Piknik Rodzinny w Środowiskowym Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie
W aurze pięknej pogody, przy dniu pełnym promieni słońca, odbył się piknik przeznaczony dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie oraz ich rodzin.

W czwartek 22 maja przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie zorganizowana została impreza dla uczestników, ich rodziców i opiekunów, mająca na celu integrację oraz zwyczajnie dobrą zabawę. Wszyscy brali udział w zorganizowanych rozgrywkach sportowych, doskonałej zabawie i wspólnym grillowaniu. Sportowa rywalizacja wyzwoliła dużo pozytywnych emocji nie tylko w jej uczestnikach ale także wśród osób obserwujących te zmagania. Przebiegała według zasady fair – play, a najważniejszym celem była wspólna integracja i dobra zabawa.

Wspaniałą atrakcją dla wszystkich była możliwość jazdy Quadami, które bezpłatnie udostępnił Pan Wiesław Reczek, właściciel toru Quadowego Oskar Tor-Quad w Bączalu Dolnym.

Rozgrywki sportowe poprowadził Pan Jerzy Dębiec Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie.

Sportowe rywalizacje obserwowali zaproszeni goście: Wicewojewoda Podkarpacki Pani Alicja Wosik, Wicestarosta Jasielski Pan Franciszek Miśkowicz oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Jasielskiego Pan Tadeusz Górczyk.


Piknik rodzinny sprawił wszystkim wiele radości i uśmiechu.
Małgorzata Łysik
Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie
