Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pierwsi zwycięzcy IV Jasielskiego Festiwalu Siatkówki

14

W ostatni czwartek (17.02.2011) w hali sportowej Gimnazjum nr 1 przy ulicy Czackiego rozpoczął się IV Jasielski Festiwal Siatkówki. Masowa impreza sportowa sponsorowana przez: Urząd Miasta w Jaśle, Gazownię Jasielską i Jasielską Sieć Sklepów MPM składa się z ośmiu turniejów dla dzieci, młodzieży i dorosłych i będzie trwała do 27 lutego 2011 roku.

Do najbliższej środy (23.02.2011) można jeszcze zgłaszać zespoły do rozgrywek po spełnieniu warunków opisanych w regulaminie. Do tej pory 53 drużyny wyraziło chęć udziału w rozgrywkach i istnieje duża szansa, że zostanie poprawiony rekord frekwencji z roku 2009 (startowało 59 zespołów i ponad 500 uczestników). Wszelkie aktualne informacje związane z festiwalem i szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie internetowej: WWW.e6-sport.pl

Pierwsze dwa dni festiwalu przeznaczone były na rozgrywki Gimnazjady Powiatowej dziewcząt i chłopców, odbywające się w ramach zawodów Szkolnego Związku Sportowego. Startowały w nich reprezentacje gimnazjów, które wygrały eliminacje gminne. Natomiast zwycięzcy zawodów powiatowych uzyskali awans do następnego etapu rozgrywek, czyli zawodów rejonowych, które zaplanowane są na początku marca 2011 roku.

W Gimnazjadzie Powiatowej chłopców startowało 10 drużyn, a w finale Gimnazjum w Nienaszowie wygrało 2-1 z Gimnazjum nr 1 w Jaśle. W turnieju dziewcząt brało udział 9 drużyn, a w meczu o pierwsze miejsce Gimnazjum nr 1 w Jaśle zwyciężyło Gimnazjum w Dębowcu 2-0.

Kazimierz Bobula

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ KKS
dnia 03.03.2011, 20:36 · Zgłoś
Hah 1 raz widzę drużynę z Nienaszowa. I od razu 1 miejsce. Ładne zdziwko Oo.
Odpowiedz
0
@ gggg
dnia 28.02.2011, 20:00 · Zgłoś
lol
Odpowiedz
0
@ zawodniczka:D do ;:do spoko ziomeczku;
dnia 28.02.2011, 19:08 · Zgłoś
hahaah genialnie jest to ujęte :D ciekawe co on by pokazal na boisku ,pewnie wielkie [...] haha najlepiej siedzieć wygodnie na trybunach i obgadywać kazdy to potrafi :D
Odpowiedz
0
@ gozer
dnia 28.02.2011, 18:50 · Zgłoś
no no brawo za blok
Odpowiedz
0
@ do spoko ziomeczku
dnia 27.02.2011, 22:16 · Zgłoś
uroda to rzecz gustu więc nie dyskutuje, a co do słabych drużyn w lidze to chyba gościu nie jesteś w temacie. Jakoś drugi rok z rzędu awansują do 1/8 finału MP, jak rozumiem to wynika ze słabości?
Wyjdź człowieku na boisko i zobaczysz jak wyglądają słabe drużyny, chętnie obejrzymy twoje mistrzostwo.
Odpowiedz
1
@ SPOKO ziomeczku
dnia 25.02.2011, 21:07 · Zgłoś
czy takie dobre to niejestem pewien ??
Mają po prostu słabe zespoły w gimnazjadzie tak jak i w lidze <:
Ładne <żartujesz>??
Odpowiedz
0
@ Aliothh
dnia 25.02.2011, 15:08 · Zgłoś
najlepsze i rzecz jasna najładniejsze
Odpowiedz
0
@ kuku
dnia 23.02.2011, 08:04 · Zgłoś
ale i tak najlepsze są dziewczyny z gimnazjum nr 1, brawo :D
Odpowiedz
0
@ jaaaaaaaa
dnia 22.02.2011, 21:08 · Zgłoś
aa w czwartek dla podstawówki ; )
Odpowiedz
0
@ nikt
dnia 24.02.2011, 16:16 · Zgłoś
ale dla dziewczyn
Odpowiedz
0
@ justin
dnia 22.02.2011, 17:37 · Zgłoś
Jerzy Przybyłowski
Odpowiedz
0
@ malutki
dnia 22.02.2011, 17:02 · Zgłoś
Ten Rysio to chyba pomylił sporty:D
Odpowiedz
1
@ KIBIC
dnia 22.02.2011, 15:00 · Zgłoś
Piękny blok ;) Brawo Hubert ! ;D
Odpowiedz
1
@ ble
dnia 21.02.2011, 14:34 · Zgłoś
ale rysiu dostał czape:D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.