Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pierwszy start, pierwszy sukces!!!

40
W dniu 6 lutego 2010 roku zawodnicy nowo powstałego klubu UKS ASW –JUDO JASŁO po raz pierwszy zadebiutowali na słowackich matach. W zawodach oprócz naszej ekipy startowały  również drużyny z Czech, Rumuni, Słowacji oraz Polski.





Zawody zostały rozegrane w kilku kategoriach wiekowych:


U 17 – roczniki 1991-1995

U 15 – roczniki 1996-1997

U 13 – roczniki 1998-1999

Nasi zawodnicy drużynowo zdobyli 3 miejsce na ponad 20 drużyn.

Oto wyniki naszej ekipy:

Złote medale wywalczyły:


Sobczyk Agnieszka kategoria U 17, waga 70kg.

Jamróg Agnieszka kategoria U 17, waga 52kg.

Nocula Joanna kategoria U 13, waga 28kg.

Niemiec Aleksandra kategoria U 13, waga 32kg.

Srebrne medale wywalczyli:


Kowalczyk Sara kategoria U 17, waga 52kg.

Czarnecka Anita kategoria U 15 waga 57kg.

Szczepanik Arkadiusz kategoria U 15, waga 45kg.

Garbacik Kamil kategoria U 17, waga 73kg.

Brązowe medale wywalczyli:


Trzeciak Edyta kategoria U 17, waga 48kg.

Bezak Maksymilian kategoria U 15, waga 60kg.

Stanek Aleksandra kategoria U 17, waga 52kg.

Wątroba Paulina kategoria U 17, waga 57kg.

Dubiel Wiktor kategoria U 17, waga 60kg.

Ryś Marzena kategoria U 15, waga 48kg.

Tuż  za podium na czwartych miejscach uplasowali się:


Koś Mateusz kategoria U 15, waga 66kg.

Trzeciak Joanna kategoria U 17, waga 57kg.

Gierlasińska Agata kategoria U 17, waga 48kg.

Kluz Julita kategoria U 15, waga 48kg.

Krok Hubert kategoria U 13, waga 29kg.

Piąte miejsca w swoich kategoriach wagowych wywalczyli:


Paprocki Kamil kategoria U 15, waga 50kg.

Czernik Igor kategoria U 17, waga +66kg.

Siódme miejsca wywalczyli:


Myśliwiec Karolina kategoria U 17, waga 63kg.

Tobiasz Wojciech kategoria U 17, waga 73kg.

Wesołowski Jakub kategoria U 15, waga 46kg.

Bezak Wiktor kategoria U 13, waga +55kg.



Zawodnicy UKS ASW-JUDO JASŁO wywalczyli w sumie 4 złote medale, 4 srebrne medale i 6 brązowych.



Przemysław Czarnecki
Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Bodzio
dnia 12.02.2010, 21:22 · Zgłoś
Ta mała w okularach to niezłe ziółko,wróżę jej przyszłość w Judo -Brawo Ola
Odpowiedz
0
@ do :(
dnia 11.02.2010, 16:19 · Zgłoś
żal to ty!
Odpowiedz
0
@ Do :(
dnia 11.02.2010, 14:25 · Zgłoś
Zazdrościsz, że tak nie umiesz i dlatego tak piszesz ;p;p to jest dopiero ZAL. Pozdrowionka :D
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 11.02.2010, 13:09 · Zgłoś
bezsens te z Debowca to normalnie zal.
Odpowiedz
0
@ Ktoś2
dnia 10.02.2010, 11:42 · Zgłoś
Chwali..py:
1 miejsce -ip: 83.18.234. > xxx,..........,://,Ja :),Fanka!,Do KTOŚ!,Pauli$$ u Dębowca,:D:D, = 8 postów
2 miejsce -ip: 88.220.134. > lola0014, AndrEj,jeah, FAN SOPELKI = 4 posty
A klient się cieszy > wreszcie poza kontrolą
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 09.02.2010, 23:16 · Zgłoś
Brawo! Gratulacje :D:D dziewczynki z Dębowca pokazały klase hehe.
Odpowiedz
0
@ ..........
dnia 09.02.2010, 23:14 · Zgłoś
Kolejnych sukcesów!!!!
Gratulacje dla trenera :D:D
Odpowiedz
0
@ ://
dnia 09.02.2010, 23:13 · Zgłoś
Liczy się człowiek i to co robi, jakim jest, a nie jakiś [...] komentarz od zazdrosnej osoby... :D Tak trzymać i oby tak dalej! Gratulacje :)
Odpowiedz
0
@ Ja :)
dnia 09.02.2010, 23:12 · Zgłoś
Najlepszy trener!!!!
Odpowiedz
0
@ Fanka!
dnia 09.02.2010, 22:58 · Zgłoś
Gratulacje Przemuś ;*
Tak trzymaj, a głupotami się nie przejmuj.
Pozdrawia.
Odpowiedz
0
@ FAN JUDO
dnia 09.02.2010, 22:19 · Zgłoś
JEŻELI W NASZYM JASEŁKU,KTOŚ COŚ ROBI DLA NASZEJ MŁODZIEŻY,ORGANIZUJE TRENINGI W SWOIM WOLNYM CZASIE,ŻYJE Z MŁODZIEŻĄ "JAK W DUŻEJ SPORTOWEJ RODZINIE",MAŁO TEGO DLA TYCH MŁODYCH LUDZI JEST WZOREM,ŻE CIĘŻKĄ PRACĄ MOŻNA W ŻYCIU OSIĄGNĄĆ WSPANIAŁE EFEKTY DAJĄCE SATYSFAKCJĘ NA SPORTOWYM POLU WALKI FAIR=PLAY,JEST DLA MŁODZIEŻY PRZYJACIELEM I POWIERNIKIEM NA KTÓREGO ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ=to zawsze znajdzie się ktoś,KTO POTRAFI TYLKO BREDNIE WYPISYWAĆ POD ADRESEM OSOBY KTÓREJ MOŻE NAWET NIE ZNA.CZY TO ZAZDROŚĆ,CZY JUŻ ZAWIŚĆ????CZY OSOBA KTÓRA PISZE TAKIE BREDNIE ZROBIŁA COKOLWIEK DLA MŁODZIEŻY W JAŚLE?PRZECIEŻ KAZDA GODZINA TRENINGU LUB CAŁODNIOWY WYJAZD NA ZAWODY TO PRZECIEŻ TYLE MNIEJ CZASU SPĘDZONEGO PRZED ULUBIONĄ ZABAWKĄ MŁODYCH LUDZI
-K O M P U T E R E M!!!!POWINNIŚMY WSPIERAĆ TAKICH SPOŁECZNIKÓW.TRWA KONKURS NA TRENERA PODKARPACIA-TRENER PRZEMEK JEST W GRUPIE 4 TRENERÓW WYTYPOWANYCH Z NASZEGO JASEŁKA DO REPREZENTOWANIA NASZEGO MIASTA W TYM KONKURSIE-TO TEŻ CHYBA O CZYMŚ ŚWIADCZY!!!
Z GRUPY TRENERA PRZEMKA 3 SPORTOWCÓW(GARBACIK,JAMRÓG,SAJDAK)OTRZYMAŁO NOMINACJĘ DO TYTUŁU SPORTOWCA PODKARPACIA-TO TEŻ ŚWIADCZY O KLASIE TYCH ZAWODNIKÓW I ICH TRENERZE.
GRATULACJE,DALEJ JODOCY RÓBCIE SWOJE I ROZSŁAWIAJCIE NASZE JASEŁKO!!!!!
POZDRO!POZDRO!(A JAK BRZMI POZDROWIENIE JUDOKÓW?)
Odpowiedz
0
@ aa taaaaa
dnia 09.02.2010, 21:52 · Zgłoś
Kocham Sopelke:*
Odpowiedz
0
@ lolololololololo
dnia 09.02.2010, 20:24 · Zgłoś
Widzę, że komuś bardzo zależy na tym, aby pokazać jasielskie judo i zawodników w jak najgorszym świetle.Potraficie być mocni w pisaniu, lepiej pokarzcie co potraficie ale na macie.Każdy może spróbować swoich sił, trenować, poświęcać swój wolny czas i wiele godzin ciężkiej pracy. Nikt nikomu nie zabrania pozapierniczać trochę, a potem zdobywać medale. Każdy sukces cieszy, nawet ten najmniejszy.My Jaślanie, powinniśmy być dumni z ich osiągnięć , i jak już raz wspomniałem wspierać ich, a nie podkładać kłody pod nogi.Chyba nikt nie wierzy, że SOPLA mogła tak o sobie napisać. Nie podszywaj się za kogoś kim nie jesteś. Ludzie , wam to chyba zamroziło już te wasze mózgi, bo wypisujecie straszne brednie. Jest takie przysłowie " dobrzy ludzie ,dobrze o mnie powiedzą, a na tych złych mi nie zależy i mam ich w [...]". Tego przysłowia się trzymajcie. Gratuluję Wam wszystkim i życzę kolejnych sukcesów.:)
Odpowiedz
0
@ alex
dnia 09.02.2010, 19:58 · Zgłoś
Brawo dla trenera;) świetna grupę wytrenował i widać tego efekty. Nowe starty, nowe sukcesy, oby tak dalej!;)JUDO JASŁO GÓRĄ!!!;)
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 09.02.2010, 19:40 · Zgłoś
super ! no no , to teraz JUDO Jasło zabłysneło ! tak trzymać . Ta młodzież daleko zajdzie , no prosze wszyscy wywalczyli jakieś miejsca , GRATULUJE trenerom i zawodnikom ! najlepiej zorganizowana grupa na MOSiR'ze i bardzo sypmatyczni , oby tak dlaej trzymam kciuki ! ;)
Odpowiedz
0
@ do Laik
dnia 09.02.2010, 19:38 · Zgłoś
Po twoim nicku juz widac co mozesz napisac o sporcie wiec jezeli jestes laikiem to ciiii ok ??? Ktos co to ma znaczyc,"NAWET z BRATEM nie potrafi się dogadać!!!" bo jakos nie czaje .
Moze ty masz takie problemy .
Brawo Dla Wszystkich :))
Odpowiedz
0
@ CYTRYN
dnia 09.02.2010, 19:35 · Zgłoś
CIĘŻKO PRACUJĄ TO MAJĄ EFEKTY!!!!
Gratulacje!!!!
Odpowiedz
0
@ Do KTOŚ!
dnia 09.02.2010, 19:34 · Zgłoś
Nie nawiedzony tylko z pasją! Który chce i robi coś pożytecznego, a efekty jego pracy widać! Coraz więcej sukcesów i ciągle powiększająca się sekcja! Widać, że ktoś tu Panu Przemkowi bardzo zazdrości, bo sam nie potrafi do niczego dojść!!!

http://www.judo-jaslo.pl/ można poczytać i podziwiać, a [...] komentarze zachować dla siebie!
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 09.02.2010, 19:32 · Zgłoś
Gratulacje dla trenera :) Taki trener to skarb :)
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 09.02.2010, 19:31 · Zgłoś
Gratulacje dla trenera :) Taki trener to skarb :)
Odpowiedz
0
@ FAN SOPELKI
dnia 09.02.2010, 18:51 · Zgłoś
To ba :D Rzadzisz aaa i brawo dla dziewczyn z Zarzecza i Debowca :)
Odpowiedz
0
@ Basia
dnia 09.02.2010, 18:49 · Zgłoś
Wielkie gratulacje dla trenera, jego zawodniczek i zawodników! Gratulacje dla obu Agnieszek mistrzyń judo!!!
Odpowiedz
0
@ Prawdziwa Sopla
dnia 09.02.2010, 16:40 · Zgłoś
do gościa który sie za mnie podszywa- zazdrościsz mi ze tak piszesz? ? kim kolwiek jestes? I do ktoś--> Kto rozwalił to rozwalil :)))Pozdrawiam dawny klub Uks Mosir Jasło ;)
Odpowiedz
0
@ lola0014
dnia 09.02.2010, 16:10 · Zgłoś
Pierwszy start pierwszy sukces!!
Dzięki tak wspaniałemu trenerowi:)
Bravo Dziewczyny

Oby tak dalej
Odpowiedz
0
@ Mateo
dnia 09.02.2010, 16:08 · Zgłoś
super:)
szczególnie podziwiam wszystkie dziewczyny bo to jest cos odmiennego ,ciekawego:)oby tak dalej
Odpowiedz
0
@ Ona ^^
dnia 09.02.2010, 16:04 · Zgłoś
Super, naprawdę pokazali klasę:) I to w pierwszych miesiącach nowego roku:) BRAVO!!
Widać kto ich trenuje .

Oby tak dalej.
Odpowiedz
0
@ Pauli$$ u Dębowca
dnia 09.02.2010, 15:35 · Zgłoś
Tak tak nasz dzieffcynki pokazały klase ;]

Brawo !! ;] .. ;>
Odpowiedz
0
@ Do ktoś
dnia 09.02.2010, 15:32 · Zgłoś
Co cię to obchodzi kto się z kim dogaduje a kto z kim nie! może nie wiesz ale to jeden z niewielu ludzi którzy robią coś nie dla własnych korzyści tylko dla dobra dzieci, a nawiedzony to jesteś ty! zrób tyle dla sportu w Jaśle co on zrobił to będziesz mógł się wypowiedzieć na temat co dobrze funkcjonuje a co nie.szkoda mi takich ludzi jak ty, którzy tylko umieją klikać na komputerze, a swoją drogą to nie martw się wierze, że ten klub będzie dobrze funkcjonował, a efekty już widać na samym początku.szanuj ludzi!
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 09.02.2010, 15:24 · Zgłoś
Brawo:) Widać że wszystko jest na najlepszej drodze do jeszcze większej liczby sukcesów.
Odpowiedz
0
@ sopla
dnia 09.02.2010, 14:31 · Zgłoś
dzieki, dzieki.. wiecie, ze jestem najlepsza ;]
Odpowiedz
0
@ :D:D
dnia 09.02.2010, 14:29 · Zgłoś
Gratulacje! Dobry trener, dobre dziewczyny i mamy efekty!
Pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 09.02.2010, 13:49 · Zgłoś
Brawo Kochani!!!
Tak trzymać!
Odpowiedz
0
@ Ktoś
dnia 09.02.2010, 05:17 · Zgłoś
No i następny nawiedzony który rozwali to co dobrze funkcjonowało dla swoich prywatnych korzyści i interesów. NAWET z BRATEM nie potrafi się dogadać!!!
Odpowiedz
0
@ Laik
dnia 08.02.2010, 23:54 · Zgłoś
Agnieszko S.- znowu mama będzie chodzić jak paw. Serdecznie gratuluję
Odpowiedz
0
@ Marcelo xd
dnia 08.02.2010, 23:44 · Zgłoś
brawoo Sopla xd
Odpowiedz
0
@ jeah
dnia 08.02.2010, 20:43 · Zgłoś
GRATULUJĘ ! ; DD
Odpowiedz
0
@ Marzena
dnia 08.02.2010, 20:24 · Zgłoś
Brawo Przemek!!!!!
Odpowiedz
0
@ a
dnia 08.02.2010, 16:12 · Zgłoś
Te złote medale potwierdzają zdolności naszych czarnych pasów - Agnieszki J i S :)
Odpowiedz
0
@ Fanka
dnia 08.02.2010, 15:20 · Zgłoś
Super sopelka:):)
brawa dla dziewczyn z Dębowca
Odpowiedz
0
@ AndrEj
dnia 08.02.2010, 14:40 · Zgłoś
I co panie dyrektorze?! Dalej pieniądze beda szły na siatkówkę ?? Doigraliscie się ...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.