Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Piąte miejsce Gimnazjum ZS w Trzcinicy w Finale Ligi Lekkoatletycznej

14
W dniu 27.05.2009r. na stadionie  Resovia w Rzeszowie odbył się Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej SZS w ramach Gimnazjady. W finale startowała reprezentacja Gimnazjum przy Zespole Szkół  w Trzcinicy.




Na 26 drużyn biorących udział w finale reprezentacja Gimnazjum ZS w Trzcinicy zajęła  piąte miejsce zdobywając 1206 pkt/do medalu zabrakło 49 pkt/.

Drużyna startowała w składzie: Martyna Labut, Monika Jarek, Patrycja Kuchta, Karolina Gorczyca, Monika Szafarz, Barbara Hajnosz, Klaudia Tuleja, Patrycja Gorczyca, Justyna Firak, Patrycja Czajka, Kinga Czajka, Dorota Dranka, Ewelina Żygłowicz.


Ryszard Stawarski
Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Monia :D
dnia 21.01.2010, 11:23 · Zgłoś
żal a nie trzcinica ;DD [...] ^ [...] ;D wstydddd !
Odpowiedz
0
@ bori
dnia 13.11.2009, 22:59 · Zgłoś
hahahahaha a my 555555555:******* dzięki wszystkim:)
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 22.08.2009, 12:37 · Zgłoś
Chyba skolyszyn od tylu :):) o Nas tez wczesniej nie pisalai a prezciez 2 lata temu z innymi dziewczynkami zajelysmy 5 miejsce na ogilnopolskich :)) :*** moje :):*
Odpowiedz
0
@ .......
dnia 18.06.2009, 20:42 · Zgłoś
Hahahaha ... Skołyszyn lepszy.?
To jak niby jest taki dobry to dlaczego zajął 3 miejsce a Trzcinica 1.?
Odpowiedz
0
@ LadY Angell
dnia 17.06.2009, 14:26 · Zgłoś
Fiu, Skołyszyn i tak lepszy... :P
Odpowiedz
0
@ Grzesiek
dnia 02.06.2009, 15:04 · Zgłoś
no z moejj szkoly i klasy ;] oby tak dalej kolezanki
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 01.06.2009, 16:37 · Zgłoś
Do Nikeee ;) :
Moja też... :*
Odpowiedz
0
@ Nikeee ;)
dnia 01.06.2009, 15:17 · Zgłoś
Moja świetna drużyna !!!! ;***
Odpowiedz
0
@ .......
dnia 31.05.2009, 17:22 · Zgłoś
Dziewczyny z naszego gimnazjum są bardzo zdolne i pracowite... :D
Nie które z nich na pewno kiedyś osiągną sukces. :)
Odpowiedz
0
@ kaczka
dnia 31.05.2009, 16:57 · Zgłoś
Monika :) zarypiście
Odpowiedz
0
@ trzcinica
dnia 30.05.2009, 22:20 · Zgłoś
nikt o was nie pisal bo wtedy nie bylo takiego portalu jak JASLO4U ;)
Odpowiedz
0
@ zawodnik ULKS TT
dnia 30.05.2009, 20:46 · Zgłoś
Nasze dziewczynki są bardzo pracowite. Oby tak dalej... Na pewno kilka z nich pozostanie w Sportowym LO i będą walczyć na licealiadzie jak co roku
;)
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 29.05.2009, 23:49 · Zgłoś
dawno dawno kilka lat temu My dziewczyny z Trzcinicy zdoblysmy drugie miejsce w finale ogolnopolskim w Zielonej Gorze z Trenerem Tomkiem i Jackiem...i nikt o nas nie napisal :)
Odpowiedz
0
@ .......
dnia 29.05.2009, 20:58 · Zgłoś
Trzcinica najlepsza... !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.