Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pierwszy taki koncert w Jaśle

7

Ponadczasowe rockowe i metalowe ballady takich grup jak: Metallica, Scorpions czy Aerosmith, instrumentalne dzieła gigantów gitary: Steve Vai oraz pełne niepokoju kompozycje nurtu grunge: Nirvana, Pearl Jam, będzie można wysłuchać w niezwykłym wykonaniu orkiestry symfonicznej już 24 września w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury. Na koncert SYMPHONICA w 70. rocznicę wysiedlenia i zniszczenia Jasła zaprasza Burmistrz Miasta Jasła.

W koncercie w udział wezmą: Sylwia Lorens (znakomita sopranistka, znana z niezwykle energetycznych interpretacji klasyki operowej i musicalowej), Mateusz Ziółko (zwycięzca ostatniej edycji „The Voice of Poland” oraz SuperDebiuty Opole 2014), Kasia Stanek (półfinalistka „The Voice of Poland”), Dorota Lembicz (półfinalistka "Bitwa na głosy"), Karol Śmiałek (krakowski aktor i wokalista), Agata Glenc (solistka Art Color Ballet).

Koncert poprowadzi charyzmatyczny dyrygent, kompozytor i producent muzyczny Mikołaj Blajda (pomysłodawca widowiska, twórca muzyki do spektakli teatralnych i operowych). Artystom towarzyszyć będą: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Podkarpackiej, Progressive Noise Orchestra w składzie: Jacek Królik - gitara, Jakub Żytecki- gitara, Łukasz Adamczyk- bas, Mirosław Hady- bębny. Bodypainting: Agnieszka Glińska (Art Color Ballet), wizualizacje: K&K FILMS, Kostiumy: Joanna Jaśko.

Szczegółowe informacje na plakacie oraz w Jasielskim Domu Kultury. Zaproszenia można odebrać w sekretariacie JDK.

UMJ

Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ widz
dnia 15.09.2014, 06:46 · Zgłoś
A ja słuchałem i oglądałem wczoraj... Podobało się... :)
Odpowiedz
-5
@ 123
dnia 12.09.2014, 12:46 · Zgłoś
dla kogo ten koncert skoro nie ma wejściówek dla narmalnych osób.Jeżeli burmistrz robi coś dla Vipów to po co się chwali na portalach?
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 12.09.2014, 13:05 · Zgłoś
Ale [...]... Logo "[...]" żywcem z METALLICA... [...] pl i 2 metry mułu...
Odpowiedz
3
@ ...
dnia 12.09.2014, 15:04 · Zgłoś
wejściówki były do odebrania w jdk
Odpowiedz
0
@ l
dnia 14.09.2014, 12:36 · Zgłoś
wejściówki były i normalne osoby sobie wzięły, trzeba się było szybciej orientować
ja mam :)
Odpowiedz
1
@ AgaL
dnia 15.09.2014, 10:15 · Zgłoś
Wejściówki były, fakt jest taki, że 10.09 już nie było po nich śladu a reklamę na jaslo4u wrzucili 11.09
Odpowiedz
1
@ B.P.
dnia 15.09.2014, 10:53 · Zgłoś
A to już problem Jaslo4U, któremu należy tylko "podziękować" za szybką reakcję.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.