Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Piąte zwycięstwo siatkarek UKS "MOSiR" Jasło

4

Piąte zwycięstwo odniosły III ligowe siatkarki UKS "MOSiR" Jasło. Na własnym boisku pokonały AZS UR Rzeszów 3:1 (23:25, 25:13, 25:20, 25:13). Tylko w I i III secie rzeszowskie akademiczki nawiązały równorzędny pojedynek z naszym zespołem. Kolejny pojedynek nasz zespół rozegra w Jaśle 04.12.2010 (przełożony z 27.11.2010) z PBS Bank SANOCZANKA Sanok.

UKS „MOSiR” Jasło: Katarzyna Marcisz (kapitan), Justyna Stadnicka, Natalia Chrzanowska, Agnieszka Ćwięka, Alicja Rak, Oliwia Czechowicz, Katarzyna Martowicz (libero), oraz Izabela Wątroba, Patrycja Wilk i Katarzyna Mikuś.

Trener: Adam Pasterz

Kadetki UKS "MOSiR" Jasło w piątek, oraz sobotę meczami w Dębowcu oraz Sanoku rozegrały zaległe spotkania rundy eliminacyjnej ligi kadetek. W meczu "pary" pokonały  UKS GIMNAZJUM Dębowiec 2:0(25:16, 25:18).

W sobotę na turnieju w Sanoku przegrały z PBS SANOCZANKA Sanok 1:2 (21:25, 25:19, 14:16), oraz zdecydowanie pokonały gospodynie SAN Lesko 2:0 (25:13, 25:14). Nasz zespół uplasował się na drugim miejscu tabeli i zapewnił sobie awans do grupy finałowej Podkarpackiej Ligi Kadetek. Jest to bardzo duży sukces tej drużyny i jej trenera, ponieważ w zespole występowały prawie wyłącznie zawodniczki z dolnego limitu rocznika kadetek tj. 1995 oraz 1996.

UKS "MOSiR" Jasło (mecz z Dębowcem): Zuzanna Midura, Karolina Mitoraj, Gabriela Macek, Marta Cichoń, Monika Frydrych, Angelika Rakoczy, Angelika Osiewalska (libero), Magdalena Michalska, Daria Pawluś, Anna Warchoł.

Trener: Leszek Wierzgacz

UKS "MOSiR" Jasło (turniej w Sanoku): Zuzanna Midura, Karolina Mitoraj, Gabriela Macek, Marta Cichoń, Monika Frydrych, Karolina Jurusik, Angelika Osiewalska (libero), Magdalena Michalska, Daria Pawluś, Anna Warchoł.

Trener: Leszek Wierzgacz
 

Marek Bajorek

Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ładne
dnia 28.11.2010, 14:47 · Zgłoś
ładnie [...]:D UKS górą :D
a co tam z naszymi chłopcami się dzieje???;]
Odpowiedz
0
@ bravaaa :D
dnia 22.11.2010, 23:00 · Zgłoś
super :D kaśka M...ś !!! ty pieronie jeden :*
Odpowiedz
0
@ Ja kibol
dnia 22.11.2010, 21:57 · Zgłoś
Brawo laseczki-tak trzymac
Odpowiedz
0
@ surcia
dnia 22.11.2010, 18:41 · Zgłoś
Brawo dziewczyny :) Oby tak dalej !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.