Piąte miejsce młodzików młodszych na turnieju „PBS Cup 2010″ w Dębicy
Piąte miejsce zajęli młodzicy młodsi naszego klubu na turnieju „PBS CUP 2010″, rozgrywanym na hali sportowej Igloopolu Dębica. Podopieczni trenera Damiana Kardasia trafili do bardzo silnej grupy, którą ukończyli dopiero na trzecim miejscu, co w konsekwencji pozwoliło naszym młodym piłkarzom walczyć o V miejsce w tych halowych zawodach. 
Przez cały turniej jasielskiej drużynie brakowało trochę szczęścia, jak choćby w meczach z gospodarzami zawodów (nie uznana prawidłowo zdobyta bramka Gabryela) i Sanovią Lesko (niewykorzystanych kilka dogodnych sytuacji bramkowych). Na pożegnanie młodzicy młodsi wyszli zwycięsko z decydującej potyczki, pewnie pokonując Stal Stalowa Wola. Najlepszym zawodnikiem drużyny „Gamrat” Czarni Jasło wybrany został Stelmach Jakub.
Mecze grupowe:
Czarni Jasło – Tarnovia Tarnów 2:0 (Gabryel-2)
Czarni Jasło – Igloopol II Dębica 1:0 (Mitoraj)
Czarni Jasło – Sanovia Lesko 0:0
Czarni Jasło – Sandecja Nowy Sącz 0:2
Czarni Jasło – Stal Rzeszów 1:1 (Mitoraj)
Mecz o V miejsce :
Czarni Jasło – Stal Stalowa Wola 2:0 (Sury, Gabryel)
Końcowa kolejność :
1.Sandecja Nowy Sącz
2.Stal Rzeszów
3.Igloopol Dębica
4.Unia Tarnów
5.Czarni Jasło
6.Stal Stalowa Wola
7.Sanovia Lesko
8.Socer Ropczyce
9.Tarnovia Tarnów
10.Resovia Rzeszów
11.Igloopol II Dębica
Skład drużyny: Szostak Patryk, Sury Piotr, Szczepanik Daniel, Stelmach Jakub, Hendzel Mateusz, Koś Wojciech, Mitoraj Wojciech, Czyżowicz Dawid, Gabryel Michał.
Zarząd Jasielskiego Klubu „Gamrat” Czarni 1910 Jasło składa serdeczne podziękowania Panu Jerzemu Pikule dyrektorowi firmy Pikuła Sp. z o.o. za dofinansowanie zakupu sprzętu sportowego dla drużyny „młodzików”.
Nasza grupa młodzieżowa miała już okazję wystąpić w nowych strojach piłkarskich (komplet meczowy JOMA oraz dresy sportowe NIKE) podczas niedawno rozgrywanego turnieju „PBS CUP 2010″ w Dębicy. Do gorących podziękowań dołączają się także sami piłkarze z rocznika 1999, rodzice zawodników oraz cały sztab szkoleniowy.
Czarni Jasło
