Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Piknik rodzinny Żmigrodzki Smok - zapowiedź

7

Znamy już oficjalny program Pikniku rodzinnego "Żmigrodzki Smok" który odbędzie się 1 sierpnia na stadionie w Nowym Żmigrodzie. Gwiazdą tegorocznego pikniku będzie Zespół ENEJ. Po gwieździe wieczoru zagra Kapela Ciupaga.

Oprócz występów zespołów muzycznych organizatorzy – Wójt Gminy Nowy Żmigród wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury – zaplanowali liczne atrakcje. Oto szczegółowy Pikniku Rodzinnego "Żmigrodzki Smok".

14:00 - przywitanie, oficjalne rozpoczęcie imprezy

14:10 - smocze animacja dla dzieci na scenie

Program artystyczny, połączony z animacjami angażującymi dzieci do wspólnej zabawy, prowadzony  przez - Anię Kukawską - wokalistkę, aktorkę znaną szerszej publiczności z serialu "Policjantki i Policjanci”.

W programie między innymi:

 • najpiękniejsze piosenki z bajek i filmów dla dzieci, m.in.: Król Lew, Pocahontas, Kraina Lodu, Pingwiny z Madagaskaru, Barbie, Monster High. Piosenki śpiewane wspólnie z dziećmi, na dwa głosy.
 • najbardziej znane utwory Majki Jeżowskiej, m.in.: Wszystkie dzieci nasze są, A ja wolę moją mamę, Kolorowe dzieci, Na raz na dwa
 • Podczas animacji prowadzonych ze sceny, dzieci są angażowane do wspólnej zabawy i tak np: smocza rozgrzewka, zabawa w pociąg (wybierzemy się w podróż w różne ciekawe miejsca na świecie), wspólne śpiewanie, nauka smoczej choreografii i jej wspólne wykonanie na scenie, Jak tańczą smoki? ("Wyginam śmiało ciało"), wspólny taniec - łamaniec, zabawy w rozpoznawanie dźwięków i wiele, wiele innych…

Razem z animacjami na scenie wystartują także przy scenie nasze kąciki warsztatowe:

 • warsztaty carvingu
 • kącik plastyczny
 • malowanie twarzy.

Równolegle z animacjami, dziećmi zajmą się także nasi cyrkowcy, w programie:

 • pokaz chodzenia na szczudłach,
 • szkółka szczudlarska (przy użyciu specjalnego sprzętu, dostosowanego do dziecięcego wzrostu, który wygląda jakby pochodził z Gwiezdnych Wojen, dlatego jest uwielbiany przez dzieciaki!),
 • gra w piłkę nożną ze szczudlarzem - dzieci strzelają bramki, szczudlarz broni,
 • pokaż i kurs żonglerki,
 • skręcanie balonów,
 • pokaz i szkółka jazdy na monocyklu.


15:30 - Pokaz mody - smoczych strojów, które udało się stworzyć podczas zabaw w kąciku plastycznym

15:45 - Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w animacjach sportowych i zabawach drużynowych jak np,:

 • smoczy bieg w workach
 • przeciąganie liny
 • który smok wypije więcej wody?
 • bieg z jajem
 • smoczy taniec balonowy
 • i wiele innych konkursów i zabaw…


16:15 - Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawsze smoczysko, zrobione z…warzyw i owoców.

16:30 - I wejście PLENER SHOW - największe przeboje zespołu ABBA

ABBA:

Mamma mia

Gimme gimme

Dancing Queen

i wiele, wiele innych przebojów

17:30 - Emocjonujący Quiz Wiedzy o Legendach i Smokach - nie tylko dla dzieci

18:00 - II wejście PLENER SHOW - największe przeboje lat. 60.-80.

20:00 - Gwiazda Wieczoru ZESPÓŁ ENEJ !

21:30 - Pokaz Fireshow

22:30 Pokaz sztucznych ogni

23:00 Kapela Ciupaga

24:00 Dyskoteka z radiem TRENDY

Gmina Nowy Żmigród

Napisany dnia: 21.07.2021, 09:18
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ stasienek
dnia 21.07.2021, 18:47
Ocena
komentarza:
5
Enej kto miał taki pseudonim?
@ Dragoness
dnia 21.07.2021, 20:00
Ocena
komentarza:
0
Bohater ukrainskiego eposu wzorowanego na Eneidzie.
@ stasienek
dnia 22.07.2021, 09:16
Ocena
komentarza:
0
To też. Ale także inny bohater ukraiński. Ale nazwa nie jest na część
Wesoła.
@ ixi
dnia 22.07.2021, 12:51
Ocena
komentarza:
1
Jest. Obrończyni UPA, morderców Polaków i kolaborantów Niemców z SS.
@ Dragoness
dnia 22.07.2021, 19:31
Ocena
komentarza:
-3
Jest i pridupnik Bąkiewicza, Korwina i Putina.
@ stasienek
dnia 22.07.2021, 09:21
Ocena
komentarza:
1
Tzn. Wesołka
@ Mieszkaniec gminy
dnia 28.07.2021, 16:54
Ocena
komentarza:
0
W końcu życie normalne wraca i imprezy plenerowe niech ta zasrana pandemia się raz na zawsze skończy
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Chodnik na ul. Żniwnej jest zdewastowany. Mieszkanka - " Strach na spacer wyjść z dziećmi"

  Od kiedy rozpoczęły się prace przy budowie nowego mostu na rzece Jasiołce, chodnik przy ul. Żniwnej jest w kompletnej rozsypce. Mimo, iż przez wiele lat nie był w najlepszych stanie, to przejazd ciężkich samochodów zniszczył go doszczętnie. - Rzadko wychodzimy na spacery, bo teraz strach przy tych autach gigantach...

 • Mecze przy Śniadeckich 15 najwcześniej wiosną przyszłego roku

   

  Prace przy modernizacji płyty stadionu piłkarskiego przy ul. Śniadeckich w Jaśle rozpoczęły się niemal rok temu. Pomimo upływu wielu miesięcy, na ich finalizację trzeba będzie jeszcze poczekać. Wciąż nie wysiano trawy, co ma kluczowe znaczenie dla właściwego przygotowania naturalnej murawy, na której swoje mecze już tej jesieni chcieli rozgrywać Czarni Jasło. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie ona gotowa rozgrywania zawodów sportowych najwcześniej wiosną przyszłego roku.

 • Dlaczego tak uwielbiamy pierogi?

   

  Czołowe miejsce, jakie pierogi zajmują w jadłospisie każdego Polaka jest absolutnie bezdyskusyjne. Dlaczego tak jest? Po pierwsze prostota. Ciasto wypełnione smacznym farszem z łatwością jest w stanie zaspokoić kulinarne oczekiwania amatorów dobrego jedzenia. Po drugie, lubią je wszyscy, od dzieci po dziadków. To także dobry sposób na szybki i tani obiad, na zamówienie.

 • Wielkie otwarcie Magurskiej Spiżarni

   

  W najbliższą środę o godzinie 9:00 otwieramy nowe miejsce w Jaśle. To sklep Magurska Spiżarnia.

 • W Nowym Żmigrodzie zagrał zespół Enej

   

  Pomimo deszczowej pogody, w Pikniku Rodzinnym – „Żmigrodzki Smok” wzięły udział tłumy głodnych rozrywki mieszkańców Nowego Żmigrodu i okolicznych miejscowości. Gwiazdą wieczoru był zespół Enej.

 • 77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Polacy oddają hołd bohaterom

  Dzisiaj w wielu miejscach Warszawy odbywają się uroczystości związane z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Pod pomnikiem "Mokotów Walczący 1944" rozpalono "ogień pamięci" i włączono iluminacje pomnika na 63 dni. To jedno z wielu wydarzeń w tym szczególnym dniu. Dzisiaj w Jaśle w rocznicę godziny "W" o godzinie 17. włączone zostaną syreny alarmowe.

 • Zmarł Jerzy „Duduś” Matuszkiewicz. Wybitny kompozytor miał 93 lata

   

  O śmierci jaślanina poinformował jego menadżer. Muzyk jazzowy, saksofonista i kompozytor miał 93 lata. Jerzy „Duduś” Matuszkiewicz skomponował muzykę do kultowych polskich seriali i filmów fabularnych. Nigdy nie zapomniał o swojej małej ojczyźnie, między innymi fundując stypendium artystyczne dla najbardziej uzdolnionych muzycznie młodych mieszkańców miasta.  

 • Jasielscy policjanci obchodzą dzisiaj swoje święto

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj powiatowe obchody Święta Policji. Miejscem uroczystego apelu był plac przy nowej siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Symboliczny klucz do nowo powstałego budynku odebrał Komendant Powiatowy Policji w Jaśle insp. Robert Wróbel. Wydarzeniu, tradycyjnie towarzyszyło wręczenie funkcjonariuszom jasielskiej jednostki aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne.

 • Minister Andrzej Adamczyk z wizytą w Przysiekach i Desznicy. Poświęcono zmodernizowany przed kilkoma miesiącami odcinek DK28

   

  Po upływie dziewięciu miesięcy od oddania do użytku zmodernizowanego odcinka DK28 Siepietnica – Trzcinica, dokonano jego poświęcenia. Do Przysiek zawitał szef resortu infrastruktury Adam Adamczyk. Padły zapowiedzi kierowania kolejnych rządowych środków na realizację inwestycji infrastrukturalnych na terenie powiatu jasielskiego.

 • W Trzcinicy powstanie centrum kultury?

  Radni powiatowi większością głosów przyjęli uchwałę w sprawie przystąpienia i zabezpieczenia środków finansowych na realizację zadań inwestycyjnych w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład. Wśród wielu inwestycji zaplanowano do realizacji budowę Regionalnego Centrum Kultury Trzcinica Park.

 • Zamawiaj domowe obiady u "Wojtka" w obniżonych cenach!

   

  Bar mleczny u „Wojtka” nie przestaje myśleć o swoich klientach. Dlatego też, wciąż obowiązują nowe, obniżone ceny dań przy odbiorze osobistym oraz na dowóz! Pyszne potrawy kuchni domowej z łatwością można zamówić on-line lub w barze przy ul. 3 Maja 101. 

 • ESSA! Robotyk! Essa reszta! Nowy Ty w ZS3 – biegiem póki są miejsca – Zespół Szkół nr 3 w Jaśle „CHEMIK&rdqu

   

  TECHNIK ANALITYK to elitarny i ponadczasowy zawód. W skali kraju w tym zawodzie kształci się zaledwie kilkuset uczniów. Absolwenci tego zawodu są bardzo poszukiwani przez pracodawców w kraju jak i zagranicą ze względu na duże umiejętności praktyczne, gdyż w ramach kształcenia spędzają wiele godzin w laboratorium.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105