Piąte miejsce Gimnazjum ZS w Trzcinicy w Finale Ligi Lekkoatletycznej
14
W dniu 27.05.2009r. na stadionie Resovia w Rzeszowie odbył się Finał Wojewódzki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej SZS w ramach Gimnazjady. W finale startowała reprezentacja Gimnazjum przy Zespole Szkół w Trzcinicy.


Na 26 drużyn biorących udział w finale reprezentacja Gimnazjum ZS w Trzcinicy zajęła piąte miejsce zdobywając 1206 pkt/do medalu zabrakło 49 pkt/.
Drużyna startowała w składzie: Martyna Labut, Monika Jarek, Patrycja Kuchta, Karolina Gorczyca, Monika Szafarz, Barbara Hajnosz, Klaudia Tuleja, Patrycja Gorczyca, Justyna Firak, Patrycja Czajka, Kinga Czajka, Dorota Dranka, Ewelina Żygłowicz.
Ryszard Stawarski


Na 26 drużyn biorących udział w finale reprezentacja Gimnazjum ZS w Trzcinicy zajęła piąte miejsce zdobywając 1206 pkt/do medalu zabrakło 49 pkt/.
Drużyna startowała w składzie: Martyna Labut, Monika Jarek, Patrycja Kuchta, Karolina Gorczyca, Monika Szafarz, Barbara Hajnosz, Klaudia Tuleja, Patrycja Gorczyca, Justyna Firak, Patrycja Czajka, Kinga Czajka, Dorota Dranka, Ewelina Żygłowicz.
Ryszard Stawarski
