Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pierwsza porażka w okresie przygotowań

13

W sobotnie przedpołudnie Czarni Jasło w ramach przygotowań do nowego sezonu podejmowali na Sportowej Polonię Przemyśl. Zespół rywali pod wodzą Ryszarda Federkiewicza należy do grona faworytów do wygrania IV ligi. W meczach sparingowych poradzili sobie bardzo dobrze (3:0 ze Stalą Rzeszów oraz 5:0 z trzecioligowym Spartakusem Szarowola).

 

 


Również w meczu z Czarnymi Polonia Przemyśl odniosła zwycięstwo, a tym samym drużyna Czarnych poniosła pierwszą porażkę w okresie przygotowań.

 

Czarni Jasło ulegli Polonii Przemyśl 0:3. Do przerwy drużyna z Jasła przegrywała już dwoma punktami. Bramki dla gości strzelili:

 

0:1 Hajduk 24',

0:2 Chlastawa 30',

0:3 Kazek 53'

 

Czarni wystąpili w składzie: Borkowski (46' Cyran) - Mroczek, Dziobek, P.Chrząszcz, Kosiba (46' Matysik), Munia (46' Muzyka), B.Żuławski, Micek, Sypień (46' Sienicki), Dubiel (46' Kasprzyk), Stachaczyński.

 

Jenny

Fot. Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ XYZ
dnia 07.08.2008, 22:56 · Zgłoś
Większość piszących jedno warta ...... osiedle obok Jasła:lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ .220.132
dnia 07.08.2008, 13:11 · Zgłoś
na tym IP jest z 300 abonentów:lol:
Odpowiedz
0
@ XYZ
dnia 06.08.2008, 23:37 · Zgłoś
do IP: 88.220.132.*
Potwierdzasz: w głowie pusto, w spodniach pusto, ortografia i gramatyka - dno :p
PS:
piszesz bzdury pod różnymi nicami w różnych tematach:
• jaślanin / dnia 05-08-2008 21:21 / IP: 88.220.132.*
• roman / dnia 06-08-2008 08:18 / IP: 88.220.132.*
• ... / dnia 06-08-2008 10:09 / IP: 88.220.132.*
• r / dnia 04-08-2008 09:31 / IP: 88.220.132.*
• a / dnia 01-08-2008 14:28 / IP: 88.220.132.*
• Zmiany / dnia 02-08-2008 03:12 / IP: 88.220.132.*
• j.w. / dnia 04-08-2008 11:55 / IP: 88.220.132.*
• abc / dnia 24-07-2008 09:00 / IP: 88.220.132.*
• karnety / dnia 29-07-2008 11:09 / IP: 88.220.132.*
itd...itp... czyli "poeta" z gamratu :lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ do XYZ
dnia 30.07.2008, 14:22 · Zgłoś
ja skonczylem kolej na ciebie tylko nie zapomnij wziasc kasy i wplacic przed treningiem:lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ XYZ
dnia 30.07.2008, 06:43 · Zgłoś
Do IP: 88.220.132.*, czyli biednego, [...] "chłopczyka" z Gamratu.
A za co Wam mają płacić ???:lol::lol::lol:
1. za to, że zamiast na osiedlu pić wino i "poprawiać" opinię gracie w piłkę???
2. za ten poziom, który reprezentuje II zespół pelentający się w "A" klasie???

TO WY POWINNIŚCIE PŁACIĆ !!!:o:o:o
1. Za to że macie możliwość gry w piłkę (patrz: tenis, karate, judo, itd...itp..) !!!
2. Za to, że możecie reprezentować klub CZARNI i miasto JASŁO !!!

I przestań wreszcie się wyżalać nad sobą i tobie podobnym w każdym sportowym artykule i na łamach forum. zabierz się do pracy, trenuj, udowodnij że coć jednak masz w spodniach :lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 29.07.2008, 22:18 · Zgłoś
6,meczy w czwartej liddze,i to posmiewisko jasielskiej pilki noznej ,i sam wreszcie zrezygnuje z trenowania,a ze jest beznadziejny to wystarczy porozmawiac z ludzmi co mieli do czynienia z trzecia liga
Odpowiedz
0
@ do Plispis
dnia 29.07.2008, 17:53 · Zgłoś
:lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ maro
dnia 29.07.2008, 14:36 · Zgłoś
Panowie to tylko sparing i wakacyjne rozlużnienie, w sezonie będzie lepiej....
Odpowiedz
0
@ Plispis
dnia 29.07.2008, 14:00 · Zgłoś
Boże! Co za ***!!! A kto cię [...] zmusza do gry - nie sprawia ci to przyjemności, to zajmij się filatelistyką czy pisaniem limeryków, a nie [...] po forach internetowych, jak ci źle, bo nie dostajesz kasy na bilet! A od Zarządu klubu ŻĄDAM rozwiazania II druzyny i rozpędzenia tego śmiesznego towarzystwa na 4 wiatry!!! I to szybko!
Odpowiedz
0
@ czyli z innej beczki
dnia 29.07.2008, 10:37 · Zgłoś
nie ma sie czemu dziwic ze w 2 nikt nie chce grac bo nie mamy nic za wylewanie potu,zeby nic to z reszta byloby dobrze my musimy dokladac do interesu bo nam za autobus do Gamratu na dojazd na mecze i treningi w klubie nie zwracaja a jest to 12 km w obie strony wiec niech sobie zarzad zrobi karty i sam gra:lol:
Odpowiedz
0
@ darko
dnia 28.07.2008, 23:10 · Zgłoś
tak bedzie jak kazdy kto sie na pilce troche orientuje baty baty baty :(walczyc o utrzymanie !
Odpowiedz
0
@ prorok
dnia 28.07.2008, 20:48 · Zgłoś
nie chcę być prorokiem, ale chyba będzie trzeba sie przyzwyczaić do takich wyników...:(
Odpowiedz
0
@ komenw
dnia 28.07.2008, 14:52 · Zgłoś
W 4 meczu wielkie szczęscie nas opuściło,bo oprócz meczu z Malawą gdzie byliśmy zespołem lepszym i wygralismy zasłuzenie w pozostałych 3 meczach zdecydowanie byliśmy słabszym zespołem.Z przebiegu tych meczów grą zasłużyliśmy na porazki różnicą 5 gol w każdym z tych 3 meczów.Z testowanych zawodników miom zdaniem Dziobek dobry piłkarz i widziałbym go w środku pomocy.Można by zostawić jednego z lewych obrońców,ale tylko po to aby uwolnić Dedo z tej pozycji.Reszta do domu.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.