Piąta edycja Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym
Urząd Gminy Jasło już po raz piąty organizuje Grand Prix w Tenisie Stołowym. Pierwszy turniej zostanie rozegrany 29 stycznia w sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Szebniach. Kolejne tj. 12.02.2011 r. w sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Osobnicy, 26.02.2011 r. w sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Warzycach. Ostatni TURNIEJ FINAŁOWY zaplanowano na 13.03.2010 r. w sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Trzcinicy.
Szczegółowy regulamin <<<DO POBRANIA .doc>>>

