Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Piknik Rodzinny w Środowiskowym Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie

2

W aurze pięknej pogody, przy dniu pełnym promieni słońca, odbył się piknik przeznaczony dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie oraz ich rodzin.

W czwartek 22 maja przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie zorganizowana została impreza dla uczestników, ich rodziców i opiekunów, mająca na celu integrację oraz zwyczajnie dobrą zabawę. Wszyscy brali udział w zorganizowanych rozgrywkach sportowych, doskonałej zabawie i wspólnym grillowaniu. Sportowa rywalizacja wyzwoliła dużo pozytywnych emocji nie tylko w jej uczestnikach ale także wśród osób obserwujących te zmagania. Przebiegała według zasady fair – play, a najważniejszym celem była wspólna integracja i dobra zabawa.

Wspaniałą atrakcją dla wszystkich była możliwość jazdy Quadami, które bezpłatnie udostępnił Pan Wiesław Reczek, właściciel toru Quadowego Oskar Tor-Quad w Bączalu Dolnym.

Rozgrywki sportowe poprowadził Pan Jerzy Dębiec Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie.

Sportowe rywalizacje obserwowali zaproszeni goście: Wicewojewoda Podkarpacki Pani Alicja Wosik, Wicestarosta Jasielski Pan Franciszek Miśkowicz oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Jasielskiego Pan Tadeusz Górczyk.

Piknik rodzinny sprawił wszystkim wiele radości i uśmiechu.

Małgorzata Łysik

Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie

Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]....
dnia 31.05.2014, 09:24 · Zgłoś
Wielki szacunek dla organizatorów, jestescie wielcy, wiecej takich imprez te osoby na to zasługują one poprostu potrzebuja wiecej uwagi a pozatym niczym sie nie róznią od nas
Odpowiedz
-1
@ ja
dnia 28.05.2014, 21:12 · Zgłoś
super ze kios mysli o takich osobach dajac im troche radosci i ze czuja sie dowartosciowani bardzo wielkie brawa dla marka ktory jest pracownikiem sds fajnie prowadzil i zorganizowal ten piknik mam nadzieje ze na tym nie zakonczy i dalej bedzie kontynuowal bo ma w sobie wrodzony talent i tak trzymac wszyscy pracownicy wykazuja duzo zrozumienia i serca dla tych osob wiecej tylko by pasowalo stworzyc takie warsztaty zeby jakis cel tego byl a nie tylko sam pobyt zajecia typu cos pod zawod moze akurat bedzie ktos potrzebowal malarza kucharke lub cos w tym stylu mam nadzieje ze dalsza raca pokaze na co jest stac p. malgorzate ...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.