Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pierwszy Turniej Golfowy za nami!

0
W ostatnią niedzielę na boisku sportowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbył się pierwszy turniej golfowy. Rywalizacja przebiegała na ośmiu dołkach według uproszczonych reguły gry dostosowanych do warunków terenowych. Zawody poprzedzone były dwoma treningami, na których uczestnicy mogli poznać podstawowe zasady gry w golfa.








Był to pierwszy turniej z planowanych w tym roku pięciu imprez rozgrywanych w ramach Golfowego Grand Prix Jasła. Następne zawody w okresie wakacji (termin jeszcze nie został ustalony), a kolejne we wrześniu i październiku. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tych rekreacyjnych zajęciach, na których organizatorzy zapewniają niezbędny sprzęt sportowy.

Więcej bieżących informacji o golfie w Jaśle będzie można znaleźć na stronie internetowej: www.e6-sport.pl


K.B.

Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.