze wiesz ,że jest osoba która nie daje Ci za wygraną ) pozderko :D
Odpowiedz
0
@ jasełko
dnia 10.11.2010, 16:42 · Zgłoś
brawo !
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 10.11.2010, 15:12 · Zgłoś
gratuluję...ale tak to jest jak się ma wiecznie szczęście xD hihihi
Odpowiedz
0
@ ten
dnia 10.11.2010, 13:18 · Zgłoś
do <mania> czyżby zazdrosc??
Odpowiedz
-1
@ mania
dnia 09.11.2010, 22:35 · Zgłoś
no nieźle zwłaszcza ze miała 4 osoby w swojej kategorii.
i na to ze obrażona odeszła od karate ok pół roku temu, a teraz nagle wielki powrót i z znienawidzonej "uczennicy" stała się pupilką.
czyta brednia przedwyborcza
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 09.11.2010, 21:20 · Zgłoś
Szczere gratulacje dla zawodniczki ,ale pan Panie trenerze to chyba robi sobie kampanie.Ale mimo wszystko ktoś Tę zawodniczkę wytrenował .
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 09.11.2010, 18:26 · Zgłoś
Gratuluje!Bardzo ladna jestes Paulina...:)
Odpowiedz
0
@ Madzia
dnia 09.11.2010, 18:22 · Zgłoś
Gratuluję ! I zyczę dalszych sukcesów w karate. A sensei Krygowskiemu wygrania wyborów i dalszego rozwoju karateków JKKK.
Odpowiedz
0
@ Ilona
dnia 09.11.2010, 16:58 · Zgłoś
Gratulacje
Odpowiedz
0
@ Oso
dnia 09.11.2010, 15:34 · Zgłoś
Gratulacje
Odpowiedz
0
@ Brawo !
dnia 09.11.2010, 14:41 · Zgłoś
Piękny sukces !!! Gratulacje !!! Kolejny dowód na to , że jak się chce , to można !!!
Odpowiedz
0
@ :):):)
dnia 09.11.2010, 14:10 · Zgłoś
Gratulacje:)
Odpowiedz
0
@ wj
dnia 09.11.2010, 13:41 · Zgłoś
wcale nie jest taka dobra...;D
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 09.11.2010, 13:21 · Zgłoś
Gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 09.11.2010, 13:14 · Zgłoś
Gratulacje Paulina !
Odpowiedz
0
@ do grzesiek mitoraj
dnia 09.11.2010, 12:30 · Zgłoś
A ten artykuł to kampania wyborcza ?????????
Tragedia
Odpowiedz
0
@ IWONA
dnia 09.11.2010, 11:07 · Zgłoś
GRATULACJE....
Odpowiedz
0
@ Ana
dnia 09.11.2010, 10:29 · Zgłoś
Gratulacje !!!!
Odpowiedz
0
@ mm
dnia 09.11.2010, 10:07 · Zgłoś
gratulacje !!
Odpowiedz
0
@ Lisek
dnia 09.11.2010, 10:04 · Zgłoś
Gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ pitrek23
dnia 09.11.2010, 09:46 · Zgłoś
Gratulacje!
Odpowiedz
0
@ OSU...
dnia 09.11.2010, 09:43 · Zgłoś
tak trzymac gratulacje!!!!!!!! :)
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 09.11.2010, 09:20 · Zgłoś
gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ Ziomek
dnia 09.11.2010, 08:10 · Zgłoś
brawo!! i oby tak dalej
Odpowiedz
0
@ Grzegorz Mitoraj
dnia 09.11.2010, 07:42 · Zgłoś
Gratulacje.
P.S. Sensei Tadeusz Krygowski i sensei Grzegorz Mitoraj kandydują do Rady Miasta.
Odpowiedz
0
@ wast
dnia 09.11.2010, 07:18 · Zgłoś
gratuluję! :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.